Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Soňa Hermochová, Jana Vaňková: Hry pro rozvoj skupinové spolupráce

Učebnice/Odborná literatura

Soňa Hermochová, Jana Vaňková: Hry pro rozvoj skupinové spolupráce

Hodnocení: 1x
  • 4

Hry pro rozvoj skupinové spolupráce - Soňa Hermochová; Jana Vaňková Publikace soustřeďuje náměty na aktivity, které jsou vhodné pro podpoření schopnosti spolupráce u dětí a dospívajících. Školní a mimoškolní pedagogové, případně rodiče, v ní najdou inspiraci k cílenému trávení volného času v menší či větší skupině. ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Jaké má kniha
Hry pro rozvoj skupinov..
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Soňa Hermochová, Jana Vaňková: Hry pro rozvoj skupinové spolupráce koupíte i tady

Specifikace Soňa Hermochová, Jana Vaňková: Hry pro rozvoj skupinové spolupráce

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 201 Kč

Publikace soustřeďuje náměty na aktivity, které jsou vhodné pro podpoření schopnosti spolupráce u dětí a dospívajících. Školní a mimoškolní pedagogové, případně rodiče, v ní najdou inspiraci k cílenému trávení volného času v menší či větší skupině. Při hrách jednotlivci prohlubují sebepoznání i vzájemné poznávání s ostatními, reflektují svoje postoje vůči sobě, vůči druhým, vůči skupině. Modelové situace poskytují hráčům možnost uvědomit si jevy probíhající ve skupině a cíleně s nimi pracovat. Knížka přináší různé » ... a dál?

Produkt Soňa Hermochová, Jana Vaňková: Hry pro rozvoj skupinové spolupráce

Soňa Hermochová, Jana Vaňková: Hry pro rozvoj skupinové spolupráce - parametry

Název produktu: Soňa Hermochová, Jana Vaňková: Hry pro rozvoj skupinové spolupráce
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 201 Kč
Maximální cena: 324 Kč
Ušetríte až: 123 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Hry pro rozvoj skupinové spolupráce - Soňa Hermochová; Jana Vaňková Publikace soustřeďuje náměty na aktivity, které jsou vhodné pro podpoření schopnosti spolupráce u dětí a dospívajících. Školní a mimoškolní pedagogové, případně rodiče, v ní najdou inspiraci k cílenému trávení volného času v menší či větší skupině. Při hrách jednotlivci prohlubují sebepoznání i vzájemné poznávání s ostatními, reflektují svoje postoje vůči sobě, vůči druhým, vůči skupině. Modelové situace poskytují hráčům možnost uvědomit si jevy probíhající ve skupině a cíleně s nimi pracovat. Knížka přináší různé typy her – verbální, pohyblivé, kreativní aj. Souboru her předchází stručný metodický úvod. Publikace je určena školním a mimoškolním pedagogům. Soňa Hermochová se dlouhodobě zabývá metodami aplikované sociální psychologie, publikovala řadu knih s touto tematikou. Jana Vaňková se dlouhodobě zabývá školní a mimoškolní pedagogikou, řadu let vede volnočasové aktivity dětských kolektivů. z kategorie Knihy | Naučná literatura | Dítě, rodina a vztahy | Rodina a dítě | Hry a aktivity s dětmi od PORTÁL naleznete ne e-shopu KnihyDobrovsky.cz!


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.