MENU

Srovnání cen » Jídlo a nápoje » Destiláty » Vodka » Srovnání cen Smirnoff Red 1 L

Vodka

Smirnoff Red 1 L

Hodnocení: 1x
  • 3.5
EAN: 5410316994026

Nejoblíbenější a nejprodávanější vodka světa. Unikátní patentovaný způsob výroby, trojí destilace a desetinásobná filtrace přes filtr z dřevěného uhlí zaručují její nejvyšší možnou kvalitu a čistotu a představuje tak autentické ruské dědictví. Smirnoff je světoznámá značka ruské vodky, v současnosti produkovaná ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Filtrovat: i

Doporučujeme Smirnoff Red 1 L

Specifikace Smirnoff Red 1 L

Kategorie Vodka
Nejnižší cena 394 Kč

Vodka Smirnoff Red patří mezi nejoblíbenější a nejprodávanější premium vodky na světě. Má unikátní patentovaný způsob výroby, který jí zajišťuje nejvyšší možnou kvalitu a čistotu Doporučuje se pít čistá a nalitá přímo z mrazáku do vychlazených sklenek.

... a dál?

Produkt Smirnoff Red 1 L

Pro jedno kvítí slunce nesvítí. Vždycky máte na vybranouSmirnoff Red 1 L - parametry

Název produktu: Smirnoff Red 1 L
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 394 Kč
Maximální cena: 399 Kč
Ušetríte až: 5 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.5 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 3.5
Podrobný popis:

Nejoblíbenější a nejprodávanější vodka světa. Unikátní patentovaný způsob výroby, trojí destilace a desetinásobná filtrace přes filtr z dřevěného uhlí zaručují její nejvyšší možnou kvalitu a čistotu a představuje tak autentické ruské dědictví. Smirnoff je světoznámá značka ruské vodky, v současnosti produkovaná britskou společností Diageo. Značka Smirnoff, založená kolem roku 1860 Pjotrem Arsenievičem Smirnovem - synem negramotných sedláků, začala jako destilérka vodky v Moskvě. V současnosti je tato vodka prodávána ve 130 zemích na světě. Smirnoff vyrábí nejen vodku, ale také různé druhy alkoholických nápojů. V březnu 2006 byla vodka Smirnoff nejprodávanější značkou alkoholu na světě. Pjotr Arsenijevič Smirnov založil palírnu vodky v Moskvě kolem roku 1860 pod obchodním názvem PA Smirnoff, postupně si vydobyl pozici uznávaného výrobce a v roce 1886 ovládal dvě třetiny trhu s vodkou v Moskvě. Jeho značku si oblíbil samotný car. Po jeho smrti převzal obchody společnosti Smirnov jeho třetí syn Vladimir Smirnov. Společnost prosperovala a produkovala okolo 4 milionů lahví vodky ročně. Během komunistické revoluce v roce 1917 byla palírna znárodněna a rodina Smirnovů byla nucena uprchnout ze země. Vladimir Smirnov znovuzaložil podnik v roce 1920 v Istanbulu. V roce 1924 se přesunul do tehdy polského Lvova a začal vodku prodávat pod novým, frankofonním názvem "Smirnoff". Značka se opět pozvedla a byla úspěšná po celé Evropě. V roce 1925 byla založena ještě pobočka podniku v Paříži. Smirnoff má pepřovou vůni, která pokračuje i v chuti, kde se k ní přidávají stopy anýzu. Pepř pak vystrkuje růžky v závěru. Americká verze se liší procentem alkoholu (má 40 %, britská 37,5 %); čím méně alkoholu, tím více pepřových ostnů, takže britská verze je zjevně kořenitější. Smirnoff Red je pravá vodka pocházející z Ruska, která patří mezi nejoblíbenější vodky na světě. Obsahuje 40 % alkoholu, lze ji pít vychlazenou samotnou, nebo se skvěle hodí do míchaných nápojů. V roce 1860 založil Pjotr Arsenievič Smirnov lihovar v Moskvě. Jeho originální vodka si rychle získávala oblibu, a to i u carského dvora. Vzestup Smirnovovy vodky zastavila až Velká říjnová socialistická revoluce v roce 1917, lihovar byl znárodněn a rodina musela Smirnov uprchnout z Ruska. V roce 1920 však potomci Pjotra založili lihovar v Istanbulu a pět let na to v polském Lvovu. V roce 2005 otevřel lihovar pobočku v Paříži. Nyní vlastní Smirnoff britská společnost Diageo.


Přidat recenzi pro Smirnoff Red 1 L

  • 0

* Položky označené hvězdičkou jsou povinné!

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2021 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.