MENU

Srovnání cen » Děti a maminky » Hračky » Hračky pro nejmenší » Srovnání cen Stagg Perkusní sada

Hračky pro nejmenší

Stagg Perkusní sada

Hodnocení: 1x
  • 4
EAN: 5414428138606

Dětský rytmický set CPK-01 značky Stagg obsahuje celkem osm hudebních nástrojů. Hlavním cílem této sady je rozvinout u těch nejmenších dětí motorické i rytmické schopnosti a zábavnou formou jim poskytnout prvotní seznámení s hudbou. Produkt je vhodný pro děti od tří let, tomu jsou také uzpůsobené i materiály, ze ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 2.38757
skladem

Filtrovat: i

Srovnání cen Stagg Perkusní sada

Specifikace Stagg Perkusní sada

Kategorie Hračky pro nejmenší
Výrobce STAGG
Nejnižší cena 999 Kč

Rytmický set pro rozvoj motorických schopností a hudební výchovy u dětí. Sada obsahuje triangl s paličkou, 6" dřevěnou tamburínu, rolničky na dřevěné paličce, dřevěné dvojité mini guiro s paličkou, 2x tamburínová palička, pár dřevěných kastanět, prstové činelky, pár dřevěných mini maracas, pár vajíčkových shakerů.- Included: 1 chromium-plated triangle (4 x 0.8'') with beater, 1 pair of 4 x 0.8'' wooden claves, one 6'' pre-tuned wooden tambourine with 4 pairs of jingles, 1 pair of wooden maracas, 1 wooden tube » ... a dál?

Produkt Stagg Perkusní sada

Stagg Perkusní sada - parametry

Název produktu: Stagg Perkusní sada
Výrobce: STAGG
Minimální cena: 999 Kč
Maximální cena: 999 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Dětský rytmický set CPK-01 značky Stagg obsahuje celkem osm hudebních nástrojů. Hlavním cílem této sady je rozvinout u těch nejmenších dětí motorické i rytmické schopnosti a zábavnou formou jim poskytnout prvotní seznámení s hudbou. Produkt je vhodný pro děti od tří let, tomu jsou také uzpůsobené i materiály, ze kterých jsou předměty vyrobeny. Rytmický set CPK- 01 obsahuje triangl s paličkou, 6" dřevěnou tamburínu, rolničky na dřevěné paličce, které lze připnout na ruku, dále také dřevěné dvojité mini guiro s paličkou, dvě tamburínové paličky, pár dřevěných kastanět, prstové činelky, pár dřevěných mini Caracas a pár vajíčkových shakerů, konkrétně dřevěný váleček a vajíčko. Sada je uložena v plastovém kufříku, který mohou malí hudebníci nosit díky popruhům i na zádech. Rytmický set pro rozvoj motorických schopností a hudební výchovy u dětí. Sada obsahuje triangl s paličkou, 6" dřevěnou tamburínu, rolničky na dřevěné paličce, dřevěné dvojité mini guiro s paličkou, 2x tamburínová palička, pár dřevěných kastanět, prstové činelky, pár dřevěných mini maracas, pár vajíčkových shakerů.- Included: 1 chromium-plated triangle (4 x 0.8'') with beater, 1 pair of 4 x 0.8'' wooden claves, one 6'' pre-tuned wooden tambourine with 4 pairs of jingles, 1 pair of wooden maracas, 1 wooden tube shaker, 1 plastic egg shaker, 1 wooden jingle stick with 4 pairs of jingles, 1 pair of chromium-plated finger cymbals, 1 set of wrist bells

- Legal aspect: SGS, CE, ASTM (US) and CAN (Canada) certificates


Přidat recenzi pro Stagg Perkusní sada

  • 0

* Položky označené hvězdičkou jsou povinné!

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2020 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.