Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Próza - beletrie » Srovnání cen Stacia Kane: Smrtící duchové

Próza - beletrie

Stacia Kane: Smrtící duchové

Hodnocení: 1x
  • 4

Buďme k sobě upřímní, série Downside není příliš krotká urban fantasy. Je řízná, temná, cynická a až po poslední stránku nadupaná akcí, romantikou, humorem, erotikou a vychytanými nápady. Před Chess stojí úkol, který od ní bude vyžadovat nasazení na hranici jejích rozhodně nemalých schopností. ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Jaké má kniha
Smrtící duchové
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Stacia Kane: Smrtící duchové koupíte i tady

Specifikace Stacia Kane: Smrtící duchové

Kategorie Próza - beletrie
Nejnižší cena 90 Kč

Svět není takový, jaký býval. Mrtví vstali z hrobů a útočí na živé. Mocná Církev Skutečné pravdy, která od pádu vlády o všechny pečuje, přísahala, že odškodní občany obtěžované mrtvými. Seznamte se s ... a dál?

Produkt Stacia Kane: Smrtící duchové

Stacia Kane: Smrtící duchové - parametry

Název produktu: Stacia Kane: Smrtící duchové
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 90 Kč
Maximální cena: 282 Kč
Ušetríte až: 192 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Buďme k sobě upřímní, série Downside není příliš krotká urban fantasy. Je řízná, temná, cynická a až po poslední stránku nadupaná akcí, romantikou, humorem, erotikou a vychytanými nápady. Před Chess stojí úkol, který od ní bude vyžadovat nasazení na hranici jejích rozhodně nemalých schopností. Potetovaná čarodějka se během něj popasuje s černou magií, lidskou obětí, zlovolnou magií a rovněž ohavným démonickým netvorem…

Pokud se vám zdálo, že žánr urban fantasy nemůže nabídnout nic nového, troufáme si tvrdit, že jste se poněkud spletli. Nakonec produkce nakladatelství FANTOM Print (www.fantomprint.cz) toho může být důkazem. Po již zavedených autorkách (a autorech) jako jsou Patricia Briggs, Ilona Andrews či Jeaniene Frost přišla nová generace zastoupená Cassie Alexander, Keri Arthur, Chloe Neill a dalšími. A spolu s ní se objevily nové přístupy a pohledy na městskou fantasy, které jsou vlastní také Stacii Kane.

Proto vás zveme na exkluzivní prohlídku místa zvaného Downside, během níž se s mrtvými seznámíte blíže, než by vám bylo možná milo. Nicméně není třeba se bát, průvodcem vám bude člověk nejpovolanější – jedna potetovaná čarodějka, která dobře ví, jak přežít. No neberte to…

Anotace: Řečeno spolu s Tolkienovou Galadriel: „Svět se změnil.“ Lidé – tedy alespoň ti, kteří přežili – to cítí nejen ve vzduchu, vodě a v zemi, ale také na vlastní kůži. Mrtví si totiž dali time-out ve věčném odpočinku a vrátili se na svět. Silnější než kdykoli předtím a smrtící víc, než by kdo čekal… Když padla vláda – což vlády v podobných situacích obvykle dělají – moci se chopila Církev Skutečné pravdy (což církve v podobných situacích obvykle dělají). I přes neoddiskutovatelnou péči o své ovečky se ale ve stádu kromě mrtvých, pohybují i bez debat živí vlci.

Takovými jsou třeba drogový král Ranař a jeho stejně drsný konkurent. V tomhle prostředí musí přežít Chess Putnamová, potetovaná čarodějka, kterou Církev Skutečné pravdy zaměstnává jako lovkyni duchů. Jenže Chess má problém: dluží peníze právě Ranařovi a ten si umí o splátku říct více než důrazně. Živá čarodějka je lepší než mrtvá čarodějka (zvlášť v tomhle divokém světě) a tak Chess nezbývá než kývnout. I když velmi dobře ví, že se jí to vůbec nebude líbit. Samozřejmě až na dva velice nebezpečné muže, kteří jí při téhle misi zkříží cestu… Publikace: Smrtící duchové - Stacia Kane. Svět není takový, jaký býval. Mrtví vstali z hrobů a útočí na živé.

Mocná Církev Skutečné pravdy, která od pádu vlády o všechny pečuje,

přísahala, že odškodní občany obtěžované mrtvými.

Seznamte se s Chess Putnamovou, potetovanou čarodějkou a neformální

lovkyní duchů, která se v zapuzování děsivých mrtvých opravdu

vyzná. Ale Chess skrývá temné tajemství – dluží spoustu peněz

nebezpečnému drogovému králi Ranařovi, který chce okamžitou splátku

ve formě nebezpečné práce zahrnující černou magii, lidskou oběť,

ohavného démonického netvora a tolik zlovolné magie, že by dokázala

vyhladit celé město duší.

Chess


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.