Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Slabikář Do světa slov

Knihy

Slabikář Do světa slov

Hodnocení: 1x
  • 3.5

První soubor učebnic z řady určené pro první stupeň ZŠ, které odpovídají požadavkům Rámcového vzdělávacího programu pro základní vzdělávání. Učebnice jsou vytvořeny na základě analyticko-syntetické metody se zařazením prvků metod genetické a globální. Využívají současných směrů ve výuce a všech dostupných prvků ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 3.8325
skladem

Jaké má kniha
Slabikář Do světa slov
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Slabikář Do světa slov koupíte i tady

Specifikace Slabikář Do světa slov

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 104 Kč

Publikace: Slabikář - Březinová Lenka;Havel Jiří;Stadlerová Hana. Slabikář je koncipován s důrazem na estetickou stránku jako kniha prvního čtení, ale zároveň jsou v něm zařazeny i pracovní úkoly pro žáky. K vyvozování nového učiva slouží tematicky zaměřené texty doplněné ilustracemi Anny Neborové, které jsou charakteristické svým moderním pojetím, barevností a humorem. Literární úpravu Slabikáře provedl Petr Borkovec. V učebnici se setkávají malí čtenáři s různými literárními druhy a žánry – poezií i prózou, » ... a dál?

Produkt Slabikář Do světa slov

Slabikář Do světa slov - parametry

Název produktu: Slabikář Do světa slov
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 104 Kč
Maximální cena: 124 Kč
Ušetríte až: 20 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.5 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 3.5
Podrobný popis:

První soubor učebnic z řady určené pro první stupeň ZŠ, které odpovídají požadavkům Rámcového vzdělávacího programu pro základní vzdělávání. Učebnice jsou vytvořeny na základě analyticko-syntetické metody se zařazením prvků metod genetické a globální. Využívají současných směrů ve výuce a všech dostupných prvků vizualizace učiva. V prvním ročníku je to méně tradiční fotografie, jež bývá dětmi velmi dobře přijímána. Soubor se skládá ze tří učebnic, čtyř integrovaných písanek a příručky učitele. Součástí souboru jsou i doplňkové materiály, kterými jsou např. čtecí karty pro dvě rozdílné úrovně čtenářů, písmenková abeceda, následovat bude CD. Učebnice jsou koncipovány s ohledem na současnost jak ve výběru témat, tak i grafickým zpracováním. Od první knížky se děti setkávají s fotografiemi a stejně jako v časopisech s několika ilustrátory. Informační aparát učebnic je vytvořen se zřetelem ke schopnostem dětských uživatelů. K označení úloh je užito barevných bodů, které odkazují na spodní lištu v učebnicích. Ta slouží potřebám vyučujících i rodičů a je na ní uvedeno znění úkolu či další pokyny. Texty v lištách jsou vytištěny menším, přesto dobře čitelným písmem. I mimo lištu jsou občas zařazeny texty neodpovídající dosažené čtenářské úrovni žáků v daném období. V tomto případě se jedná o texty určené k předčítání. Dalším prvkem jsou příběhy, ilustrace a fotografie dětí z jiných etnik, objevuje se i dítě z neúplné rodiny. Učebnice ČJ pro první ročník jsou rozdílné podle zaměření a účelu, všechny však mají funkční spodní lištu a obsah, který naznačuje dětem, přestože zpočátku číst neumějí, jak se mohou v knihách orientovat. Slabikář je koncipován s důrazem na estetickou stránku jako kniha prvního čtení, ale zároveň jsou v něm zařazeny i pracovní úkoly pro žáky. K vyvozování nového učiva slouží tematicky zaměřené texty doplněné ilustracemi Anny Neborové, které jsou charakteristické svým moderním pojetím, barevností a humorem. Literární úpravu slabikáře provedl Petr Borkovec. V učebnici se setkávají malí čtenáři s různými literárními druhy a žánry – poezií i prózou, pohádkami, příběhy i naučnými texty určenými jak ke čtení, tak k poslechu (k předčítání dospělými). Zařazeny jsou i dětmi oblíbené komiksy. Tím se už od prvního souvislého čtení zároveň dosahují cíle literární i komunikační a slohové výchovy; včetně mediální výchovy Slabikář je koncipován s důrazem na estetickou stránku jako kniha prvního čtení, ale zároveň jsou v něm zařazeny i pracovní úkoly pro žáky. K vyvozování nového učiva slouží tematicky zaměřené texty doplněné ilustracemi Anny Neborové, které jsou charakteristické svým moderním pojetím, barevností a humorem. Literární úpravu Slabikáře provedl Petr Borkovec. V učebnici se setkávají malí čtenáři s různými literárními druhy a žánry poezií i prózou, pohádkami, příběhy i naučnými texty určenými jak ke čtení, tak k poslechu (k předčítání dospělými). Zařazeny jsou i dětmi oblíbené komiksy. Tím se už od prvního souvislého čtení zároveň dosah


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.