Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Stanislav Bendl: Neukázněný žák

Knihy

Stanislav Bendl: Neukázněný žák

Hodnocení: 1x
  • 4

Neukázněný žák – Cesta institucionální pomoci - Stanislav Bendl. Publikace je určena pedagogickým pracovníkům základních a středních škol, kteří se ve své praxi setkávají s kázeňskými problémy svých žáků. Máme-li ve škole velice neukázněného žáka, který se opakovaně začíná dopouštět závažných kázeňských přestupků, ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.8831
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Stanislav Bendl: Neukázněný žák

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 76 Kč

Publikace je určena pedagogickým pracovníkům základních a středních škol, kteří se ve své praxi setkávají s kázeňskými problémy svých žáků. Máme-li ve škole velice neukázněného žáka, který se opakovaně začíná dopouštět závažných kázeňských přestupků, otázka zní: Kdo jeho chování řeší a v co až může řešení vyústit? V praxi si učitelé někdy stěžují, že jsou vůči vysoce neukázněným žákům zcela bezmocní, neboť nemají dostatečně účinný „nástroj“, který přivede žáka k lepšímu chování. Naštěstí není stav tak beznadějný. » ... a dál?

Produkt Stanislav Bendl: Neukázněný žák

Stanislav Bendl: Neukázněný žák - parametry

Název produktu: Stanislav Bendl: Neukázněný žák
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 76 Kč
Maximální cena: 77 Kč
Ušetríte až: 1 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Neukázněný žák – Cesta institucionální pomoci - Stanislav Bendl. Publikace je určena pedagogickým pracovníkům základních a středních škol, kteří se ve své praxi setkávají s kázeňskými problémy svých žáků. Máme-li ve škole velice neukázněného žáka, který se opakovaně začíná dopouštět závažných kázeňských přestupků, otázka zní: Kdo jeho chování řeší a v co až může řešení vyústit? V praxi si učitelé někdy stěžují, že jsou vůči vysoce neukázněným žákům zcela bezmocní, neboť nemají dostatečně účinný „nástroj“, který přivede žáka k lepšímu chování. Naštěstí není stav tak beznadějný. Obecná odpověď na tuto otázku je jednoduchá. Chování začne bezprostředně řešit učitel, který žáka přistihne při přestupku, a konečné řešení může vyústit až v umístění dítěte do vězení pro výkon trestu mládeže. Při sestavení „institucionální“ posloupnosti pro řešení problémových situací autor vycházel z osobních zkušeností i z příslušných zákonů, předpisů, vyhlášek a metodických pokynů. Neukázněný žák – Cesta institucionální pomoci - Stanislav Bendl od nakladatelství ISV v kategorii | Pedagogika za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz


Nejoblíbenější knihy:

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2018 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.