Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen SOVAK Příručka provozovatele čistírny odpadních vod

Knihy

SOVAK Příručka provozovatele čistírny odpadních vod cena od 0 Kč

SOVAK Příručka provozovatele čistírny odpadních vod

Hodnocení: 1x
  • 3.5

Z obsahu: teoretické základy, stokové sítě, charakteristika odpadních vod, situování, členění a skladba ČOV – technologie vody, provoz a údržba jednotlivých objektů ČOV, kalové hospodářství, přírodní způsoby čištění odpadních vod, měření průtoku odpadních vod pro 500 až 10 000 ekvivalentních obyvatel, odběr vzorků – ...a dál?

Produkt neprodává žádný obchod na Srovnáme.cz, zkuste fulltextové vyhledávání:

SOVAK Příručka provozovatele čistírny odpadních vod - parametry

Název produktu: SOVAK Příručka provozovatele čistírny odpadních vod
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 0 Kč
Maximální cena: 0 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.5 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 3.5
Podrobný popis:

Z obsahu: teoretické základy, stokové sítě, charakteristika odpadních vod, situování, členění a skladba ČOV – technologie vody, provoz a údržba jednotlivých objektů ČOV, kalové hospodářství, přírodní způsoby čištění odpadních vod, měření průtoku odpadních vod pro 500 až 10 000 ekvivalentních obyvatel, odběr vzorků – vzorkování technologických médií, řízení a obsluha provozu ČOV, legislativa pro kontrolu činnosti, provozní evidence a dokumentace, bezpečnost a ochrana zdraví při práci, hygiena práce a požární ochrana, ekonomika čistírny odpadních vod, právní část. V přílohách jsou uvedeny výkresy, vzory protokolů o výsledcích biologického rozboru vzorků aktivovaného kalu, seznam technických norem a bohatý přehled literatury.


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.