Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Slovíčka na kartičkách 3 - anglická rozšířená slovní zásoba

Knihy

Slovíčka na kartičkách 3 - anglická rozšířená slovní zásoba

Hodnocení: 1x
  • 3.5

Tato sada obsahuje 2 000 slov rozšířené slovní zásoby rozdělených do tematických celků. Pokryta je řada témat: restaurace, jídlo a pití, ubytování lidské tělo, zdraví a nemoc nakupování, pošta, telekomunikace doprava, stav nouze, volný čas sport, bydlení, práce péče o dítě, péče o tělo, oblékání média rodina, ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.7809
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Slovíčka na kartičkách 3 - anglická rozšířená slovní zásoba koupíte i tady

Specifikace Slovíčka na kartičkách 3 - anglická rozšířená slovní zásoba

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 235 Kč

Tato sada obsahuje 2 000 slov rozšířené slovní zásoby rozdělených do tematických celků. Pokryta je řada témat: restaurace, jídlo a pití, ubytování lidské tělo, zdraví a nemoc nakupování, pošta, telekomunikace doprava, stav nouze, volný čas sport, bydlení, práce péče o dítě, péče o tělo, oblékání média rodina, » ... a dál?

Produkt Slovíčka na kartičkách 3 - anglická rozšířená slovní zásoba

Slovíčka na kartičkách 3 - anglická rozšířená slovní zásoba - parametry

Název produktu: Slovíčka na kartičkách 3 - anglická rozšířená slovní zásoba
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 235 Kč
Maximální cena: 329 Kč
Ušetríte až: 94 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.5 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 3.5
Podrobný popis:

Tato sada obsahuje 2 000 slov rozšířené slovní zásoby rozdělených do tematických celků.

Pokryta je řada témat: restaurace, jídlo a pití, ubytování

lidské tělo, zdraví a nemoc

nakupování, pošta, telekomunikace

doprava, stav nouze, volný čas

sport, bydlení, práce

péče o dítě, péče o tělo, oblékání

média

rodina, mezilidské vztahy

náboženství, stát, politika, právo a spravedlnost

zemědělství, stavba, životní prostředí

škola

trh a obchod

počítač a  internet Slova byla pečlivě vybrána na základě jejich frekvence, dále pak též s ohledem na použitelnost v typických projevech začátečníků až středně pokročilých. Návod na použití

Příprava slovíček

Slovíčka jsou vytištěna po 35 na stránce formátu A4 a seřazena podle slovních druhů. Pokročilí studenti mohou postupovat v uvedeném pořadí, mírně a středně pokročilým studentům doporučujeme vystřihnout všechna slovíčka, seřadit je podle úrovní obtížnosti a zaměřit se nejdříve na příslušnou úroveň, než postoupí dále.

Použití slovíček

Velmi efektivní metodou je následující postup:1) Vezměte si 10 vystřižených slovíček podle své úrovně s sebou ráno do školy či do práce a učte se je, kdykoliv Vám zbude trocha času. Procvičujte slovíčka oboustranně, tzn. jak z  anglické, tak i z české části, a učte se je nejen izolovaně, ale pokuste se vždy užít slovíčko v krátké větě.2) Na konci dne se z těchto deseti slovíček vyzkoušejte a vyřaďte ta, u kterých jste si zcela jisti, že je dobře ovládáte (jak z angličtiny do češtiny, tak obráceně). Ta, která zatím neovládáte, použijte druhý den a doplňte je novými slovíčky, abyste měli opět soubor deseti kartiček.3) Na konci týdne se vyzkoušejte ze  všech slovíček, která jste se učili v uplynulém týdnu, a ta, která neovládáte, přiřaďte do nenaučených slovíček pro příští týden.4) Stejné přezkoušení proveďte na konci měsíce.5) Po úspěšném zvládnutí dané úrovně obtížnosti přistupte k úrovni vyšší.6) Domluvte se se spolužákem, kolegou či rodinným příslušníkem a zkoušejte se ze slovíček navzájem. Tato sada obsahuje 2 000 slov rozšířené slovní zásoby rozdělených do tematických celků. Pokryta je řada témat:

restaurace, jídlo a pití, ubytování lidské tělo, zdraví a nemoc nakupování, pošta, telekomunikace doprava, stav nouze, volný čas sport, bydlení, práce péče o dítě, péče o tělo, oblékání média rodina, mezilidské vztahy náboženství, stát, politika, právo a spravedlnost zemědělství, stavba, životní prostředí škola trh a obchod počítač a  internet

Slova byla pečlivě vybrána na základě jejich frekvence, dále pak též s ohledem na použitelnost v typických projevech začátečníků až středně pokročilých.

Podtitul: Anglická rozšířená slovní zásoba 2000 slovíčekRozměry: 0,0 x 0,0 x 0,0 Slovíčka na kartičkách 3 - anglická rozšířená slovní zásoba - neuveden z kategorie Knihy | Učebnice | Cizí jazyky | Anglický jazyk | Jazykové zkoušky, Testy od FRAUS nalez


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.