Srovnání cen » Krása, zdraví a léky » Léky » Srovnání cen SOLCOSERYL pasta 5 g

Léky

SOLCOSERYL pasta 5 g

Hodnocení: 1x
  • 4

Co naleznete v této příbalové informaci: 1. Co je Solcoseryl orální pasta a k čemu se používá 2. Čemu musíte věnovat pozornost, než začnete Solcoseryl orální pastu používat 3. Jak se Solcoseryl orální pasta používá 4. Možné nežádoucí účinky 5. Jak Solcoseryl orální pastu uchovávat 6. Obsah balení a další informace 1. ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.29667
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? SOLCOSERYL pasta 5 g koupíte i tady

Specifikace SOLCOSERYL pasta 5 g

Kategorie Léky
Výrobce ICN
Nejnižší cena 176 Kč

Podporuje hojení poškozené tkáně v ústní dutině a jeho léčivá složka lauromakrogol způsobuje povrchové znecitlivění a rychle utiší začínající a přetrvávající bolesti. Pasta vytváří díky svému přilnavému charakteru na ústní sliznici dlouhodobý ochranný povlak, který brání podráždění při jídle a pití. ... a dál?

Produkt SOLCOSERYL pasta 5 g

SOLCOSERYL pasta 5 g - parametry

Název produktu: SOLCOSERYL pasta 5 g
Výrobce: ICN
Minimální cena: 176 Kč
Maximální cena: 240 Kč
Ušetríte až: 64 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Co naleznete v této příbalové informaci: 1. Co je Solcoseryl orální pasta a k čemu se používá 2. Čemu musíte věnovat pozornost, než začnete Solcoseryl orální pastu používat 3. Jak se Solcoseryl orální pasta používá 4. Možné nežádoucí účinky 5. Jak Solcoseryl orální pastu uchovávat 6. Obsah balení a další informace 1. Co je Solcoseryl orální pasta a k čemu se používá Solcoseryl podporuje hojení poškozené tkáně v ústní dutině a jeho léčivá látka lauromakrogol způsobuje povrchové znecitlivění a rychle utlumí bolest. Pasta vytváří na sliznici dlouhodobý ochranný povlak, který brání podráždění při jídle a pití. Bolest pomine za 1-3 minuty po nanesení pasty. Orální pasta Solcoseryl se používá při léčbě: bolestivých a zánětlivých onemocnění sliznice dutiny ústní, dásní a rtů, aftů, trhlinek, zánětů dásní (gingivitis, parodontitis); bolestivých otlaků způsobených umělým chrupem; bolestí dásní při prořezávání zubů moudrosti; pouze na doporučení lékaře se přípravek používá jako ochranný obvaz: po odstranění zubního kamene, operacích dásní, vytržení zubů; před nasazením dočasných zubních protéz a náhrad zubů, zánětu zubního lůžka. Orální pastu Solcoseryl mohou používat dospělí i děti od 2 let. Pokud se do 5 dnů nebudete cítit lépe nebo pokud se Vám přitíží, musíte se poradit s lékařem. 2/4 2. Čemu musíte věnovat pozornost, než začnete Solcoseryl orální pastu používat Nepoužívejte Solcoseryl: - jestliže jste alergický(á) na léčivé látky, na parabeny (E 216, E 218), na silici máty peprné, levomenthol nebo na kteroukoliv pomocnou látku. - u dětí do 2 let vzhledem k riziku spasmu (stažení) hrtanu. Upozornění a opatření Při zánětu musí být rána před použitím ústní pasty Solcoseryl náležitě ošetřena. Pasta nesmí být vtírána do hlubokých ran, které budou následně uzavřeny chirurgickým stehem. Pokud trpíte ještě jiným onemocněním, máte alergii, užíváte ještě jiné léky, poraďte se o vhodnosti používání orální pasty Solcoseryl se svým lékařem. Při akutních infekcích se doporučuje vypláchnout ústa desinfekčním roztokem. U kojenců a batolat do 2 let může silice máty peprné a levomenthol vyvolat spasmus (stažení) hrtanu, jehož důsledkem jsou závažné dýchací obtíže. Další léčivé přípravky a přípravek Solcoseryl Informujte svého lékaře nebo lékárníka o všech lécích, které užíváte, které jste v nedávné době užíval/a nebo které možná budete užívat. Vzájemné působení s dalšími léčivými přípravky však dosud není známo. Těhotenství, kojení a fertilita Pokud jste těhotná nebo kojíte, domníváte se, že můžete být těhotná, nebo plánujete otěhotnět, poraďte se se svým lékařem nebo lékárníkem dříve, než začnete tento přípravek používat. Řízení dopravních prostředků a obsluha strojů: Orální pasta Solcoseryl nemá žádný vliv na schopnost řídit nebo obsluhovat stroje. Orální pasta Solcoseryl obsahuje parabeny Parabeny mohou způsobit alergické reakce (pravděpodobně opožděné). 3. Jak se Solcoseryl orální pasta používá Vždy používejte tento přípravek přesně v souladu s příbalovou informací


Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.