Srovnání cen » Děti a maminky » Hračky » Interaktivní hračky » Srovnání cen Skip Hop ABC Zoo Knížka Aktivity

Interaktivní hračky

Skip Hop ABC Zoo Knížka Aktivity

Hodnocení: 1x
  • 4

SkipHop ABC Zoo – KnížkaAktivityPopis:Doporučujeme uchovat tyto informace pro případnou budoucí potřebu.Výrobek a jeho barvy se může mírně lišit.UPOZORNĚNÍ / VAROVÁNÍ: Odstraňte nebo alespoň uschovejte mimo dosahdětí všechny části balení výrobku (obaly, sáčky, provázky,..).Nebezpeční úrazu. Doporučujeme hračku před ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.67
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Skip Hop ABC Zoo Knížka Aktivity

Kategorie Interaktivní hračky
Výrobce Skip hop
Nejnižší cena 449 Kč

Skip Hop ABC Zoo – KnížkaAktivityPopis:ABC Knížka se po otevření stane centrem zábavy. 5 zvířecíchkamarádů v jedné řadě, každý se svým písmenkem (počátečnípísmenko názvu zvířátka v angličtině: „e“ pro „elephant/slon“,„f“ pro „fox/liška“, „l“ pro „lion/lev“, „m“ pro„monkey/opice“, „z“ pro „zebra/zebra“). Knížka podporuje **rozvojhmatových schopností dítěte díky množství aktivit: slon má ohýbacíšustící ucho, liška tlapky, slon s hřívou, opička s kousátkem ve tvarubanánu, zebra má dětské-zrcátko.* Knížka má vyšívané » ... a dál?

Produkt Skip Hop ABC Zoo Knížka Aktivity

Skip Hop ABC Zoo Knížka Aktivity - parametry

Název produktu: Skip Hop ABC Zoo Knížka Aktivity
Výrobce: Skip hop
Minimální cena: 449 Kč
Maximální cena: 539 Kč
Ušetríte až: 90 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

SkipHop ABC Zoo – KnížkaAktivityPopis:Doporučujeme uchovat tyto informace pro případnou budoucí potřebu.Výrobek a jeho barvy se může mírně lišit.UPOZORNĚNÍ / VAROVÁNÍ: Odstraňte nebo alespoň uschovejte mimo dosahdětí všechny části balení výrobku (obaly, sáčky, provázky,..).Nebezpeční úrazu. Doporučujeme hračku před použitím nejprve zkontrolovatpro případ poškození. Pokud najdete nějakou část poškozenou, hračkunepoužívejte a uchovávejte ji mimo dosah dětí! Nenechávejte dítě bezdozoru. Pouze pro domácí užití.ABC Knížka se po otevření stane centrem zábavy. 5 zvířecíchkamarádů v jedné řadě, každý se svým písmenkem (počátečnípísmenko názvu zvířátka v angličtině: „e“ pro „elephant/slon“,„f“ pro „fox/liška“, „l“ pro „lion/lev“, „m“ pro„monkey/opice“, „z“ pro „zebra/zebra“). Knížka podporuje rozvojhmatových schopností dítěte díky množství aktivit: slon má ohýbacíšustící ucho, liška tlapky, slon s hřívou, opička s kousátkem ve tvarubanánu, zebra má dětské-zrcátko. Knížka má vyšívané detaily aveselé vzory.Čištění a údržba:Čistěte pomocí vlhkého hadříku/nebo houbičky. Perte v pračce vestudené vodě na mírný program. Nebělte. Nechte schnout na vzduchu.Rozměr balení a specifikace:0% BPA, 0% PVC, bez ftalátů.Testováno dle směrnic EU. Skip Hop ABC Zoo - Knížka Aktivity, ABC Knížka se po otevření stane centrem zábavy. 5 zvířecích kamarádů v jedné řadě, každý se svým písmenkem (počáteční písmenko názvu zvířátka v angličtině: "e" pro "elephant/slon", "f" pro "fox/liška", "l" pro "lion/lev", "m" pro "monkey/opice", "z" pro "zebra/zebra"). Knížka podporuje rozvoj hmatových schopností dítěte díky množství aktivit: slon má ohýbací šustící ucho, liška tlapky, slon s hřívou, opička s kousátkem ve tvaru banánu, zebra má dětské-zrcátko. Knížka má vyšívané detaily a veselé vzory. ABC Knížka se po otevření stane centrem zábavy. 5 zvířecích kamarádů v jedné řadě, každý se svým písmenkem (počáteční písmenko názvu zvířátka v angličtině: "e" pro "elephant/slon", "f" pro "fox/liška", "l" pro "lion/lev", "m" pro "monkey/opice", "z" pro "zebra/zebra"). Knížka podporuje rozvoj hmatových schopností dítěte díky množství aktivit: slon má ohýbací šustící ucho, liška tlapky, slon s hřívou, opička s kousátkem ve tvaru banánu, zebra má dětské-zrcátko. Knížka má vyšívané detaily a veselé vzory. Určeno pro děti: 3m+ Otevřete knížku a vstupte do centra zábavy! Pět

zvířátek v jedné řadě,

každý zobrazuje jedno písmeno. Hračka s

vyšívanými detaily a

veselými vzory napomáhá rozvoji

hmatových schopností dítěte

pomocí nejrůznějších aktivit. Knížka podporuje rozvoj motorických

schopností dítěte díky

množství aktivit: slon má

ohýbací šustící

ucho, liška tlapky, slon s hřívou, opička s

kousátkem ve tvaru banánu, zebra má

dětské zrcátko.

Každý zvířecí kamarád

má své vlastní písmeno

(počáteční písmenko názvu

zvířátka v angličtině: „e“

pro „elephant/slon“, „f“ pro

„fox/liška“, „l“ pro

„lion/lev“, „m“ pro

„monkey/opice“, „z“ pro

„zebra/zebra“).

Vhodné pro děti od narození.

Testováno dle směrnic EU.

Rozm


Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.