MENU

Srovnání cen » Jídlo a nápoje » Destiláty » Ostatní destiláty » Srovnání cen SLIVKA SPIŠSKÁ ORIGINAL 0,7 L

Ostatní destiláty

SLIVKA SPIŠSKÁ ORIGINAL 0,7 L

Hodnocení: 1x
  • 4
EAN: 8586005336587

Tato exkluzivní lihovina je z destilátu ze švestek a jemného rafinovaného lihu, díky čemuž v ní najde spotřebitel lahodnou chuť zralých švestek, která je vytvořena výhradně z přírodních složek, ať už se jedná o ovocný destilát, přírodní švestkové aroma. Chuť i vůně této pálenky nápadně připomíná švestkový kompot ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 1
skladem

Filtrovat: i

Doporučujeme SLIVKA SPIŠSKÁ ORIGINAL 0,7 L

Specifikace SLIVKA SPIŠSKÁ ORIGINAL 0,7 L

Kategorie Ostatní destiláty
Nejnižší cena 329 Kč

Země: Slovensko, Obsah alkoholu: 40 % %, Objem: 0,7 l, Složení: líh, ovocný destilát, cukr, ovocný koncentrát, aroma, švestka, Další informace: Tato pálenka je z destilátu ze švestek a jemného rafinovaného lihu. Má lahodnou chuť zralých švestek, která je vytvořena z přírodních složek. Lahev obsahuje švestku vcelku. ... a dál?

Produkt SLIVKA SPIŠSKÁ ORIGINAL 0,7 L

SLIVKA SPIŠSKÁ ORIGINAL 0,7 L - parametry

Název produktu: SLIVKA SPIŠSKÁ ORIGINAL 0,7 L
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 329 Kč
Maximální cena: 329 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Tato exkluzivní lihovina je z destilátu ze švestek a jemného rafinovaného lihu, díky čemuž v ní najde spotřebitel lahodnou chuť zralých švestek, která je vytvořena výhradně z přírodních složek, ať už se jedná o ovocný destilát, přírodní švestkové aroma. Chuť i vůně této pálenky nápadně připomíná švestkový kompot našich babiček. Celkový buket této pálenky je završen plodem sušené švestky, který mu vtiskuje punc svéráznosti a výjimečnosti. Spiš Original Slivka Spiš Original Slivka je originální produkt na bázi švestkového destilátu a extraktu, které spolu s výhradně přírodním aroma vytvářejí novou překvapivou kompozici, chutí a vůní připomínající starý známý švestkový kompot našich babiček.

Celkový buquet nápoje Spiš Original Sliv Spiš Originál Slivka 0,7l. Výjímečná značková lihovina, které podstatu tvoří švestkový destilát, jemný líh a švestkový extrakt. Tento lahodnýnápoj je korunován plodem sušené švestky, která mu vkládá punc jedinečnosti.


Přidat recenzi pro SLIVKA SPIŠSKÁ ORIGINAL 0,7 L

  • 0

* Položky označené hvězdičkou jsou povinné!

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2021 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.