Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Knihy pro děti a mládež » Srovnání cen Sophie Jordan: Útěk

Knihy pro děti a mládež

Sophie Jordan: Útěk

Hodnocení: 1x
  • 4

Autor : Sophie Jordanová, Drakie 2 Útěk Sophie Jordanové vypráví o dalších osudech dračí dívky Jacindy poté, co porušila všechna tabu svého kmene. Jacinda byla matkou donucena utéct od kmene a žít ve světě lidí a stále toužila po svém kmeni a proměně v draka. Život byl téměř nesnesitelný do té doby. než poznala ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.88647
skladem

Jaké má kniha
Útěk
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Čerstvá hodnocení Sophie Jordan: Útěk

  • 5

Umoru77, 25. listopadu 2015

Čekala jsem úplně jiný vývoj a jsem mile překvapena. Musím moc pochválit, jak se autorce podařilo během děje detailně, nenásilně a hodně uvěřitelně popsat ostatní postavy, tedy hlavně Cassiena. Nadchnul mě konec knihy a jsem hodně zvědavá, jak to celé dopadne!


Specifikace Sophie Jordan: Útěk

Kategorie Knihy pro děti a mládež
Nejnižší cena 219 Kč

Jacinda vyzradila tajemství svého drakijského kmene, aby zachránila chlapce, kterého miluje. Převtělila se kvůli němu před lidmi, a tak porušila jedno z nejpřísněji dodržovaných pravidel. Jordanová Sophie: Drakie Útěk - Jacinda vyzradila tajemství svého drakijského kmene, aby zachránila chlapce, kterého miluje. Převtělila se kvůli němu před lidmi, a tak porušila jedno z nejpřísněji dodržovaných pravidel. Teď se ale musí ke kmeni vrátit, s vědomím, že Willa možná už nikdy neuvidí. Will má zastřenou paměť a jeho » ... a dál?

Produkt Sophie Jordan: Útěk

Sophie Jordan: Útěk - parametry

Název produktu: Sophie Jordan: Útěk
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 219 Kč
Maximální cena: 254 Kč
Ušetríte až: 35 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Autor : Sophie Jordanová, Drakie 2 Útěk Sophie Jordanové vypráví o dalších osudech dračí dívky Jacindy poté, co porušila všechna tabu svého kmene. Jacinda byla matkou donucena utéct od kmene a žít ve světě lidí a stále toužila po svém kmeni a proměně v draka. Život byl téměř nesnesitelný do té doby. než poznala Willa. A než zjistila, že Will je lovec draků a dům jeho rodiny je vyzdoben pochmurnými dračími trofejemi. Přesto, že Will nakonec zjistil, kdo Jacinda ve skutečnosti je, oba se měli rádi. Jenže jak to bude dál? Ve snaze zachránit chlapci, kterého miluje, život, porušila Jacinda ten nejpřísnější zákaz. proměnila se před mnoha lidskými svědky v draka. Takový čin musí být přísně potrestán, a proto je dívka odvedena zpátky ke svému kmeni, kde se starší rozhodují, jak s ní naloží. Návrat domů se tak ani trochu nepodobá tomu, co si drakie vysnila. Je sama, žije na okraji společnosti v domovské vesnici, její osud je nejistý a přišla i o svou nejmilejší kamarádku Azurku. Drakie doufá, že se opět setká s Wilem a ze všeho nejvíc se touží osvobodit z pout, která ji drží v dračí vesnici. Nejraději by s ním utekla, ale sama neví, jestli si na ni Will vůbec vzpomíná. Drakie nemůžou připustit, aby o nich lidé věděli, proto byla i Willovi pozměněna paměť a jeho vzpomínky na onu noc i na Jacindu můžou být nenávratně ztraceny. Co ale udělá Drakie , pokud se s Willem setká? Je připravená všechno a všechny opustit a vydat se na nejistou cestu k budoucnosti po boku lovce draků? Druh sortimentu : Kniha, Drakie Útěk (2), Jazyk : Čeština, Počet stran : 264 Publikace: Drakie 2: Útěk - Sophie Jordanová. Jacinda vyzradila tajemství svého drakijského kmene, aby zachránila

chlapce, kterého miluje. Převtělila se kvůli němu před lidmi, a tak

porušila jedno z nejpřísněji dodržovaných pravidel. Teď se ale musí

ke kmeni vrátit, s vědomím, že Willa možná už nikdy neuvidí. Will

má zastřenou paměť a jeho vzpomínky na onu osudnou noc a slib,

který Jacindě dal, jsou zřejmě ty tam. Za své prohřešky a za to, že

z drakijského města utekla, ale hlavně proto, že se zamilovala do

lovce draků, Jacinda přichází o výsadní postavení i o nejlepší

kamarádku Azurku. Cítí se strašně osamělá a začíná pochybovat o

tom, jestli přece jen nedělá chybu, když se vzpírá kmenovým

pravidlům, a jestli by se jim neměla nakonec podrobit. Přesto se

upíná k naději, že na ni Will úplně nezapomněl, najde ji a zase

budou spolu. Může se její přání splnit a bude schopná případně s

Willem odejít a všeho se vzdát? Publikace: Drakie 2: Útěk - Sophie Jordanová.


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.