Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Sophie Hannah: Neviděli jste Melody?

Knihy

Sophie Hannah: Neviděli jste Melody?

Hodnocení: 0x
  • 4

Autor : Sophie Hannah, Cara je matkou dvou odrostlých dětí, když se však znovu ocitne v jiném stavu, manžel i obě děti se k jejímu těhotenství staví spíš lhostejně. Zklamaná přístupem svých nejbližších se Cara rozhodne zmizet z Anglie do luxusního rezortu v Americe, aby si zde ujasnila, jak tedy dál. Sotva však ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.8713

Jaké má kniha
Neviděli jste Melody?
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Sophie Hannah: Neviděli jste Melody?

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 273 Kč

Autor : Sophie Hannah, Cara je matkou dvou odrostlých dětí, když se však znovu ocitne v jiném stavu, manžel i obě děti se k jejímu těhotenství staví spíš lhostejně. Zklamaná přístupem svých nejbližších se Cara rozhodne zmizet z Anglie do luxusního rezortu v Americe, aby si zde ujasnila, jak tedy dál. Sotva však přijede, začnou se dít divné věci. Nejprve ji recepční pošle do pokoje, kde už někdo bydlí, a následně se začnou šířit řeči, že se tam objevila Melody – dívenka, která měla být před sedmi lety zavražděná » ... a dál?

Produkt Sophie Hannah: Neviděli jste Melody?

Sophie Hannah: Neviděli jste Melody? - parametry

Název produktu: Sophie Hannah: Neviděli jste Melody?
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 273 Kč
Maximální cena: 296 Kč
Ušetríte až: 23 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 0 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Autor : Sophie Hannah, Cara je matkou dvou odrostlých dětí, když se však znovu ocitne v jiném stavu, manžel i obě děti se k jejímu těhotenství staví spíš lhostejně. Zklamaná přístupem svých nejbližších se Cara rozhodne zmizet z Anglie do luxusního rezortu v Americe, aby si zde ujasnila, jak tedy dál.

Sotva však přijede, začnou se dít divné věci. Nejprve ji recepční pošle do pokoje, kde už někdo bydlí, a následně se začnou šířit řeči, že se tam objevila Melody – dívenka, která měla být před sedmi lety zavražděná svými rodiči, ale jejíž tělo se nikdy nenašlo. Když se Cara o onen příběh začne zajímat, úplně ji pohltí. Co se tehdy doopravdy vlastně stalo?Druh sortimentu : Kniha, Neviděli jste Melody?, Jazyk : Čeština, Počet stran : 288


Nejoblíbenější knihy:

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2019 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.