Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Směrování a přepínání sítí

Učebnice/Odborná literatura

Směrování a přepínání sítí

Hodnocení: 1x
  • 4

Publikace: Směrování a přepínání sítí - Naren Mehta;Rus Healy;Wendell Odom. Autoři se v knize věnují mimo jiné těmto tématům: - Přemosťování a přepínání v sítích LAN - Adresování IP, služby sítí IP - Detailní informace o TCP, UDP a aplikačních protokolech - Principy zasílání (směrování) na vrstvě 3 - Směrovací ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.79118
skladem

Jaké má kniha
Směrování a přepínání s..
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Směrování a přepínání sítí

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 1 429 Kč

Autorizovaný výukový průvodce + CD. Autoři se v knize věnují mimo jiné těmto tématům: Přemosťování a přepínání v sítích LAN - Adresování IP, služby sítí IP Detailní informace o TCP, UDP a aplikačních protokolech Principy zasílání (směrování) na vrstvě 3 Směrovací protokoly EIGRP, OSPF a BGP Kvalita služeb QoS - Sítě Frame Relay Sítě MPLS Vícesměrové vysílání IP Protokol IPv6 Zabezpečení směrovačů a přepínačů Publikace je součástí řady výukových průvodců Exam Certification Guide od » ... a dál?

Produkt Směrování a přepínání sítí

Směrování a přepínání sítí - parametry

Název produktu: Směrování a přepínání sítí
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 1 429 Kč
Maximální cena: 1 429 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Publikace: Směrování a přepínání sítí - Naren Mehta;Rus Healy;Wendell Odom. Autoři se v knize věnují mimo jiné těmto tématům: - Přemosťování a přepínání v sítích LAN - Adresování IP, služby sítí IP - Detailní informace o TCP, UDP a aplikačních protokolech - Principy zasílání (směrování) na vrstvě 3 - Směrovací protokoly EIGRP, OSPF a BGP - Kvalita služeb QoS - Sítě Frame Relay - Sítě MPLS - Vícesměrové vysílání IP - Protokol IPv6 - Zabezpečení směrovačů a přepínačů Publikace je součástí řady výukových průvodců Exam Certification Guide od vydavatelství Cisco Press. Knihy této řady obsahují oficiálně přípravné materiály ke zkouškám, s nimiž si uchazeč o certifikace Cisco může ověřit, zopakovat a vyzkoušet své znalosti, odhalit slabá místa, soustředit se na určité pasáže výkladu a zlepšit sebedůvěru před vlastním složením zkoušky. Chcete zvládnout veškerá témata k písemné zkoušce CCIE Routing and Switching 350-001 nebo se dokonale obeznámit s problematikou směrování a přepínání v sítích Cisco? Tato kniha vám pomůže nejen při samostudiu, ale také v běžné praxi administrátora, návrháře sítí či síťového technika. Text je v knize prezentován výukovou formou a zaměřuje se na porozumění látce a udržení znalostí. Každou kapitolu otevírají otázky „testu dosavadních znalostí“, z nichž odhadnete, kolik času studiem textu strávíte. „Základní témata“ podrobně rozebírají veškerou látku ke zkoušce. Ikony „klíčových témat“ upozorňují na nejdůležitější témata zkoušky a usnadňují jejich rychlé opakování. A ve „shrnutí základů“ si upevníte klíčové znalosti pomocí cvičení a tabulek s důležitými informacemi. Na doprovodném CD najdete ve složce „PDF přílohy D až H“ dalších 200 stran užitečných příloh a zkušební program v anglickém jazyce (včetně kartičky s aktivačním kódem), s nímž se můžete zaměřit na jednotlivá témata nebo si nanečisto vyzkoušet celou zkoušku v daném časovém limitu. Hodnotící nástroj sleduje také vaše výsledky a shrnuje je podle jednotlivých kapitol; každou otázku váže ke konkrétnímu textu a vytváří vám kompletní studijní plán. O autorech: Wendell Odom, CCIE číslo 1624, pracuje v oboru počítačových sítí od roku 1981. Vyučuje kurzy QoS, MPLS a CCNA ve společnosti Skyline Advanced Technology Services. Pracoval také jako konstruktér sítí, konzultant, systémový inženýr a vývojář kurzů. Autorizované výukové kurzy Cisco učí již 14 let. Rus Healy, CCIE číslo 15025, je hlavním systémovým inženýrem ve společnosti Annese & Associates, která je největším partnerem Cisco Upstate New York Silver. Naren Mehta, CCIE číslo 9797, je partnerem a ředitelem školení ve světoznámé školicí a konzultační společnosti, která se specializuje na individuální praktická školení studentů CCIE šitá na míru a na konzultace v oblasti sítí Cisco. Publikace: Směrování a přepínání sítí - Naren Mehta;Rus Healy;Wendell Odom. Autor: Mehta Naren, Healy Rus, Odom Wendell; Chcete mít po ruce příručku řešící pouze směrování a přepínání sítí? Chcete uspět u zkoušky CCIE? Pak zkuste knihu, v níž


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.