Srovnání cen » Sport a fitness » Horolezectví » Karabiny » Podobné produkty Singing Rock HYPNOS Triple Lock

Karabiny

Singing Rock HYPNOS Triple Lock

Hodnocení: 1x
  • 4

HMS karabina s triple-lock Singingrock Hypnos TPL je lehká a kompaktní HMS karabina pro jištění uzlem UIAA nebo kýblem.

Radost vám udělá:
  • 0
skladem
Mammut Smart Alpine 8,9 - 10,5

Mammut Smart Alpine 8,9 - 10,5

Jistítko MAMMUT Smart Alpine 8.9-10.5. Smart Alpine je skvělé jistítko od firmy Mammut, které je vhodné pro použití s jednoduchým a polovičním lana, to z něj dělá skvělý produkt, který využijete při vašich lezeckých expedicích, ať už se jedná o suchou »

od 637 Kč

v 6 obchodech

Petzl William triact-lock

Petzl William triact-lock

Karabina s třípolohovou automatickou pojistkou Petzl William Triact-Lock: karabina ve tvaru HMS s automatickou pojistkou. Hodí se pro jištění jak s osmou nebo kyblíkem, ale i pomocí polovičního lodního uzle. Pokud ji používáte na štandu, má výhodu, že se »

od 569 Kč

v 8 obchodech

Petzl AMD triact-lock

Petzl AMD triact-lock

PETZL karabina AmD TRIACT-LOCK 2016 PETZL AMD  je asymetrická karabina tvaru písmene D s automatickou pojistkou TRIACT-LOCK . 3D tvar (průřez tvaru písmene H) jí zajišťuje mimořádnou pevnost v poměru k váze. Je vhodná pro použití na konci smyčky a k »

od 468 Kč

v 7 obchodech

PETZL Vulcan triact-lock

PETZL Vulcan triact-lock

Ocel upravená pro použití v náročných podmínkáchUrčena pro použití s těžkými břemenyJejí velikost umožňuje připojení více prvkůVelká světlost pro připojování na silné nosníkyZámek Keylock pomáhá předcházet zachycení karabiny při manévrováníČervený »

od 672 Kč

v 8 obchodech

Petzl Djinn Straight

Petzl Djinn Straight

PETZL karabina DJINN rovná Karabina DJINN se vyrábí ve dvou typech a to s rovnou, nebo prohnutou západkou. Je určena pro horolezce, kteří chtějí začít s lezením venku na skalách s odolným vybavením. Velká světlost otevřené západky usnadňuje manipulaci. »

od 168 Kč

v 6 obchodech

PETZL Vulcan screw-lock

PETZL Vulcan screw-lock

Ocel upravená pro použití v náročných podmínkách Určena pro použití s těžkými břemeny Její velikost umožňuje připojení více prvků Velká světlost pro připojování na silné nosníky Zámek Keylock pomáhá předcházet zachycení karabiny při manévrování Červený »

od 536 Kč

v 6 obchodech

Mammut Bionic HMS Screw Gate

Mammut Bionic HMS Screw Gate

Horolezecká karabina MAMMUT Bionic HMS. Tato HMS karabina je vyvinuta pro náročné lezce. Beam technologie (specielní vysokoteplotní kování) redukuje váhu při stávající nosnosti. Velký rádius umožňuje pohodlné jištění i používání dalších jistících »

od 232 Kč

v 5 obchodech

Petzl Ange Finesse L+L 17 cm

Petzl Ange Finesse L+L 17 cm

Expreskové sety s ultra lehkými karabinami ANGE se dodávají ve čtyřech verzích:- ANGE FINESSE 10 cm (ANGE S + ANGE S): nejkompaktnější a nejlehčí expresky díky dvěma karabinám ANGE (velikost S, 63 g)- ANGE FINESSE 17 cm (ANGE S + ANGE S): nabízí větší »

od 578 Kč

v 6 obchodech

Singing Rock Mini D

Singing Rock Mini D

tvar písmene D šroubovací pojistka vhodná jako doplněk na klíče, pro zavěšení lezeček, k upevnění kladiva přes smyčku na sedák nebo k uchycení jiného nářadí a příslušenství »

od 48 Kč

v 6 obchodech

Ocún Osprey Screw

Ocún Osprey Screw

Ocún karabina Osprey Screw Karabina oválného tvaru s K-lock zámkem a šroubovací pojistkou má skvělé pevnostní parametry díky lehce asymetrickému vyvážení. Je vhodná pro technické lezení ve velkých stěnách a je nenahraditelná při zavěšování kladek.  »

od 261 Kč

v 6 obchodech

Ocun Eagle HMS screw

Ocun Eagle HMS screw

Karabina se šroubovací pojistkou Ocún Eagle HMS Screw: HMS karabina určená na jistící kýbl, osmu nebo na jištění polovičním jistícím uzlem. Protože má větší světlost než malá karabina, hodí se lépe pro odsedku na písku, kde občas slaňák je tak velký, že n »

od 240 Kč

v 8 obchodech

Singing Rock Bora TWL

Singing Rock Bora TWL

Novinka od českého výrobce pro rok 2015. Karabina, která se hodí všude, ale využijete ji nejvíc při jištění, budování jistících stanovišť, jištění, práci ve výškách, kotvení… Vlastnosti, výhody: díky odlehčené »

od 296 Kč

v 7 obchodech

Ocún FALCON QD PAD 16 pack 5+1

Ocún FALCON QD PAD 16 pack 5+1

Expresky s keylockem Ocún Falcon 5+1 – klasická expreska o délce 11 cm s keylockem u zámku karabin, který usnadňuje vycvakávání expresek v převisu. Expresky Ocún Falcon jsou ideální pro milovníky tradičních řešení nebo nemají rádi drátěné expresky. Ocún »

od 1 350 Kč

v 5 obchodech

Petzl brzda Verso

Petzl brzda Verso

Jistící kýbl Petzl Verso – maximálně odlehčený jistící kýbl. Petzl Verso je lehká, víceúčelová brzda, která se hodí pro jištění na jednoducho, na jištění s dvojčaty i slaňování. Brzdné kanálky jsou u Petzl Verso ve tvaru písmene V a mají na »

od 535 Kč

v 5 obchodech

OCÚN Condor HMS Screw

OCÚN Condor HMS Screw

Jistící karabina Ocún Condor HMS Screw: je určená na jistící kýbl, Grigri i na jištění polovičním jistícím uzlem. Pojistka proti přetočení. Šroubovací pojistka. Je kovaná za tepla. Díky tomu má karabina vyšší životnost nežli karabiny odlévané. Výhodou »

od 360 Kč

v 6 obchodech

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.