Spin Master DRACI SBĚRATELSKÉ FIGURKY V PYTLÍKU
Spin Master DRACI SBĚRATELSKÉ FIGURKY V PYTLÍKU

Spin Master DRACI SBĚRATELSKÉ FIGURKY V PYTLÍKU

od 149 Kč
Figurka vhodná pro holky i kluky, znáte z Jak vycvičit draka, vhodné od 4 let . Pokud patříte mezi fanoušky animovaného filmu Jak vycvičit draka, udělejte si radost jedním z dráčků vyrobených podle filmové předlohy. Tato unikátní sběratelská edice Mystery Dragons nabízí více než 40 miniatur epických draků. V balení můžeme najít Bezzubku, Flákotu, Buřinu, Bílou Běskou, Tesáka a další dračí legendy. Každý drak je vyobrazen v jedinečné póze. Balení…
Wikyhracky.cz
Doprava zdarma Skladem
149 Kč Do eshopu

Specifikace

Klíčové vlastnosti

Název produktu: Spin Master DRACI SBĚRATELSKÉ FIGURKY V PYTLÍKU
Výrobce: Spin Master
Minimální cena: 149 Kč
Maximální cena: 179 Kč
Ušetříte až: 30 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 0,00 bodů z 5
Hodnocení:
0

Popis produktu

Figurka vhodná pro holky i kluky, znáte z Jak vycvičit draka, vhodné od 4 let . Pokud patříte mezi fanoušky animovaného filmu Jak vycvičit draka, udělejte si radost jedním z dráčků vyrobených podle filmové předlohy. Tato unikátní sběratelská edice Mystery Dragons nabízí více než 40 miniatur epických draků. V balení můžeme najít Bezzubku, Flákotu, Buřinu, Bílou Běskou, Tesáka a další dračí legendy. Každý drak je vyobrazen v jedinečné póze. Balení draků v pytlíku skrývá mnoho překvapení – bude váš drak obyčejný, vzácný či ojedinělý? V balení lze naleznout průsvitné i perleťové draky. Sesbírejte všechny draky z kolekce Mystery Dragons a rozšiřte svou sbírku o draky v různých stádiích vývoje, včetně Titánů. Klíčové vlastnosti figurky Draci v pytlíkuDetailně zpracované miniatury známých draků z filmu Jak vycvičit drakaV každém balení na vás čeká překvapení v podobě jednoho draka Kolekce Mystery Dragons obsahuje více než 40 draků (Bezzubka, Flákota, Buřina a další)Draci v pytlíku mají Vaše oblíbené postavy filmu a seriálu Jak vycvičit draka jako miniatury v pozoruhodných pózách. Jakého draka najdete v balení? Přidejte do své sbírky draky z každé silné třídy draků v různých stádiích vývoje, včetně Titánů. Můžete najít obyčejné, vzácné a dokonce i ojedinělé draky v povrchových úpravách jako je průsvitný a perleťový. Sbírat lze více než 40 legend, včetně Toothless, Stormfly, Lightfury, Titan Hookfang, Titan Gronckle a dalších (každý se prodává samostatně). Mystery Dragons se vejde do dlaně nebo do kapsy, takže si je můžete vzít s sebou na dračí dobrodružství.Pokud má produkt více obrázků s různými variantami, technicky nelze zajistit dodání konkrétní varianty, kterou upřesníte například v poznámce objednávky.

Figurka draka je vyrobena podle filmu Jak vycvičit draka a je ukrytá v neprůhledném balení. Děti až po otevření zjistí, která z postaviček na ně vykoukne. Draci jsou různých tříd, stádií vývoje, druhů, barev a pozic. Někteří z draků jsou průsvitní či perleťoví.

Děti mohou sestavit sbírku až 40 figurek, a to v podobě figurky jako je například Toothless, Stormfly, Lightfury, Titan Hookfang, Titan Gronckle a další.Dráčka v šikovné velikosti si děti mohou vložit snadno do kapsy a vzít si kamkoli sebou.

Kupte dětem sběratelskou figurku!

Vhodné pro děti od 4 let Materiál: plast

Recenze

Celkové hodnocení

0
0%
5
0x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x

Váš názor nás zajímá!

Hodnocení je od spotřebitelů, kteří produkt zakoupili.