Srovnání cen » Ostatní produkty » Srovnání cen Solight bezdrátový zvonek

Ostatní produkty

Solight bezdrátový zvonek

Hodnocení: 1x
  • 4

zvonkové tlačítko na principu dynama, elektrický signál pro zvonění je vytvořen převodem mechanické energie stisknutím tlačítka. Není třeba se starat o nákladné výměny baterií, zvláště v zimním období. 4 režimy zvonění: pouze zvonění, pouze blikání, zvonění i blikání, zvonění ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.88542
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Solight bezdrátový zvonek koupíte i tady

Specifikace Solight bezdrátový zvonek

Kategorie Ostatní produkty
Výrobce Solight
Nejnižší cena 231 Kč

36 volitelných melodií z toho 16 polyfonních nastavení hlasitosti zvonku - 3 stupně (60 - 85 dB) LED indikátor zvonění na zvonku i tlačítku tlačítko s krytem na jmenovku vodotěsná ochrana tlačítka IP44 uchycení tlačítka i zvonku pomocí samolepicí podložky nebo montážních otvorů barva: bílá dosah signálu na otevřeném prostranství: 80 metrů » ... a dál?

Produkt Solight bezdrátový zvonek

Solight bezdrátový zvonek - parametry

Název produktu: Solight bezdrátový zvonek
Výrobce: Solight
Minimální cena: 231 Kč
Maximální cena: 579 Kč
Ušetríte až: 348 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

zvonkové tlačítko na principu dynama, elektrický signál pro zvonění je vytvořen převodem mechanické energie stisknutím tlačítka. Není třeba se starat o nákladné výměny baterií, zvláště v zimním období. 4 režimy zvonění: pouze zvonění, pouze blikání, zvonění i blikání, zvonění a nepřetržité svícení. Režim nepřetržitého svícení slouží i jako noční světélko. velká světelná signalizace, vhodné do hlučného prostředí nebo pro osoby se sluchovým postižením funkce „Learning code“ umožňuje spárování více zvonků nebo tlačítek do jedné skupiny 58 volitelných melodií paměť nastavení i při vytažení ze zásuvky nebo výpadku elektrické energie LED indikátor zvonění na zvonku i tlačítku tlačítko s krytem na jmenovku vodotěsná ochrana tlačítka IP44 nastavení hlasitosti zvonku - 4 stupně (25 - 85 dB) uchycení tlačítka pomocí samolepicí podložky nebo montážních otvorů dosah signálu na otevřeném prostranství: 150 metrů přenosová frekvence: 433 MHz napájení: tlačítko: bez baterií, životnost 200 000 stisknutí zvonek: AC 230 V - do zásuvky pracovní teplota: zvonek -10° C až +40° C, tlačítko bez omezení spotřeba energie: přijímač (zvonek) v klidovém režimu:


V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2019 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.