Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Knihy naučná literatura » Srovnání cen Sondra Ray: Jediná dieta, která funguje

Knihy naučná literatura

Sondra Ray: Jediná dieta, která funguje

Hodnocení: 1x
  • 4

Kniha Jediná dieta, která funguje přináší zásadní poselství fyzické a duševní transformace. Není to běžná publikace o dietě a také se přímo nezabývá stravou nebo jedením. Je to "dieta odpuštění", doslovný půst od negativních myšlenek. Pokud ji pochopíte a budete-li ji dodržovat, dosáhnete tělesné ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Jaké má kniha
Jediná dieta, která fun..
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Sondra Ray: Jediná dieta, která funguje

Kategorie Knihy naučná literatura
Nejnižší cena 197 Kč

Tato kniha přináší zásadní poselství fyzické a duševní transformace. Není to běžná publikace o dietě a také se přímo nezabývá stravou nebo jedením. Je to "dieta odpuštění", doslovný půst od negativníc ... a dál?

Produkt Sondra Ray: Jediná dieta, která funguje

Sondra Ray: Jediná dieta, která funguje - parametry

Název produktu: Sondra Ray: Jediná dieta, která funguje
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 197 Kč
Maximální cena: 201 Kč
Ušetríte až: 4 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Kniha Jediná dieta, která funguje přináší zásadní poselství fyzické a duševní transformace. Není to běžná publikace o dietě a také se přímo nezabývá stravou nebo jedením. Je to "dieta odpuštění", doslovný půst od negativních myšlenek. Pokud ji pochopíte a budete-li ji dodržovat, dosáhnete tělesné dokonalosti. Popis "Nadváha je pouze vnějším projevem strachu, který chováte uvnitř. Když začnete měnit své myšlení, zasazujete semínko toho, co se stane skutečností. Způsobem, jakým se dnes rozhodnete myslet, vytvoříte zítra novou postavu. Jedna z nejlepších knih na téma odstraňování nadbytečné váhy je Jediná dieta, která funguje od Sondry Ray. Je o zdržení se negativního myšlení. Ukazuje krok za krokem, jak na to." Louise L. Hay

Každý člověk prožívá to, čemu věří. Přestože se domníváme, že za naším neatraktivním a nezdravým tělem stojí špatné stravovací návyky, jsou to ve skutečnosti naše negativní myšlenky a pocity. Právě ty musíme změnit, protože způsobují naše stárnutí a smrt. Změnou životních postojů začne tělo využívat stravu jiným způsobem. Pokud odpustíme minulosti, odhodíme negativní myšlenky a hněv a přestaneme se považovat za oběti, zbavíme se i svého tuku, na kterém lpíme stejným mechanismem, jakým ulpíváme na svých negativních myšlenkách a pocitech. Jakmile se zbavíme nadměrné zátěže v mysli i v srdci, zbavíme se i nadváhy v těle.

Sondra Ray je světoznámá americká psychoterapeutka využívající metodu Rebirthing. Její přístup vychází z praxe a vědomí škodlivého vlivu prožívání negativních myšlenek a pocitů. S pomocí této knihy můžete nejenom zhubnout, ale také objevit novou cestu k osobnímu uspokojení.

Úryvek z úvodu:

Zhubnout můžete chtít z různých důvodů, Třeba chcete být štíhlejší, abyste našli nového partnera nebo udělali radost partnerovi, kterého už máte. Snad věříte, že vám to bude víc slušet. Možná vám s přibývajícími léty přibylo pár centimetrů v pase. Potom není divu, že si nabírání kilogramů spojujete se stárnutím. Kalendář nemůžete zastavit, ručičku na váze ano!

(...)

Mít nadváhu nebo si jenom myslet, že máte nadváhu, je v naší společnosti velmi běžné, a proto se o tom hodně mluví i píše. Podle psychologa Hamburgera je většina stravovacích poruch příznakem deprese, pocitu osamělosti, nudy, žalu, bezmoci, viny a sebenenávisti. Člověk se potácí od jednoho pocitu ke druhému a pak k dalšímu jako v bludném kruhu a nedokáže se z něho vymanit. "Jím, protože jsem v depresi, jsem v depresi, protože jsem osamělá. Nudím se, protože jsem sama..." Nezní vám to povědomě?

(...)

Náš výzkum prováděný metodou Rebirthing, který vedl k vytvoření semináře Loving Relationship, nám ukázal, že příčina vzniku nadváhy může tkvít i v porodním traumatu, syndromu rodičovského odmítnutí, podvědomé touze po smrti a negativních vzorcích myšlení. Chceme-li pochopit problém nadváhy, jsou tyto čtyři jevy velmi důležité.

(...)

Jediná dieta, která funguje se zabývá jiným druhem diety, dietou kterou můžete provádět v posteli. Dokonce vám doporučuji, abyste ji prováděl


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.