Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Španělština za 24 dnů

Knihy

Španělština za 24 dnů

Hodnocení: 1x
  • 4

Publikace: Španělština za 24 dnů - Francesca Angrisano;María Marta Alice Loessin;María Teresa Gonzáles Núňes. Španělština za 24 dnů je intenzivní kurs pro samouky, kterým budete rychle a jednoduše zasvěceni do tajů tohoto cizího jazyka. Díky svému zpracování je kniha vhodná jak pro začátečníky, tak pro mírně ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.89203
skladem

Jaké má kniha
Španělština za 24 dnů
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Španělština za 24 dnů koupíte i tady

Specifikace Španělština za 24 dnů

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 270 Kč

Španělština za 24 dnů je intenzivní kurz pro samouky, pomocí kterého budete rychle a jednoduše zasvěceni do tajů tohoto cizího jazyka. Díky svému zpracování je kniha vhodná jak pro začátečníky, tak pro mírně pokročilé. ... a dál?

Produkt Španělština za 24 dnů

Španělština za 24 dnů - parametry

Název produktu: Španělština za 24 dnů
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 270 Kč
Maximální cena: 379 Kč
Ušetríte až: 109 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Publikace: Španělština za 24 dnů - Francesca Angrisano;María Marta Alice Loessin;María Teresa Gonzáles Núňes. Španělština za 24 dnů je intenzivní kurs pro samouky, kterým budete rychle a jednoduše zasvěceni do tajů tohoto cizího jazyka. Díky svému zpracování je kniha vhodná jak pro začátečníky, tak pro mírně pokročilé. Věříme, že pomůže najít motivaci i tzv. věčným začátečníkům. Ve 24 lekcích se naučíte základní gramatiku a osvojíte si slovní zásobu potřebnou v běžné komunikaci. Díky rozmanitým textům přibližujícím obvyklé situace (na nádraží, v hotelu, na nákupu, u lékaře, v bance, s přáteli) budete vědět, jak v dané chvíli reagovat. V infoboxech pak budete průběžně seznamováni s jazykovými zvláštnostmi, místními reáliemi a způsobem života ve Španělsku. Samozřejmostí jsou také rozmanitá cvičení, díky kterým si lehce zopakujete to, co jste se již naučili. Na bonusovém CD najdete nahrávky dialogů rodilých mluvčích. Můžete jen tak poslouchat nebo přeříkávat text spolu s nimi. Jednoduchou metodou získáte cit pro nový jazyk, naučíte se správně vyslovovat a rozumět rodilým Španělům. Zvládněte základy španělštiny za 24 dnů! Publikace: Španělština za 24 dnů - Francesca Angrisano;María Marta Alice Loessin;María Teresa Gonzáles Núňes. Intenzivní kurz španělštiny. Navíc s audio CD namluveným rodilými mluvčími.. Učebnice španělštiny pro samouky pro mírně pokročilé studenty. Ve 24 lekcích si zde procvičí a zopakují základní tematické okruhy (setkání a pozdravy, rodina, nakupování, dům, oblékání, restaurace, dopravní prostředky, cestování, příroda, koníčky, zdraví, úřady, telefonování, psaní dopisů a mnoho dalších. Kapitoly obsahují články doplněné slovíčky, gramatiku a mnoho praktických cvičení. Doplněno zvukovým CD. Učebnice pro samouky je určena pro mírně pokročilé uživatele. Zopakují s ní ve 24 lekcích všechny podstatné tematické okruhy – setkání a pozdravy, rodina, nakupování, dům, oblékání, restaurace, dopravní prostředky, cestování, příroda, koníčky, zdraví, pošty a banky, telefonování, psaní korespondence ad. Každá z kapitol obsahuje krátké články se slovíčky, rozbor gramatiky a samozřejmě řadu cvičení s řešením na konci knihy. María M. A. Loessin; Francesca AngrisanoIntenzivní kurz pro samoukyCOMPUTER PRESS 2006Kniha, španělština, 266 stran


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.