Srovnání cen » Sport a fitness » Horolezectví » Karabiny » Srovnání cen Singing Rock Ozone šroub

Karabiny

Singing Rock Ozone šroub

Hodnocení: 1x
  • 4

Singing Rock OZONE karabina šroubovací Singing Rock OZONE karabina šroubovací je duralová karabina navržena pro použití na upevnění kladky, blokantů nebo slaňovacích a jistících prostředků. Má téměř oválný tvar což umožnuje jednoduché otáčení na jistících stanovištích nebo při manipulaci se smyčkami.Je také ideální ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Singing Rock Ozone šroub koupíte i tady

Specifikace Singing Rock Ozone šroub

Kategorie Karabiny
Výrobce Singing Rock
Nejnižší cena 233 Kč

Lehká oválná karabina s keylockem a šroubovací pojistkou zámku. ... a dál?

Produkt Singing Rock Ozone šroub

Pro jedno kvítí slunce nesvítí. Vždycky máte na vybranou


Singing Rock Ozone šroub - parametry

Název produktu: Singing Rock Ozone šroub
Výrobce: Singing Rock
Minimální cena: 233 Kč
Maximální cena: 369 Kč
Ušetríte až: 136 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Singing Rock OZONE karabina šroubovací Singing Rock OZONE karabina šroubovací je duralová karabina navržena pro použití na upevnění kladky, blokantů nebo slaňovacích a jistících prostředků. Má téměř oválný tvar což umožnuje jednoduché otáčení na jistících stanovištích nebo při manipulaci se smyčkami.Je také ideální pro uchycení do kotvících desek. Má unikátní produktové číslo. Systém keylock - lano, smyčka nebo plaketa nýtu se nezachytí o zobáček na nosu karabiny. Nemá ostré hrany, které by mohli poškodit lano nebo smyčku. Parametry produktu Singing Rock OZONE karabina šroubovací : Barva: modrá Hmotnost: 80g Materiál: dural (eloxovaný) Pevnost v podélné ose: 26kN Pevnost napříč: 10kN Pevnost s otevř. zámkem: 7kN Světlost (d): 21mm Singing Rock Ozone Screw: je oválná duralová šroubovací karabina vhodná pro horolezectví nebo výškové práce se šroubovacím zámkem a keylockem. Hodí se na použití do jistícího kýble, pro použití s osmou, kladkostroje, ale i do odsedky. Má dobré hodnoty, je možné ji využít pro jištění polovičním lodním uzlem, je vždy ideálně orientováná tak aby měla nejlepší pevnost. Barva: modrá Hmotnost: 80 g Materiál: dural (eloxovaný) Pevnost napříč: 10 kN Pevnost v podélné ose: 26 kN Pevnost s otevř. zámkem: 7 kN Světlost (d): 21 mm Výhody: díky svému tvaru je vždy ideálně zatížená Dá se použít i na poloviční lodní uzel Dostatek prostoru na materiál Vhodná pro lezení i pracovní nasazení Keylock


V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2018 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.