Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Skvosty Prahy

Knihy

Skvosty Prahy

Hodnocení: 1x
  • 4

V20026205 SKVOSTY PRAHY ExkluzivnĂ­ obrazová publikace pĹ™edstavuje nejkrásnÄ›jší, nejvĂ˝znamnÄ›jší a nejzajĂ­mavÄ›jší architektonickĂ©, kulturnĂ­, historickĂ© i přírodnĂ­ pozoruhodnosti Prahy. Je sestavena jako poznávacĂ­ procházka: ÄŤtenáře zasvÄ›cenÄ› provádĂ­ mÄ›stem. PrvnĂ­ kroky vedou do srdce ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 0
skladem

Jaké má kniha
Skvosty Prahy
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Čerstvá hodnocení Skvosty Prahy

  • 5

Nula82, 27. listopadu 2015

Nádherná kniha, dostala jsem jí dárkem a byla z ní tak nadšená, že jsem také zakoupila jednu a udělala radost kamarádce. Jsem pražák, Prahu znám dost dobře, ale furt je tady hodně co obdivovat. Krásné fotky.


Specifikace Skvosty Prahy

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 199 Kč

Nádherná obrazová publikace představuje nejkrásnější, nejvýznamnější a nejzajímavější architektonické, kulturní, historické i přírodní památky Prahy.Kniha je sestavena jako poznávací procházka; čtenáře ... ... a dál?

Produkt Skvosty Prahy

Skvosty Prahy - parametry

Název produktu: Skvosty Prahy
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 199 Kč
Maximální cena: 199 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

V20026205 SKVOSTY PRAHY ExkluzivnĂ­ obrazová publikace pĹ™edstavuje nejkrásnÄ›jší, nejvĂ˝znamnÄ›jší a nejzajĂ­mavÄ›jší architektonickĂ©, kulturnĂ­, historickĂ© i přírodnĂ­ pozoruhodnosti Prahy. Je sestavena jako poznávacĂ­ procházka: ÄŤtenáře zasvÄ›cenÄ› provádĂ­ mÄ›stem. PrvnĂ­ kroky vedou do srdce ÄŤeskĂ©ho královstvĂ­, do korunovaÄŤnĂ­ komory Chrámu sv. VĂ­ta. PostupnÄ› objevujeme celĂ© mÄ›sto - klenot ÄŤeskĂ© gotiky PraĹľskĂ˝ hrad a jeho PalácovĂ© zahrady, KrálovskĂ˝ letohrádek... PostupnÄ› poznáváme celĂ© mÄ›sto, jeho paláce, kostely, kláštery a zajĂ­mavĂ© měšťanskĂ© domy. Z dávnĂ© historie se pĹ™eneseme do minulĂ©ho stoletĂ­; obdivujeme kubistickĂ© domy, další a další stavebnĂ­ skvosty svĂ© doby... Praha je obklopena nádhernou přírodou. Poznáme zblĂ­zka jejĂ­ zahrady, vÄŤetnÄ› botanickĂ© a zoologickĂ©, ale navštĂ­vĂ­me takĂ© okrajovĂ© ÄŤtvrti mÄ›sta. I tam si zaslouží náš obdiv mnohĂ© architektonickĂ© zajĂ­mavosti, kulturnÄ› historickĂ© památky a přírodnĂ­ Ăştvary. Váz., 208 stran, 21,5 x 30 cm, celobarevná publikace SKVOSTY PRAHY Exkluzivní obrazová publikace představuje nejkrásnější, nejvýznamnější a nejzajímavější architektonické, kulturní, historické i přírodní pozoruhodnosti Prahy. Je sestavena jako poznávací procházka: čtenáře zasvěceně provádí městem. První kroky vedou do srdce českého království, do korunovační komory Chrámu sv. Víta. Postupně objevujeme celé město - klenot české gotiky Pražský hrad a jeho Palácové zahrady, Královský letohrádek... Postupně poznáváme celé město, jeho paláce, kostely, kláštery a zajímavé měšťanské domy. Z dávné historie se přeneseme do minulého století; obdivujeme kubistické domy, další a další stavební skvosty své doby... Praha je obklopena nádhernou přírodou. Poznáme zblízka její zahrady, včetně botanické a zoologické, ale navštívíme také okrajové čtvrti města. I tam si zaslouží náš obdiv mnohé architektonické zajímavosti, kulturně historické památky a přírodní útvary. Váz., 208 stran, 21,5 x 30 cm, celobarevná publikace Skvosty Prahy


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.