Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Správní právo - Obecná část

Učebnice/Odborná literatura

Správní právo - Obecná část

Hodnocení: 1x
  • 4

Autor : JUDr. Ing. Josef Staša CSc., Doc. JUDr. Martin Kopecký CSc., Doc. JUDr. Taisia Čebišová CSc., JUDr. Helena Prášková CSc., Prof. JUIDr. Dušan Hendrych CSc., Prof. JUDr. Richard Pomahač CSc., Základní studijní pomůcka obecné části správního práva obsahuje systematický výklad jednotlivých institutů a zásad ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.67647
skladem

Jaké má kniha
Správní právo - Obecná ..
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Správní právo - Obecná část koupíte i tady

Specifikace Správní právo - Obecná část

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 842 Kč

Autor : Doc. JUDr. Martin Kopecký CSc., JUDr. Ing. Josef Staša CSc., Doc. JUDr. Taisia Čebišová CSc., JUDr. Helena Prášková CSc., Prof. JUDr. Richard Pomahač CSc., Prof. JUIDr. Dušan Hendrych CSc., Základní studijní pomůcka obecné části správního práva obsahuje systematický výklad jednotlivých institutů a zásad správního práva. Učebnice reaguje mj. na změny v právním řádu ČR i v evropském správním právu, jakož i na aktuální judikaturu soudů českých i evropských. Je určena především studentům právnických fakult » ... a dál?

Produkt Správní právo - Obecná část

Správní právo - Obecná část - parametry

Název produktu: Správní právo - Obecná část
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 842 Kč
Maximální cena: 1 282 Kč
Ušetríte až: 440 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:
  • Autor : JUDr. Ing. Josef Staša CSc., Doc. JUDr. Martin Kopecký CSc., Doc. JUDr. Taisia Čebišová CSc., JUDr. Helena Prášková CSc., Prof. JUIDr. Dušan Hendrych CSc., Prof. JUDr. Richard Pomahač CSc., Základní studijní pomůcka obecné části správního práva obsahuje systematický výklad jednotlivých institutů a zásad správního práva. Učebnice reaguje mj. na změny v právním řádu ČR i v evropském správním právu, jakož i na aktuální judikaturu soudů českých i evropských. Je určena především studentům právnických fakult a také odborníkům, kteří se správním právem a činností ve veřejné správě zabývají. Zárukou kvalitního díla je autorský kolektiv sestavený z vysokoškolských učitelů správního práva, z nichž řada z nich působí v legislativním procesu i v aplikační praxi. Související tituly: EKZ154 - Soudní řád správní. Komentář EKZ175 - Správní řád. Komentář BK27 - Správní řád. Komentář Druh sortimentu : Kniha, Správní právo Obecná část, Jazyk : Čeština, Počet stran : 600 Již osmé vydání učebnice dokazuje její úspěšnost a potřebnost pro studium správního práva a správní vědy i jiných příbuzných oborů. Osmé vydání :
  • Přináší systematický výklad obecné části správního práva, zejména jednotlivých institutů a zásad správního práva
  • Reflektuje všechny aktuální jevy v odvětví správního práva, je učebnicí moderní časově i věcně
  • Reaguje na změny českých i evropských právních úprav a na aktuální judikaturu
  • Navazuje na odkaz významných českých a zahraničních administrativistů
  • Je určeno především studentům právnických fakult a pracovníkům ve veřejné správě, jakož i těm, kteří z různých hledisek veřejnou správu sledují a studu Správní právo - Obecná část - Dušan Hendrych a kolektiv od authora Dušan Hendrych a kolektiv a nakladatelství v kategorii Knihy za skvělé ceny na e-shopu Martinus.cz

Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.