MENU

Srovnání cen » Sport a fitness » Potápěčské vybavení » Srovnání cen SPOKEY Spiro

Potápěčské vybavení

SPOKEY Spiro

Hodnocení: 2x
  • 3.5
EAN: 5901180333832

Šnorchlování #veSpokeyStylu Bez specializovaného vybavení může být obtížné obdivovat krásu podmořského světa a jeho magickou flóru a faunu. Šnorchly byly vytvořeny speciálně pro milovníky podvodního dobrodružství! Díky nim bude šnorchlování, tedy sport, který spočívá v plavání na hladině vody s ponořenou tváří do ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Filtrovat: i

Srovnání cen SPOKEY Spiro

Specifikace SPOKEY Spiro

Kategorie Potápěčské vybavení
Výrobce SPOKEY
Nejnižší cena 152 Kč

Šnorchlování #veSpokeyStylu Bez specializovaného vybavení může být obtížné obdivovat krásu podmořského světa a jeho magickou flóru a faunu. Šnorchly byly vytvořeny speciálně pro milovníky podvodního dobrodružství! Díky nim bude šnorchlování, tedy sport, který spočívá v plavání na hladině vody s ponořenou tváří do vody a pozorování podvodního života, ještě lepší! Šnorchl Spokey SPIRO je vyroben z nejkvalitnějších materiálů, které zaručují bezpečnost pod vodou a dlouhé a uspokojivé používání. Díky použití materiálů, » ... a dál?

Produkt SPOKEY Spiro

Pro jedno kvítí slunce nesvítí. Vždycky máte na vybranouSPOKEY Spiro - parametry

Název produktu: SPOKEY Spiro
Výrobce: SPOKEY
Minimální cena: 152 Kč
Maximální cena: 157 Kč
Ušetríte až: 5 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.5 bodů z 5
Počet hodnocení: 2 x
Hodnocení:
  • 3.5
Podrobný popis:

Šnorchlování #veSpokeyStylu Bez specializovaného vybavení může být obtížné obdivovat krásu podmořského světa a jeho magickou flóru a faunu. Šnorchly byly vytvořeny speciálně pro milovníky podvodního dobrodružství! Díky nim bude šnorchlování, tedy sport, který spočívá v plavání na hladině vody s ponořenou tváří do vody a pozorování podvodního života, ještě lepší! Šnorchl Spokey SPIRO je vyroben z nejkvalitnějších materiálů, které zaručují bezpečnost pod vodou a dlouhé a uspokojivé používání. Díky použití materiálů, jako je silikon a PVC, je šnorchl Spokey tou nejlepší volbou! Jeden ze základních prvků šnorchlovacího vybavení Zabudovaný ventil ve spodní části šnorchlu zaručuje bezproblémové proudění vzduchu ven a zároveň zabraňuje vlití vody do šnorchlu. Kromě toho také usnadňuje odstraňování vody během vynořování se na hladinu. Model Spokey Spiro má

navíc sponu, díky které jej snadno připnete k jakékoliv masce. Tento šnorchl je ideální volbou jak pro začátečníky, tak i pro pokročilé milovníky šnorchlování. Spodní ventil a anti-wave koncovka zabraňují vniknutí vody do šnorchlu během šnorchlování. Šnorchly Spokey jsou vyrobeny tak, aby se voda nedostala dovnitř a zároveň zajišťují pohodlné a snadné dýchání pod vodou. URČENO: Rekreační šnorchlování Parametry: náustek: silikon trubka: PVC spona (možnost připnutí k masce) spodní ventil a koncovka anti-wave Infromace pro velkoodběratele: možný prodej po 1 kuse Šnorchl je vyroben z kvalitního silikónu. Zabudovaný ventil v dolní části šnorchlu umožňuje vyfouknutí vzduchu ven a zámek zamezuje vlévání vody do šnorchlů. Šnorchl je navíc vybaven koncovkou proti vlnám zamezující vlévání vody do šnorchlu z horní strany. Určeno pro rekreační šnorchlování. ŠNORCHL: - materiál: silikon + PVC - uzavřený spodní ventil zaručuje vycházení vzduchu ven a koncovka zamezuje vniknutí vody do šnorchlu - nová konstrukce koncovky proti vlnám


Přidat recenzi pro SPOKEY Spiro

  • 0

* Položky označené hvězdičkou jsou povinné!

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2020 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.