Srovnání cen » Krása, zdraví a léky » Léky » Léky na dutiny ústní a trávení » Srovnání cen STADALAX 5 mg 20 tablet

Léky na dutiny ústní a trávení

STADALAX 5 mg 20 tablet

Hodnocení: 1x
  • 3.5

Krátkodobá léčba zácpy a stavů vyžadujících usnadnění vyprázdnění střev, jako je např. srážení krve v cévách (trombóza) - komplikace hemoroidů, trhlina (fisura), vyhřeznutí (prolaps), fistule (píštěl) nebo nádor v oblasti konečníku či operace střev. Stadalax je přípravek působící projímavě tím, že zabraňuje ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.29667
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? STADALAX 5 mg 20 tablet koupíte i tady

Specifikace STADALAX 5 mg 20 tablet

Kategorie Léky na dutiny ústní a trávení
Výrobce STADA PHARMA
Nejnižší cena 41 Kč

STADALAX je projímadlo, které patří do skupiny tzv. triarylmethano­vých léčiv. ... a dál?

Produkt STADALAX 5 mg 20 tablet

STADALAX 5 mg 20 tablet - parametry

Název produktu: STADALAX 5 mg 20 tablet
Výrobce: STADA PHARMA
Minimální cena: 41 Kč
Maximální cena: 63 Kč
Ušetríte až: 22 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.5 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 3.5
Podrobný popis:

Krátkodobá léčba zácpy a stavů vyžadujících usnadnění vyprázdnění střev, jako je např. srážení krve v cévách (trombóza) - komplikace hemoroidů, trhlina (fisura), vyhřeznutí (prolaps), fistule (píštěl) nebo nádor v oblasti konečníku či operace střev. Stadalax je přípravek působící projímavě tím, že zabraňuje vstřebávání vody v tlustém střevě, což zvyšuje obsah vody ve stolici a urychluje tak vyprázdnění střev. Přípravek ovlivňuje také pohyblivost tlustého střeva. Složení:  bisacodylum 5 mg v 1 obalené tabletě Dávkování: Pokud Váš lékař neurčí jinak užívají děti od 12 let a dospělí 1-2 tablety (což odpovídá 5-10 mg bisakodylu) denně. Děti ve věku 6-12 let mohou užívat 1 tabletu (odpovídá 5 mg bisakodylu) denně pouze na doporučení lékaře.Obalené tablety se užívají celé, navečer nebo ráno nalačno a zapíjejí se dostatečným množstvím tekutiny. Po užití navečer dojde k zesílení pohybů střeva přibližně za 10 hodin. Po užití ráno nalačno dojde k zesílení pohybů střeva přibližně za 6 hodin. Bez lékařského doporučení by měl být Stadalax užíván pouze krátkodobě (ne déle než 10 dní). Při přetrvávajících obtížích informujte svého lékaře. PŘÍBALOVÁ INFORMACE: Držitel registračního rozhodnutí a výrobce STADA Arzneimittel AG, Stadastrasse 2-18, D-61118 Bad Vilbel, SRN Složení Léčivá látka: bisacodylum 5 mg v 1 obalené tabletě. Pomocné látky: mikrokrystalická celulóza, celacefát, sirup hydrolyzovaného škrobu, (mono, di, tri) glycerida, bramborový škrob, monohydrát laktosy, stearan hořečnatý, kukuřičný škrob, modifikovaný kukuřičný škrob, ricinový olej, sacharosa, koloidní bezvodý oxid křemičitý, talek, montanglykolový vosk, oxid titaničitý. Indikační skupina Laxativum. Charakteristika Stadalax je přípravek působící projímavě tím, že zabraňuje vstřebávání vody v tlustém střevě, což zvyšuje obsah vody ve stolici a urychluje tak vyprázdnění střev. Přípravek ovlivňuje také pohyblivost tlustého střeva. Indikace Krátkodobá léčba zácpy a stavů vyžadujících usnadnění vyprázdnění střev, jako je např. srážení krve v cévách (trombóza) - komplikace hemoroidů, trhlina (fisura), vyhřeznutí (prolaps), fistule (píštěl) nebo nádor v oblasti konečníku či operace střev. Kontraindikace Kdy byste neměl(a) užívat Stadalax? Stadalax nesmíte užívat při přecitlivělosti na bisakodyl a na další složky přípravku. Stadalax nesmí užívat děti do 6 let. Zácpa spojená s dalšími obtížemi jako např. bolesti břicha, zvracení a horečka může být projevem jiného závažného onemocnění (střevní neprůchodnost, akutní infekční onemocnění trávicího traktu). Jestliže se u Vás objeví tyto příznaky, neužívejte Stadalax nebo jiné léky a informuje o tom svého ošetřujícího lékaře. Stadalax nesmíte užívat při onemocněních způsobujících nadměrnou ztrátu tekutin (dehydratace). Stadalax nesmí být užíván v prvních třech měsících těhotenství a při kojení. Užívání ve druhém a třetím trimestru těhotenství je možné jen po poradě s lékařem. Nežádoucí účinky Jaké nežádoucí účinky se mohou objevit při užívání Stadalaxu? Nežád


Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.