Spin Master Tlapková patrola Hlídkovací věž v "životní" velikosti
Spin Master Tlapková patrola Hlídkovací věž v "životní" velikosti

Spin Master Tlapková patrola Hlídkovací věž v "životní" velikosti

od 6 299 Kč
Herní set pro kluky i holky, vhodné od 3 let . Tlapková patrola je stále ve střehu. A díky hlídkovací věži mají naprostý přehled o tom, co se kde šustne. Věž je vysoká 75 cm, čímž je ideální pro dětskou výšku. Hlídkovací věž zaujme i ty nejmenší fanoušky Tlapkové patroly interaktivními světly a autentickými zvuky. Tlapková patrola je připravená rychle vyrazit do akce díky odstřelovači vozidla. Herní set obsahuje Chasovo vozidlo, figurky Chase a…
Sparkys.cz
Neznámá dodací lhůta
6 299 Kč Do eshopu

Specifikace

Klíčové vlastnosti

Název produktu: Spin Master Tlapková patrola Hlídkovací věž v "životní" velikosti
Výrobce: Spin Master
Minimální cena: 6 299 Kč
Maximální cena: 6 299 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 0,00 bodů z 5
Hodnocení:
0

Popis produktu

Herní set pro kluky i holky, vhodné od 3 let . Tlapková patrola je stále ve střehu. A díky hlídkovací věži mají naprostý přehled o tom, co se kde šustne. Věž je vysoká 75 cm, čímž je ideální pro dětskou výšku. Hlídkovací věž zaujme i ty nejmenší fanoušky Tlapkové patroly interaktivními světly a autentickými zvuky. Tlapková patrola je připravená rychle vyrazit do akce díky odstřelovači vozidla. Herní set obsahuje Chasovo vozidlo, figurky Chase a Marsahalla a pro každého dva batůžky. Hlídkovací věž si vaše děti zamilují a budou s ní prožívat své velké tlapkové dobrodružství. Klíčové vlastnosti herního setu Paw Patrol Hlídkovací věž Hlídkovací věž vysoká 75 cm S interaktivními světly a autentickými zvuky Odstřelovač na vozidla S figurkami Chase a Marshalla Vhodné pro děti od 3 letHerní set Paw Patrol Hlídkovací věž funguje na 2 AAA baterie (součástí balení)Balení obsahuje:1 × Hlídkovací věž 75 cm1 × Chasovo vozidlo1 × figurka Chase1 × figurka Marshall2 × Chasovy

Hlídací věž malých psích záchranářů, která zajisté děti zaujme. Při její výšce 75 cm mohou děti využít plně možností, jak si s ní vyhrát. Kolem věže se pne skluzavka, po které mohou děti nechat sklouzávat autíčka Paw Patrol. Za světel a zvuků je lze odstřelovat a vysílat do akce. Každé autíčko má na věži vyznačené barevně svoje místo.

Funkčnost:

  • interaktivní světla, autentické zvuky
  • zvuky se vyvolají stiskem tlačítka
  • odstřelovač autíček

Obsah balení:

  • věž, 2 členové Tlapkové Patroly
  • policejní auto, potřebné pomůcky

Kupte dětem hlídací věž psích záchranářů!

Vhodné pro děti od 3 let Materiál: plast Výška: 75 cm Rozměr balení: 38 x 68,5 x 22,5 cm K věži vyberte autíčka s názvem Základní vozidla.

Pří výšce 75cm je tato věž perfektní pro dětskou představivost. Hlídková věž Paw Patrol přichází s interaktivními světly a autentickými zvuky, které uslyšíte při stisknutí tlačítka. Použíjte odstřelovač na vozidla, aby jste vyslali Paw Patrol tým do akce!

Recenze

Celkové hodnocení

0
0%
5
0x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x

Váš názor nás zajímá!

Hodnocení je od spotřebitelů, kteří produkt zakoupili.

Mohlo by vás také zajímat

Nejlevnější figurky a zvířátka