Srovnání cen » Krása, zdraví a léky » Léky » Srovnání cen Solmucol 100 mg 24 pastilek

Léky

Solmucol 100 mg 24 pastilek

Hodnocení: 1x
  • 3.5

Přípravek se užívá k léčení všech onemocnění dýchacích cest, která jsou provázena intenzívní tvorbou hustého vazkého hlenu. Informace pro spotřebitele: Přípravek volně prodejný. Acetylcystein svým depolymerizačním působením na mukopolysacharidy a molekuly DNA snižuje viskozitu bronchiálního hlenu. Tím napomáhá ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.29667
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Solmucol 100 mg 24 pastilek koupíte i tady

Specifikace Solmucol 100 mg 24 pastilek

Kategorie Léky
Výrobce IBSA
Nejnižší cena 85 Kč

Přípravek se užívá k léčení všech onemocnění dýchacích cest, která jsou provázena intenzívní tvorbou hustého vazkého hlenu. Podporuje vykašlávání a tlumí dráždivý kašel. Acetylcystein působí také antioxidačně, a tak podporuje obranné mechanismy organismu. ... a dál?

Produkt Solmucol 100 mg 24 pastilek

Pro jedno kvítí slunce nesvítí. Vždycky máte na vybranou


Solmucol 100 mg 24 pastilek - parametry

Název produktu: Solmucol 100 mg 24 pastilek
Výrobce: IBSA
Minimální cena: 85 Kč
Maximální cena: 148 Kč
Ušetríte až: 63 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.5 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 3.5
Podrobný popis:

Přípravek se užívá k léčení všech onemocnění dýchacích cest, která jsou provázena intenzívní tvorbou hustého vazkého hlenu. Informace pro spotřebitele: Přípravek volně prodejný. Acetylcystein svým depolymerizačním působením na mukopolysacharidy a molekuly DNA snižuje viskozitu bronchiálního hlenu. Tím napomáhá uvolnění a vykašlávání hlenu za současného tlumení dráždivého kašle. Při perorálním podání nejsou známy vedlejší účinky, které by vedly ke snížení obranyschopnosti organismu. Acetylcystein se po perorálním podání prakticky plně absorbuje. Maximální koncentrace v séru je dosaženo během 1–2 hodin. Průnik acetylcysteinu do tkání je velmi dobrý, lokalizuje se především v játrech, ledvinách, plicích a bronchiálním hlenu. Acetylcystein se v organismu vyskytuje ve volné formě, vázán na proteiny nebo inkorporován jako aminokyselina. Biologický poločas je 1–2 hodiny. Acetylcystein se vylučuje ledvinami převážně ve formě inaktivních metabolitů. Acetylcystein oslabuje účinky některých antibiotik typu penicilinu, cefalosporinu a tetracyklinu. Při jejich současném užívání s acetylcysteinem se při podávání doporučuje alespoň jednohodinový odstup. Přípravek nesmí být užíván při přecitlivělosti na acetylcystein nebo pomocné látky přípravku. Opatrnosti je třeba u astmatiků pro možnost vzniku bronchospazmu. Novorozencům se smí acetylcystein podávat pouze ve vitálních indikacích (10 mg/kg t. hm.) a pod přísným lékařským dohledem. V těhotenství a v období kojení se užívání přípravku nedoporučuje, přípravek může být užíván jen na doporučení lékaře. Zřídka se mohou vyskytnout nežádoucí účinky, jako nauzea, zvracení, stomatitis, rinorea, bolesti hlavy, tinnitus, urtikaria, mrazení, horečka, bronchospazmus, hemoptýza. Vzácně anafylaktické reakce. Použití: Onemocnění dýchacích cest provázená silnou sekrecí hyperviskózního hlenu. Akutní a chronické formy onemocnění dýchacích cest, především chronická a akutní bronchitida, tracheitida, chřipka a kašel při nachlazení, bronchiektázie, astmoidní bronchitida, astma bronchiale, bronchiolitida, mukoviscidóza. Laryngitida, akutní a chronická sinusitida, otitis media s výpotkem, pre-a postoperační stavy spojené s větší tvorbou vazkého hlenu v dýchacích cestách. Dávkování: Dospělí: 4–6 krát denně 1 pastilku. Děti: 2–3 krát denně 1pastilku. Pastilku nechat pomalu rozplynout v ústech. Výrobce IBSA Institut Biochimique SA Solmucol orm.pas.24x100mg Léky/odkašlání/


Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.