Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Knihy naučná literatura » Srovnání cen Soňa Hermochová Teambuilding

Knihy naučná literatura

Soňa Hermochová Teambuilding

Hodnocení: 1x
  • 4

Díky knize známé a velmi vyhledávané autorky čtenář získá dokonalý přehled o vzniku a zákonitostech fungování týmů. Autorka využívá svých dlouholetých zkušeností ve výcviku sociálních dovedností k vytvoření koncepce programu rozvoje těchto dovedností, které jsou předpokladem úspěšné participace při týmových ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.86064
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Soňa Hermochová Teambuilding

Kategorie Knihy naučná literatura
Nejnižší cena 143 Kč

Díky knize známé a velmi vyhledávané autorka čtenář získá dokonalý přehled o vzniku a zákonitostech fungování týmů. Autorka využívá svých dlouholetých zkušeností ve výcviku sociálních dovedností k vytvoření koncepce programu rozvoje těchto dovedností, které jsou předpokladem úspěšné participace při týmových aktivitách. Text je rozdělen do dvou částí – prvních deset kapitol je věnováno rozboru týmu, společenství, skupiny lidí. Těžiště textu však leží v ukázkách postupů, kterými lze schopnost jedince účinně » ... a dál?

Produkt Soňa Hermochová Teambuilding

Soňa Hermochová Teambuilding - parametry

Název produktu: Soňa Hermochová Teambuilding
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 143 Kč
Maximální cena: 169 Kč
Ušetríte až: 26 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Díky knize známé a velmi vyhledávané autorky čtenář získá dokonalý přehled o vzniku a zákonitostech fungování týmů. Autorka využívá svých dlouholetých zkušeností ve výcviku sociálních dovedností k vytvoření koncepce programu rozvoje těchto dovedností, které jsou předpokladem úspěšné participace při týmových aktivitách. Text je rozdělen do dvou částí – prvních deset kapitol je věnováno rozboru týmu, společenství, skupiny lidí. Těžiště textu však leží v ukázkách postupů, kterými lze schopnost jedince účinně kooperovat a participovat v týmu. Vedoucí pracovník získá jedinečného pomocníka pro budování, poznávání a řízení svého týmu. Z obsahu: SPOLEČENSKÉ SKUPINY V TEORII A PRAXI PSYCHOSOCIÁLNÍ UČENÍ VE SKUPINĚ TÝMY PŘÍPRAVA NA PRÁCI V TÝMECH Výcvikové programy Možnosti a meze využití interaktivních výcvikových postupů VEDENÍ TÝMU – JAK SE MU NAUČIT? KRIZE A PORUCHY – LZE JIM PŘEDCHÁZET? PROČ JSOU SCHŮZE DŮLEŽITÉ? Jaké jsou typické “schůzovní“ problémy? Skupinová paměť Co se skrývá

pod označením win/win strategie? Možné způsoby přijímání rozhodnutí Hlavní zásady interakčního vedení schůzí Pojetí čtyř základních rolí v interakčním vedení Jak se stát dobrým facilitátorem Jak se stát dobrým zapisovatelem Jak být dobrým členem skupiny Role vedoucího FENOMÉN HRY DOPORUČENÍ KE HRÁM A CVIČENÍM Skupina a jednotlivec Životní cíle; práce a soukromí Konflikty


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.