Srovnání cen » Domácnost a kancelář » Sodastream » Srovnání cen SODASTREAM jet titan silver

Sodastream

SODASTREAM jet titan silver cena od 0 Kč

SODASTREAM jet titan silver

Hodnocení: 6x
  • 3.16667

domácí výrobník sodové vody / perlivých nápojů, hermetický uzávěr lahve pomáhá udržet nápoj dlouho nasycený Výrobník nápojů SodaStream JET TITAN/SILVER. Výrobník nápojů SodaStream JET TITAN/SILVER je moderní, elegantní, zábavný a jednoduchý na použití, s přípravou podle vlastních preferencí spotřebitelů. SodaStream ...a dál?

Produkt neprodává žádný obchod na Srovnáme.cz, zkuste fulltextové vyhledávání:

SODASTREAM jet titan silver - parametry

Název produktu: SODASTREAM jet titan silver
Výrobce: SODASTREAM
Minimální cena: 0 Kč
Maximální cena: 0 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.17 bodů z 5
Počet hodnocení: 6 x
Hodnocení:
  • 3.16667
Podrobný popis:

domácí výrobník sodové vody / perlivých nápojů, hermetický uzávěr lahve pomáhá udržet nápoj dlouho nasycený Výrobník nápojů SodaStream JET TITAN/SILVER. Výrobník nápojů SodaStream JET TITAN/SILVER je moderní, elegantní, zábavný a jednoduchý na použití, s přípravou podle vlastních preferencí spotřebitelů. SodaStream JET TITAN/SILVER se vyznačují jednoduchou obsluhou a elegantním designem. Pomocí přístrojů SodaStream JET TITAN/SILVER si připravíte doma snadno a rychle, perlivé svěží nápoje. Pouhým stlačením tlačítka si připravíte sodovku s požadovanou intenzitou perlivosti – jemně perlivá, perlivá a silně perlivá.   Jak to funguje? Naplňte láhev studenou vodou, vyklopte hlavu výrobníku sodovky a zašroubujte do ní hrdlo láhve s vodou. Opakovaným stiskem tlačítka připravte sodovku s požadovanou intenzitou perlivosti. Láhev vyšroubujte a dle chuti doplňte množství sirupu. Není nic jednodužšího. Přístroje SodaStream JET TITAN/SILVER změní běžnou vodu z vodovodu za pár sekund v sodovku nebo perlivé nápoje.   Zdravý životní styl - S přístroji SodaStream připravíte čerstvé nápoje pro Vaši rodinu. Pohodlí a úspora místa v kuchyni - Už není potřeba tahat těžké lahve z obchodu domů, skladovat je a po spotřebování obsahu likvidovat nebo vracet prázdné lahve. Úspora nákladů - 1 litr sodovky z výrobníku sody (SodaStream) je levnější než perlivá voda zakoupená v běžném obchodě a vyjde na 2,90 Kč. Nápoje podle vlastní chuti - Udělejte si nápoj právě tak jak ho máte rádi silně perlivý nebo jemně perlivý, sladší, měně sladký nebo snad light…? Zábava pro celou rodinu - Výroba domácí sodovky je snadná a zábavná i pro děti   Společnost Soda-Club je největším světovým výrobcem, distributorem a obchodníkem s domácími výrobníky sycených nápojů. Výrobky se prodávají pod obchodními značkami Soda-Club a SodaStream a to ve více než 30 zemích světa. Dlouhá tradice se datuje až do roku 1903, kdy Soda-Club uvedl na trh s nápoji první pokrokový výrobník sodové vody. Výrobky SodaStream umožňují zákazníkovi sytit vodu a ochutit ji na sycené nápoje přímo doma jako alternativu k baleným vodám nebo nápojům v plechovkách. Každý rok SodaStream zásobuje 8 milionů domácností 600 miliony litry sycených nápojů. SodaStream splňuje všechny níže uvedené mezinárodních standardy kvality vývoje a výroby: ISO 9001:2000, TUV NORD & SVTI (EU, Švýcarsko), TPED a PED (EU), DOT (USA), GMP & HACCP, IFS. SodaStream je přítomen ve více než 30 zemích světa a prodává své produkty přímo nebo prostřednictvím distribučních partnerů v Austrálii, Rakousku, Belgii, Kanadě, České republice, Dánsku, Estonsku, Finsku, Francii, Německu, Maďarsku, Izraeli, Itálii, Lotyšsku, Litvě, Lucembursku, Nizozemí, Novém Zélandu, Norsku, Jihoafrické republice, Jižní Koreji, Španělsku, Švédsku, Švýcarsku, Velké Británii a Spojených státech. Proč SodaStream ? 1. Méně odpadu z plechovek a lahví 2. Menší znečištění ovzduší způsobeného přepravou lahví s nápoji od výrobce do obchodů 3. Studie ukazují, že výroba sodov


Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.