Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Spojovat či rozdělovat?

Učebnice/Odborná literatura

Spojovat či rozdělovat?

Hodnocení: 1x
  • 4

Aby manažeři dosahovali požadovaných výsledků, je nutné, aby umožnili pracovníkům efektivně organizovat a koordinovat své úkoly a získávat a sdílet potřebné informace pro rozhodování. Tým lektorů TC Business School se ve své nejnovější publikaci zabývá organizační strukturou firmy, tedy možnostmi, jak ve firmě co ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 0

Jaké má kniha
Spojovat či rozdělovat?
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Spojovat či rozdělovat? koupíte i tady

Specifikace Spojovat či rozdělovat?

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 268 Kč

Aby manažeři dosahovali požadovaných výsledků, je nutné, aby umožnili pracovníkům efektivně organizovat a koordinovat své úkoly a získávat a sdílet potřebné informace pro rozhodování. Tým lektorů TC Business School se ve své nejnovější publikaci zabývá organizační strukturou firmy, tedy možnostmi, jak ve firmě co nejefektivněji rozdělovat úkoly a koordinovat provádění i výstupy práce. Proces organizování a koordinování pojímají jako významný manažerský úkol. ... a dál?

Produkt Spojovat či rozdělovat?

Spojovat či rozdělovat? - parametry

Název produktu: Spojovat či rozdělovat?
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 268 Kč
Maximální cena: 341 Kč
Ušetríte až: 73 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Aby manažeři dosahovali požadovaných výsledků, je nutné, aby umožnili pracovníkům efektivně organizovat a koordinovat své úkoly a získávat a sdílet potřebné informace pro rozhodování. Tým lektorů TC Business School se ve své nejnovější publikaci zabývá organizační strukturou firmy, tedy možnostmi, jak ve firmě co nejefektivněji rozdělovat úkoly a koordinovat provádění i výstupy práce. Proces organizování a koordinování pojímají jako významný manažerský nástroj, který může přinést zásadní zlepšení ve sdílení informací, spolupráce mezi odděleními i v jiných strategických oblastech za předpokladu, že k němu budou manažeři přistupovat odpovědně, prozíravě a tvůrčím způsobem. Spojovat či rozdělovat? - Tomáš Bujna, David Müller, Jan Bloudek, Sláva Kubátová od authora Tomáš Bujna, David Müller, Jan Bloudek, Sláva Kubátová a nakladatelství v kategorii Knihy za skvělé ceny na e-shopu Martinus.cz


Nejoblíbenější knihy:

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2018 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.