Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Knihy naučná literatura » Srovnání cen Slavoj Žižek: Požadujme nemožné

Knihy naučná literatura

Slavoj Žižek: Požadujme nemožné

Hodnocení: 1x
  • 4

Kam jsme dosˇli a jak se ma´me nyni´ zachovat? O jaky´ druh spolecˇnosti stoji´ za to usilovat? Procˇ je obti´zˇne´ prˇedstavit si alternativni´ spolecˇenske´ a politicke´ usporˇa´da´ni´? Kde ma´me hledat za´klad pro nadeˇji? Na tyto a mnohe´ dalsˇi´ ota´zky se Slavoj Zˇizˇek snazˇi´ odpoveˇdeˇt v te´to nadcˇasove´ ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Jaké má kniha
Požadujme nemožné
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Slavoj Žižek: Požadujme nemožné

Kategorie Knihy naučná literatura
Nejnižší cena 268 Kč

Kam jsme došli a jak se máme nyní zachovat? O jaký druh společnosti stojí za to usilovat? Proč je obtížné představit si alternativní společenské a politické uspořádání? Kde máme hledat základ pro nadě ... a dál?

Produkt Slavoj Žižek: Požadujme nemožné

Slavoj Žižek: Požadujme nemožné - parametry

Název produktu: Slavoj Žižek: Požadujme nemožné
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 268 Kč
Maximální cena: 322 Kč
Ušetríte až: 54 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Kam jsme dosˇli a jak se ma´me nyni´ zachovat? O jaky´ druh spolecˇnosti stoji´ za to usilovat? Procˇ je obti´zˇne´ prˇedstavit si alternativni´ spolecˇenske´ a politicke´ usporˇa´da´ni´? Kde ma´me hledat za´klad pro nadeˇji? Na tyto a mnohe´ dalsˇi´ ota´zky se Slavoj Zˇizˇek snazˇi´ odpoveˇdeˇt v te´to nadcˇasove´ knize zalozˇene´ na rozhovorech, ktere´ podtrhuji´ Zˇizˇekovu nezkrotnost. Zˇizˇek se veˇnuje takovy´m te´matu°m, jako je Arabske´ jaro, globa´lni´ financˇni´ krize, vzestup Cˇi´ny, populismus v Latinske´ Americe nebo Severni´ Korea. Kamkoli rozhovor zami´rˇi´, Zˇizˇekova energicka´ mysl osveˇtluje necˇekane´ horizonty. Analyzuje nejen aktua´lni´ slozˇite´ situace, ale take´ zkouma´ mozˇnosti zmeˇny.

Tyto origina´lni´ a strhuji´ci´ rozhovory nabi´zeji´ u´vod do studia jednoho z nejvy´znamneˇjsˇi´ch myslitelu° nasˇi´ doby.Autor: Žižek SlavojRok vydání: 2014Vazba: PaperbackISBN: 978-80-905309-4-2Počet stran: 160Rozměry: 0 x 0 Požadujme nemožné - Slavoj Žižek. Kam jsme došli a jak se máme nyní zachovat? O jaký druh společnosti stojí za to usilovat? Proč je obtížné představit si alternativní společenské a politické uspořádání? Kde máme hledat základ pro naději? Na tyto a mnohé další otázky se Slavoj Žižek snaží odpovědět v této nadčasové knize založené na rozhovorech, které podtrhují Žižekovu nezkrotnost. Žižek se věnuje takovým tématům, jako je Arabské jaro, globální finanční krize, vzestup Číny, populismus v Latinské Americe nebo Severní Korea. Kamkoli rozhovor zamíří, Žižekova energická mysl osvětluje nečekané horizonty. Analyzuje nejen aktuální složité situace, ale také zkoumá možnosti změny. Tyto originální a strhující rozhovory nabízejí úvod do studia jednoho z nejvýznamnějších myslitelů naší doby. Požadujme nemožné - Slavoj Žižek od nakladatelství Broken Books v kategorii za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz Kam jsme došli a jak se máme nyní zachovat? O jaký druh společnosti stojí za to usilovat? Proč je obtížné představit si alternativní společenské a politické uspořádání? Kde máme hledat základ pro naději? Na tyto a mnohé další otázky se Slavoj Žižek snaží odpovědět v této nadčasové knize založené na rozhovorech, které podtrhují Žižekovu nezkrotnost. Žižek se věnuje takovým tématům, jako je Arabské jaro, globální finanční krize, vzestup

Číny, populismus v Latinské Americe nebo Severní Korea. Kamkoli rozhovor zamíří, Žižekova energická mysl osvětluje nečekané horizonty. Analyzuje nejen aktuální složité situace, ale také zkoumá možnosti změny. Tyto originální a strhující rozhovory nabízejí úvod do studia jednoho z nejvýznamnějších myslitelů naší doby.


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.