MENU

Srovnání cen » Knihy, filmy, hry » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen SPN-pedagogické nakladatelství Prvouka 3 pro 3. ročník základní školy Učebnice: Člověk a jeho svět

Učebnice/Odborná literatura

SPN-pedagogické nakladatelství Prvouka 3 pro 3. ročník základní školy Učebnice: Člověk a jeho svět

Hodnocení: 1x
  • 4
EAN: 9788072356164

Prvouka 3 pro 3. ročník základní školy učebnice - Čechurová Milana Učebnice doprovázená pracovním sešitem je třetí částí řady pro výuku prvouky v 1.–3. ročníku ZŠ, která respektuje členění učiva podle RVP. Učebnice navazuje na 1. a 2. ročník prohloubením poznatků a rozšířením už známého o další informace, ale přináší ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.68702
skladem

Filtrovat: i

Doporučujeme SPN-pedagogické nakladatelství Prvouka 3 pro 3. ročník základní školy Učebnice: Člověk a jeho svět

Specifikace SPN-pedagogické nakladatelství Prvouka 3 pro 3. ročník základní školy Učebnice: Člověk a jeho svět

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 148 Kč

Kniha - autor Milana Čechurová, 88 stran, česky, Brožovaná bez přebalu lesklá. Učebnice doprovázená pracovním sešitem je třetí částí řady pro výuku prvouky v 1.–3. ročníku ZŠ, která respektuje členění učiva podle RVP. Učebnice navazuje na 1. a 2. ročník prohloubením poznatků a rozšířením už známého o další informace, ale přináší rovněž řadu nových témat, zpracovaných přiměřeně věku žáků (např. seznámení s plánem a mapou, určování světových stran a orientace v krajině i na mapě, osvojení základních poznatků o Zemi » ... a dál?

Produkt SPN-pedagogické nakladatelství Prvouka 3 pro 3. ročník základní školy Učebnice: Člověk a jeho svět

SPN-pedagogické nakladatelství Prvouka 3 pro 3. ročník základní školy Učebnice: Člověk a jeho svět - parametry

Název produktu: SPN-pedagogické nakladatelství Prvouka 3 pro 3. ročník základní školy Učebnice: Člověk a jeho svět
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 148 Kč
Maximální cena: 153 Kč
Ušetríte až: 5 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Prvouka 3 pro 3. ročník základní školy učebnice - Čechurová Milana Učebnice doprovázená pracovním sešitem je třetí částí řady pro výuku prvouky v 1.–3. ročníku ZŠ, která respektuje členění učiva podle RVP. Učebnice navazuje na 1. a 2. ročník prohloubením poznatků a rozšířením už známého o další informace, ale přináší rovněž řadu nových témat, zpracovaných přiměřeně věku žáků (např. seznámení s plánem a mapou, určování světových stran a orientace v krajině i na mapě, osvojení základních poznatků o Zemi jako planetě a o jejím postavení ve sluneční soustavě, poznávání různých látek a jejich měření a vážení). Je rozdělena do pěti základních oddílů vzdělávací oblasti Člověk a jeho svět (Místo, kde žijeme, Lidé kolem nás, Lidé a čas, Rozmanitost přírody, Člověk a jeho zdraví). Výklad základního učiva je doplněn mnoha otázkami a úkoly, které využívají vlastní zkušenosti žáků a poskytují dostatek námětů pro praktickou činnost. Osvojení učiva podporuje bohatý obrazový doprovod tvořený jednak ilustracemi stejného výtvarníka jako v učebnicích pro 1. a 2. ročník, jednak množstvím fotografií. z kategorie Knihy | Učebnice | Základní škola | Prvouka | 3. třída od SPN naleznete ne e-shopu KnihyDobrovsky.cz!


Přidat recenzi pro SPN-pedagogické nakladatelství Prvouka 3 pro 3. ročník základní školy Učebnice: Člověk a jeho svět

  • 0

* Položky označené hvězdičkou jsou povinné!

Nejoblíbenější knihy:

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2021 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.