Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen SPN-pedagogické nakladatelství Angličtina pro 8. ročník základní školy, Hello, Kids!

Knihy

SPN-pedagogické nakladatelství Angličtina pro 8. ročník základní školy, Hello, Kids!

Hodnocení: 1x
  • 4

Publikace: Angličtina pro 8. ročník ZŠ - Učebnice (RVP) - Marie Zahálková. Učebnice, pracovní sešit a metodická kniha pro učitele tvoří další díl ucelené řady pro výuku angličtiny od 1. do 9. ročníku ZŠ. Mají nově udělenou schvalovací doložku MŠMT. Svou metodou a grafickou úpravou a pojetím vycházejí zcela z toho, na ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.78199
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace SPN-pedagogické nakladatelství Angličtina pro 8. ročník základní školy, Hello, Kids!

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 107 Kč

Učebnice, pracovní sešit a metodická kniha pro učitele tvoří další díl ucelené řady pro výuku angličtiny od 1. do 9. ročníku ZŠ. Mají nově udělenou schvalovací doložku MŠMT. Svou metodou a grafickou ú ... a dál?

Produkt SPN-pedagogické nakladatelství Angličtina pro 8. ročník základní školy, Hello, Kids!

SPN-pedagogické nakladatelství Angličtina pro 8. ročník základní školy, Hello, Kids! - parametry

Název produktu: SPN-pedagogické nakladatelství Angličtina pro 8. ročník základní školy, Hello, Kids!
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 107 Kč
Maximální cena: 139 Kč
Ušetríte až: 32 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Publikace: Angličtina pro 8. ročník ZŠ - Učebnice (RVP) - Marie Zahálková. Učebnice, pracovní sešit a metodická kniha pro učitele tvoří další

díl ucelené řady pro výuku angličtiny od 1. do 9. ročníku ZŠ. Mají

nově udělenou schvalovací doložku MŠMT. Svou metodou a grafickou

úpravou a pojetím vycházejí zcela z toho, na co jsou uživatelé

učebnic zvyklí z předchozích částí řady pro nižší ročníky. Publikace: Angličtina pro 8. ročník ZŠ - Učebnice (RVP) - Marie Zahálková. Učebnice z populárního kompletu pro výuku angličtiny na ZŠ.. Tato učebnice je část z kompletu výukových materiálů anglického jazyka pro 8. ročník. V sadě naleznete ještě pracovní sešit a metodickou příručku, které jsou pro kvalitní výuku nedílnou součástí. Novinkou se stala nově udělená schvalovací doložka MŠMT. Grafická úprava a koncepce vychází z předchozích dílů a uživatelé tak pracují s učebnicemi, na které jsou zvyklí. kniha, Angličtina pro 8. ročník základní školy, Hello, Kids!, SPN-pedagogické nakladatelství


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.