Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen SoftPress Neobyčejně užitečná kniha o webu - June Cohenová

Učebnice/Odborná literatura

SoftPress Neobyčejně užitečná kniha o webu - June Cohenová

Hodnocení: 1x
  • 4

10 kroků k úspěšnému webu 50 cest, jak zvýšit návštěvnost 17 způsobů, jak stránky zrychlit 20 možností, jak se dostat do popředí při vyhledávání 10 prostých rad, aby byl web užitečnější 8 obvyklých chyb, které můžete odstranit hned teď Hej, vy! Přestaňte si prohlížet zadní stranu obálky a otevřete knihu! Proč? ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.79012

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace SoftPress Neobyčejně užitečná kniha o webu - June Cohenová

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 100 Kč

Vše o tom, jak dosáhnout toho, aby byl web úspěšný 10 kroků k úspěšnému webu 50 cest, jak zvýšit návštěvnost 17 způsobů, jak stránky zrychlit 20 možností, jak se dostat do popředí při vyhledávání 10 prostých rad, aby byl web užite... ... a dál?

Produkt SoftPress Neobyčejně užitečná kniha o webu - June Cohenová

SoftPress Neobyčejně užitečná kniha o webu - June Cohenová - parametry

Název produktu: SoftPress Neobyčejně užitečná kniha o webu - June Cohenová
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 100 Kč
Maximální cena: 100 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

10 kroků k úspěšnému webu 50 cest, jak zvýšit návštěvnost 17 způsobů, jak stránky zrychlit 20 možností, jak se dostat do popředí při vyhledávání 10 prostých rad, aby byl web užitečnější 8 obvyklých chyb, které můžete odstranit hned teď Hej, vy! Přestaňte si prohlížet zadní stranu obálky a otevřete knihu! Proč? Protože nejlepší způsob, jak zjistit, jak neobyčejně užitečná kniha to je, je prolistovat její nahuštěné stránky a přesvědčit se, kolik vám toho může nabídnout. Co je tak neobyčejně užitečné? 2 knihy v 1 Využijte zvýrazněné seznamy a poznámky po stranách jako tipy a postupy, které můžete přímo využít. Nebo procházejte pozorně celý text, abyste se podrobně seznámili se vším, co můžete použít při plánování, návrhu, výstavbě a používání vašeho webu. Praktická cvičení 20 cvičení vás provede základními problémy, jakými jsou např.: jak se vyrovnat se zvýšeným zatížením, jak zvýšit rychlost stránek, jak připravit produkční plán, nebo zajistit maximální kompatibilitu webu. Pokročilé informace 25

speciálních lekcí „Neměli byste minout“ vám např.: ukáže jak MSN.com nebo BabyCenter.com zvládají každodenní problémy jakými jsou efektivní rozesílání e-mailů nebo pojmenování částí webu. Rady vrcholových expertů Více než 50 odborníků — počínaje otcem banneru až po tvůrce BlackPlanet.com — otevřeně sdílí vše, co se naučili o webu, ať již jde o „dělání“ peněz nebo práci s techniky. Srozumitelné vysvětlení Postupy ve stylu krok za krokem, které pokrývají vše od získání názvu domény až po přípravu obrázku pro web, je popsáno jazykem, kterému budete dobře rozumět. June Cohenová je spoluzakladatelkou a bývalou zodpovědnou osobou za obsah webu HotWired.com, který vznikl v roce 1994 vedle časopisu Wired Magazine. Je zakladatelkou Webmonkey.com, stránek milovaných miliony webových vývojářů. June přenesla 9 let zkušeností s tvorbou webu a také 50 rozhovorů s dalšími experty na web do této neobyčejně užitečné knihy o webu.


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.