Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen SOVAK Zásady pro využití bezvýkopových technologií v oboru vodovodů a kanalizací

Knihy

SOVAK Zásady pro využití bezvýkopových technologií v oboru vodovodů a kanalizací

Hodnocení: 1x
  • 4

Nezbytná pomůcka a návod pro každého, kdo se zabývá touto problematikou.Z obsahu: Zásady přístupu k rozhodování o způsobu sanace vodovodních a kanalizačních řadů a k přípravě projektů s použitím bezvýkopových technologií; průzkumy horninového prostředí, diagnostika a inspekce potrubí; klasifikace bezvýkopových ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace SOVAK Zásady pro využití bezvýkopových technologií v oboru vodovodů a kanalizací

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 276 Kč

Nezbytná pomůcka a návod pro každého, kdo se zabývá touto problematikou.Z obsahu: Zásady přístupu k rozhodování o způsobu sanace vodovodních a kanalizačních řadů a k přípravě projektů s použitím bezvýkopových technologií; průzkumy horninového prostředí, diagnostika a inspekce potrubí; klasifikace bezvýkopových technologií; výběr optimální varianty bezvýkopové technologie; hygienická rizika a podmínky pro aplikace bezvýkopových technologií; bezpečnost a ochrana zdraví při práci, požární ochrana, nakládání s » ... a dál?

Produkt SOVAK Zásady pro využití bezvýkopových technologií v oboru vodovodů a kanalizací

SOVAK Zásady pro využití bezvýkopových technologií v oboru vodovodů a kanalizací - parametry

Název produktu: SOVAK Zásady pro využití bezvýkopových technologií v oboru vodovodů a kanalizací
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 276 Kč
Maximální cena: 276 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Nezbytná pomůcka a návod pro každého, kdo se zabývá touto problematikou.Z obsahu: Zásady přístupu k rozhodování o způsobu sanace vodovodních a kanalizačních řadů a k přípravě projektů s použitím bezvýkopových technologií; průzkumy horninového prostředí, diagnostika a inspekce potrubí; klasifikace bezvýkopových technologií; výběr optimální varianty bezvýkopové technologie; hygienická rizika a podmínky pro aplikace bezvýkopových technologií; bezpečnost a ochrana zdraví při práci, požární ochrana, nakládání s azbestem; zkušenosti provozovatelů a vlastníků vodovodů a kanalizací při použití BT; přehled  technických norem; firmy podnikající v oboru bezvýkopových technologií v ČR.                          


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.