Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Slovensko evropský příběh

Knihy

Slovensko evropský příběh

Hodnocení: 0x
  • 4

Slovensko - evropský příběh - Peter Weiss, Slavomír Michálek, Miroslav Londák Kniha má parametry jakési zprávy o slovenské společnosti v kontextu jejího evropského historického vývoje a vlivů. Dává čtenáři, který měl často o Slovenské republice informace a představy jen z občasných článků, reportáží a komentářů v ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.67

Jaké má kniha
Slovensko evropský příběh
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Slovensko evropský příběh koupíte i tady

Specifikace Slovensko evropský příběh

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 357 Kč

Kniha má parametry jakési zprávy o slovenské společnosti v kontextu jejího evropského historického vývoje a vlivů. Dává čtenáři, který měl často o Slovenské republice informace a představy jen z občasných článků, reportáží a komentářů v médiích, příležitost hlouběji pochopit příčiny událostí, jevů i politických konfliktů a rozhodnutí na Slovensku, jež ho zaujaly nebo překvapily. Snahou autorů bylo poskytnout čtenáři dostatek informací o Slovensku a jeho vývoji v širších historických souvislostech, aby se mohl » ... a dál?

Produkt Slovensko evropský příběh

Slovensko evropský příběh - parametry

Název produktu: Slovensko evropský příběh
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 357 Kč
Maximální cena: 495 Kč
Ušetríte až: 138 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 0 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Slovensko - evropský příběh - Peter Weiss, Slavomír Michálek, Miroslav Londák Kniha má parametry jakési zprávy o slovenské společnosti v kontextu jejího evropského historického vývoje a vlivů. Dává čtenáři, který měl často o Slovenské republice informace a představy jen z občasných článků, reportáží a komentářů v médiích, příležitost hlouběji pochopit příčiny událostí, jevů i politických konfliktů a rozhodnutí na Slovensku, jež ho zaujaly nebo překvapily. Snahou autorů bylo poskytnout čtenáři dostatek informací o Slovensku a jeho vývoji v širších historických souvislostech, aby se mohl zasvěceně ptát na politické, ekonomické, sociální a kulturní stránky života dnešní slovenské společnosti.Dnes je Slovenská republika demokratickým státem a respektovanou součástí Evropské unie. Ambicí kolektivu autorů tak bylo představit v této publikaci složitou cestu Slovenska k jeho samostatné demokratické státnosti ve 20. století, a především zachytit nejpodstatnější tendence společenského vývoje, jímž Slovenská republika prošla po 1. lednu 1993, až do období před historicky prvním předsednictvím v Radě EU. z kategorie Knihy | Odborná literatura | Společenské vědy | Politologie | Politika, Společnost od Academia naleznete ne e-shopu KnihyDobrovsky.cz!


Přidat recenzi pro Slovensko evropský příběh

  • 0

* Položky označené hvězdičkou jsou povinné!

Nejoblíbenější knihy:

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2019 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.