Spin Master Toy Story 4 Aktivní hra
Spin Master Toy Story 4 Aktivní hra

Spin Master Toy Story 4 Aktivní hra

80% 1x
od 449 Kč
Desková hra - dětská hra, pro kohokoliv, vhodné od 5 let, pro 2 až 2 hráče . Tato hra vás zaručeně rozhýbe. Nasaďte si kovbojský klobouk, připravte katapult a především Buzze a kladívko. Na plastový katapult umístěte silikonového Buzze. Udeřte kladívkem, Buzz vyletí do vzduchu a vaším úkolem bude pochytat co nejvíce vesmírných dobrodruhů do klobouku na hlavě. Hra Toy Story 4 Flying Frenzy vás bude rozhodě bavit. Potrénuje váš postřeh a…
Levnicek.cz Spolehlivý eshop
Za dopravu 129 Kč Skladem
569 Kč Do eshopu

Parametry produktu

Klíčové vlastnosti

Název produktu: Spin Master Toy Story 4 Aktivní hra
Výrobce: Spin Master
Minimální cena: 449 Kč
Maximální cena: 569 Kč
Ušetříte až: 120 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4,00 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
4
Věk od: Méně než 6 let

Popis produktu

Desková hra - dětská hra, pro kohokoliv, vhodné od 5 let, pro 2 až 2 hráče . Tato hra vás zaručeně rozhýbe. Nasaďte si kovbojský klobouk, připravte katapult a především Buzze a kladívko. Na plastový katapult umístěte silikonového Buzze. Udeřte kladívkem, Buzz vyletí do vzduchu a vaším úkolem bude pochytat co nejvíce vesmírných dobrodruhů do klobouku na hlavě. Hra Toy Story 4 Flying Frenzy vás bude rozhodě bavit. Potrénuje váš postřeh a koordinaci. Klíčové vlastnosti aktivní hry Toy Story 4Zábavná hra na motivy animovaného filmu Toy Story 4Aktivní hra Toy Story 4 Flying Frenzy potrénuje váš postřeh a koordinaci Vyhrává hráč, který pochytá co nejvíce Buzzů Vhodné pro děti od 5 letHra vás zaručeně rozhýbe Sada zahrnuje 2 klobouky, 2 katapulty a 2 kladiva, kachnu a králíka z filmu Toy Story 4. Hráči si nasadí klobouky a katapultují do vzduchu figurky kachny a králíka. Hráči se snaží zachytit postavičky v klobouku – za chycení postavičky na okraji klobouku je jeden bod, za chycení v koruně (nahoře) klobouku jsou 2 body!Pokud má produkt více obrázků s různými variantami, technicky nelze zajistit dodání konkrétní varianty, kterou upřesníte například v poznámce objednávky.

Společenská hra vyrobená podle námětu filmu Příběh hraček 4. Hra je plná střílení figurek do klobuku. Kdo jich má v klobouku nejvíc, vítězí.

Obsah balení:

  • 2 klobouky, 10 figurek Buzze
  • 2 plastová kladívka, 2 plastové rampy
  • pravidla

Kupte dětem aktivní hru s filmovýni postavami!

Vhodné pro děti od 5 let Materiál: plast Počet hráčů: 2 Rozměr balení: 26,6 x 26,6 x 7,6 cm

Je na čase vstát a začít si pořádně hrát! Hra na motivy úspěšného animáku Toy Story 4 od Disney Pixar tě vytáhne ze sedačky do pohybu! Nasaď si kovbojský klobouk, jako nosí Woody a pokus se pochytat co nejvíc figurek Buzze Rakeťáka. Vyhrává ten, kdo jich bude mít na klobouku nejvíc.

Recenze

Celkové hodnocení

0
0% 0x
5
0x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x

Váš názor nás zajímá!

Přidejte svůj názor a pomozte tak ostatním s nakupováním

Přidat recenzi

Přidejte svůj názor

Ohodnoťte *
* Váš e-mail je potřeba pro ověření recenze