Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Správní řád Komentář 4. vydání

Učebnice/Odborná literatura

Správní řád Komentář 4. vydání cena od 0 Kč

Správní řád Komentář 4. vydání

Hodnocení: 1x
  • 4

, Čtvrté vydání komentáře ke správnímu řádu reaguje na změny v právním úpravě, které od posledního vydání nastaly. Přestože nedošlo k větší novelizaci správního řádu samotného, došlo ke změnám v jiných právních předpisech, které se správním řádem souvisí a týkající se například některých typů rozhodnutí, ...a dál?

Produkt neprodává žádný obchod na Srovnáme.cz, zkuste fulltextové vyhledávání:

Správní řád Komentář 4. vydání - parametry

Název produktu: Správní řád Komentář 4. vydání
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 0 Kč
Maximální cena: 0 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

, Čtvrté vydání komentáře ke správnímu řádu reaguje na změny v právním úpravě, které od posledního vydání nastaly. Přestože nedošlo k větší novelizaci správního řádu samotného, došlo ke změnám v jiných právních předpisech, které se správním řádem souvisí a týkající se například některých typů rozhodnutí, veřejnoprávních smluv, opatření obecné povahy, reps. dalších institutů správního řádu. Vedle toho došlo k nárůstu související soudní judikatury, na kterou autoři ve svém komentáři reagují, neboť právě ta zpřesňuje pohled na některá ustanovení správního řádu a je často nezbytná pro jejich správnou aplikaci. V průběhu doby došlo také k přijetí nových závěrů Poradního sboru ministra vnitra ke správnímu řádu, resp. k názorovým posunům odborné veřejnosti týkající se určitých sporných ustanovení správního řádu a rovněž s nimi se autoři vypořádávají. Doplněny tedy byly jak informace o nových souvisejících publikacích a odborných článcích, tak také o souvisejících právních předpisech a judikatuře. Komentář díky tomu usnadní odborné i laické veřejnosti orientaci ve správním řádu i jeho prováděcí vyhlášce. Umožní rovněž porozumět sporným ustanovením těchto předpisů a na konkrétních příkladech z praxe ukáže, jak by měl být správní řád aplikován. Druh sortimentu : Kniha, Správní řád Komentář 4. vydání, Jazyk : Čeština, Počet stran : 848 Čtvrté vydání komentáře zohledňuje zejména další vývoj v judikatuře správních soudů, resp. Ústavního soudu. Rovněž reaguje na změny v některých souvisejících právních předpisech a na ustálení odborného pohledu i aplikační praxe u některých sporných institutů správního řádu se zohledněním nejnovější odborné literatury, závěrů Poradního sboru ministra vnitra ke správnímu řádu či uskutečněných právních konferencí. Obsahuje vedle komentáře jednotlivých ustanovení správního řádu i komentář k jeho prováděcí vyhlášce. Správní řád - Luboš Jemelka, Klára Pondělíčková, David Bohadlo od authora Luboš Jemelka, Klára Pondělíčková, David Bohadlo a nakladatelství v kategorii Knihy za skvělé ceny na e-shopu Martinus.cz


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.