Srovnání cen » Sport a fitness » Horolezectví » Karabiny » Podobné produkty Singing Rock HYPNOS Triple Lock

Karabiny

Singing Rock HYPNOS Triple Lock

Hodnocení: 1x
  • 4

HMS karabina s triple-lock Singingrock Hypnos TPL je lehká a kompaktní HMS karabina pro jištění uzlem UIAA nebo kýblem.

Radost vám udělá:
  • 0
skladem
PETZL Vulcan triact-lock

PETZL Vulcan triact-lock

Ocel upravená pro použití v náročných podmínkáchUrčena pro použití s těžkými břemenyJejí velikost umožňuje připojení více prvkůVelká světlost pro připojování na silné nosníkyZámek Keylock pomáhá předcházet zachycení karabiny při manévrováníČervený »

od 672 Kč

v 7 obchodech

Petzl AMD triact-lock

Petzl AMD triact-lock

PETZL karabina AmD TRIACT-LOCK 2016 PETZL AMD  je asymetrická karabina tvaru písmene D s automatickou pojistkou TRIACT-LOCK . 3D tvar (průřez tvaru písmene H) jí zajišťuje mimořádnou pevnost v poměru k váze. Je vhodná pro použití na konci smyčky a k »

od 570 Kč

v 6 obchodech

PETZL Vulcan screw-lock

PETZL Vulcan screw-lock

Ocel upravená pro použití v náročných podmínkách Určena pro použití s těžkými břemeny Její velikost umožňuje připojení více prvků Velká světlost pro připojování na silné nosníky Zámek Keylock pomáhá předcházet zachycení karabiny při manévrování Červený »

od 536 Kč

v 7 obchodech

Petzl Djinn Straight

Petzl Djinn Straight

PETZL karabina DJINN rovná Karabina DJINN se vyrábí ve dvou typech a to s rovnou, nebo prohnutou západkou. Je určena pro horolezce, kteří chtějí začít s lezením venku na skalách s odolným vybavením. Velká světlost otevřené západky usnadňuje manipulaci. »

od 179 Kč

v 6 obchodech

Petzl William triact-lock

Petzl William triact-lock

Karabina s třípolohovou automatickou pojistkou Petzl William Triact-Lock: karabina ve tvaru HMS s automatickou pojistkou. Hodí se pro jištění jak s osmou nebo kyblíkem, ale i pomocí polovičního lodního uzle. Pokud ji používáte na štandu, má výhodu, že se »

od 570 Kč

v 7 obchodech

Mammut Smart Alpine 8,9 - 10,5

Mammut Smart Alpine 8,9 - 10,5

Jistítko MAMMUT Smart Alpine 8.9-10.5. Smart Alpine je skvělé jistítko od firmy Mammut, které je vhodné pro použití s jednoduchým a polovičním lana, to z něj dělá skvělý produkt, který využijete při vašich lezeckých expedicích, ať už se jedná o suchou »

od 637 Kč

v 5 obchodech

Mammut Bionic HMS Screw Gate

Mammut Bionic HMS Screw Gate

Horolezecká karabina MAMMUT Bionic HMS. Tato HMS karabina je vyvinuta pro náročné lezce. Beam technologie (specielní vysokoteplotní kování) redukuje váhu při stávající nosnosti. Velký rádius umožňuje pohodlné jištění i používání dalších jistících »

od 261 Kč

v 5 obchodech

Singing Rock Mini D

Singing Rock Mini D

tvar písmene D šroubovací pojistka vhodná jako doplněk na klíče, pro zavěšení lezeček, k upevnění kladiva přes smyčku na sedák nebo k uchycení jiného nářadí a příslušenství »

od 72 Kč

v 6 obchodech

Petzl Ange Finesse L+L 17 cm

Petzl Ange Finesse L+L 17 cm

Expreskové sety s ultra lehkými karabinami ANGE se dodávají ve čtyřech verzích:- ANGE FINESSE 10 cm (ANGE S + ANGE S): nejkompaktnější a nejlehčí expresky díky dvěma karabinám ANGE (velikost S, 63 g)- ANGE FINESSE 17 cm (ANGE S + ANGE S): nabízí větší »

od 570 Kč

v 5 obchodech

Singing Rock Ozone šroub

Singing Rock Ozone šroub

Singing Rock Ozone je oválná karabina se šroubovací pojistkou. Je určená pro použití na upevnění kladky, blokantů nebo slaňovacích a jistících prostředků. Téměř oválný tvar umožňuje jednoduché otáčení na jistících stanovištích nebo při manipulaci se »

od 233 Kč

v 5 obchodech

Climbing Technology PILLAR SG

Climbing Technology PILLAR SG

Climbing Technology karabina PILLAR SG - šroubovací   Velmi lehká oválná duralová karabina se šroubovacím zámkem. Karabina CT PILLAR SG je vhodná při horolezectví, stoupání pomoci, big wall, speleologii a záchranných operacích. Její oválný tvar »

od 270 Kč

ve 4 obchodech

Rock Empire O 2T

Rock Empire O 2T

Karabina duralová, s twistlock zámkem a K-lock západkou, pevnost v podélné ose 26kN, povnost s otevřeným zámkem 8kN. Pevnost v příčné ose 10kN, světlost západky 24mm, hmotnost 96g. Rock Empire Carabiner HMS Magnum 2T je bezpečnou karabinou vhodnou pro »

od 161 Kč

v 5 obchodech

Rock Empire HMS Magnum S

Rock Empire HMS Magnum S

Karabina ze slitiny hliníku, s pojistkou, K-lock systém, pevnost v podélné ose 28kN, pevnost napříč 10kN, světlost 24mm, hmotnost 90g. Rock Empire Carabiner HMS Magnum Screw je bezpečnou karabinou vhodnou pro horolezení a outdoorové aktivity. Je vyrobena »

od 247 Kč

v 5 obchodech

Petzl Spirit Screw Lock

Petzl Spirit Screw Lock

Karabina s pojistkou, ultralehká a kompaktní. Petzl SPIRIT screw-lock představuje D karabinu s pojistkou, nenahraditelnou pomůcku při horolezectví a outdoorových aktivitách. Jejím základem je inovativní model osvědčené karabiny SPIRIT, vybavený šroubovací »

od 323 Kč

v 5 obchodech

PETZL Sm´D TWIST-LOCK

PETZL Sm´D TWIST-LOCK

Karabina s pojistkou, ultralehká a kompaktní, tvar D. Petzl SMD twist-lock představuje kompaktní karabinu tvaru D. Nabízí vysokou univerzálnost využití, ať již připojení jistícího prostředku, kladky či na konci smyčky. Je vyrobena z hliníku, díky kterému »

od 299 Kč

v 5 obchodech

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2018 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.