Srovnání cen » Krása, zdraví a léky » Léky » Léky na dutiny ústní a trávení » Srovnání cen STADALAX 5 mg 20 tablet

Léky na dutiny ústní a trávení

STADALAX 5 mg 20 tablet

Hodnocení: 1x
  • 3.5

STADALAX 5 mg, obalené tablety Bisacodylum   Přečtěte si pozorně příbalovou informaci dříve, než začnete tento přípravek užívat, protože obsahuje pro Vás důležité údaje. Vždy užívejte tento přípravek přesně v souladu s příbalovou informací nebo podle pokynů svého lékaře, nebo lékárníka. - Ponechte si příbalovou ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.90115
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? STADALAX 5 mg 20 tablet koupíte i tady

Specifikace STADALAX 5 mg 20 tablet

Kategorie Léky na dutiny ústní a trávení
Výrobce STADA PHARMA
Nejnižší cena 36 Kč

Přípravek je určen k léčbě zácpy a po poradě s lékařem také stavů vyžadujících usnadnění vyprázdnění střev. Čtěte pozorně příbalový leták. ... a dál?

Produkt STADALAX 5 mg 20 tablet

Pro jedno kvítí slunce nesvítí. Vždycky máte na vybranou


STADALAX 5 mg 20 tablet - parametry

Název produktu: STADALAX 5 mg 20 tablet
Výrobce: STADA PHARMA
Minimální cena: 36 Kč
Maximální cena: 64 Kč
Ušetríte až: 28 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.5 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 3.5
Podrobný popis:

STADALAX 5 mg, obalené tablety Bisacodylum   Přečtěte si pozorně příbalovou informaci dříve, než začnete tento přípravek užívat, protože obsahuje pro Vás důležité údaje. Vždy užívejte tento přípravek přesně v souladu s příbalovou informací nebo podle pokynů svého lékaře, nebo lékárníka. - Ponechte si příbalovou informaci pro případ, že si ji budete potřebovat přečíst znovu. - Požádejte svého lékárníka, pokud potřebujete další informace nebo radu. - Pokud se u Vás vyskytne kterýkoli z nežádoucích účinků, sdělte to svému lékaři, nebo lékárníkovi. Stejně postupujte v případě jakýchkoli nežádoucích účinků, které nejsou uvedeny v této příbalové informaci. - Pokud se do 2 dnů nebudete cítit lépe nebo pokud s Stadalax se používá při krátkodobé léčbě zácpy a při poruchách vyžadujících usnadnění peristaltiky tlustého střeva, jako je např. trombóza haemorhoidálních žil, fisura, prolaps, fistula nebo nádor v oblasti konečníku či operace střev. Přípravek je určen k léčbě zácpy a po poradě s lékařem také stavů vyžadujících usnadnění vyprázdnění střev. Čtěte podrobně příbalový leták. STADALAX je projímadlo, které patří do skupiny tzv. triarylmethano­vých léčiv. Stadalax 20 tablet od Stada na www.GigaLekarna.cz za 33 Kč . Stadalax por.tbl.obd.20x5mg


Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.