Srovnání cen » Sport a fitness » Horolezectví » Karabiny » Podobné produkty Singing Rock HYPNOS Triple Lock

Karabiny

Singing Rock HYPNOS Triple Lock  cena od 0 Kč

Singing Rock HYPNOS Triple Lock

Hodnocení: 1x
  • 4

HMS karabina s triple-lock Singingrock Hypnos TPL je lehká a kompaktní HMS karabina pro jištění uzlem UIAA nebo kýblem.

Petzl William triact-lock

Petzl William triact-lock

PETZL karabina WILLIAM TRIACT-LOCK 2016 Široká karabina 3D tvaru (v průřezu písmeno H) s automatickou pojistkou zámku TRIACT-LOCK  je vhodná pro jistící stanoviště a k jištění pomocí poloviční lodní smyčky. Velké rozměry této karabiny a její hruškovitý »

od 476 Kč

v 6 obchodech

PETZL Vulcan triact-lock

PETZL Vulcan triact-lock

Ocel upravená pro použití v náročných podmínkáchUrčena pro použití s těžkými břemenyJejí velikost umožňuje připojení více prvkůVelká světlost pro připojování na silné nosníkyZámek Keylock pomáhá předcházet zachycení karabiny při manévrováníČervený »

od 510 Kč

v 5 obchodech

Mammut Smart Alpine 8,9 - 10,5

Mammut Smart Alpine 8,9 - 10,5

Jistítko Mammut Smart Alpine 8,7–10,5 využijete při lezení na skále i na ledu, navíc skvěle funguje s jednoduchým, dvojitým i polovičním lanem. Poloautomatické jistítko Smart Alpine 8,7–10,5 od švýcarské outdoorové značky Mammut je vhodné pro použití na »

od 669 Kč

v 5 obchodech

Ocun Eagle HMS screw

Ocun Eagle HMS screw

Karabina se šroubovací pojistkou Ocún Eagle HMS Screw: HMS karabina určená na jistící kýbl, osmu nebo na jištění polovičním jistícím uzlem. Protože má větší světlost než malá karabina, hodí se lépe pro odsedku na písku, kde občas slaňák je tak velký, že n »

od 260 Kč

v 6 obchodech

Petzl Eclipse

Petzl Eclipse

Přepravní obal na házecí lanko Petzl Eclipse: má otvor vyrobený pro jednoduché ukládání házecího lanka. Má dvojité dno, které umožňuje uložení 2 lanek zvlášť. Dva připojovací body pro uvázání 2 konců lanek. 4 kapsy pro uložení házecích pytlíků. Prázdý »

od 1 277 Kč

v 5 obchodech

OCÚN Condor HMS Screw

OCÚN Condor HMS Screw

Ergonomicky tvarovaná HMS karabina s vnitřní západkou a šroubovacím zámkem typu keylock Velká jisticí HMS karabina Condor reaguje na nový trend v oblasti bezpečnosti při jištění. Je vybavena vnitřní západkou, která brání protáčení karabiny v jisticím oku. »

od 359 Kč

v 8 obchodech

Singing Rock Hector

Singing Rock Hector

Singing Rock Hector Screw je duralová HMS karabina se šroubovací pojistkou o vysoké pevnosti a velké světlosti, vhodná zejména pro práci ve výškách.  Hector Screw od výrobce Singing Rock je větší duralová HMS karabina se šroubovacím zámkem, určená zejména »

od 305 Kč

v 7 obchodech

Singing Rock Bora TWL

Singing Rock Bora TWL

Singing Rock karabina HMS BORA TWL   Univerzální HMS karabina s twist lock pojistkou  pro horolezectví a práci ve výškách. Certifikovaná pro sportovní i průmyslové použití. Určená k jištění, slaňování a kotvení. Díky své konstrukci je karabina pevná »

od 306 Kč

v 7 obchodech

Singing Rock Bora

Singing Rock Bora

Univerzální HMS karabina pro horolezectví a práci ve výškách se šroubovací pojistkou nejčastěji používaná k jištění, slaňování a kotvení díky odlehčené hot-forged I-beam konstrukci je karabina pevnější, odolnější a lehčí velká vnitřní hladká plocha »

od 147 Kč

v 7 obchodech

Ocún Kestrel 5+1

Ocún Kestrel 5+1

Ocun Kestrel pack 5+1 je balení šesti ultralehkých karabin s drátovým zámkem v různých barvách. Vhodné jsou pro veškeré lezecké aktivity, kde oceníte minimální hmotnost a rozměry bez vlivu na odolnost. Kestrel pack 5+1 od značky Ocun je balení šesti různě »

od 709 Kč

v 7 obchodech

Singing Rock Colt Screw

Singing Rock Colt Screw

Novinka od českého výrobce pro rok 2015. Karabina, která se hodí všude, ale využijete ji nejvíc při budouvání jistících stanovišť, jištění, skalní záchraně… Vlastnosti, výhody: díky odlehčené hot-forged I-beam »

od 239 Kč

v 6 obchodech

Climbing Technology WARLOCK HMS SG

Climbing Technology WARLOCK HMS SG

Ultralehká HMS karabina Warlock je vyrobena z kalené slitiny hliníku s vysokou pevností na příčné zatížení. Je navržena pro všestranné horolezecké použití.  Malá kompaktní a ultralehká HMS karabina Warlock od značky Climbing Technology s profilem double T »

od 375 Kč

v 5 obchodech

Singing Rock Colt

Singing Rock Colt

Singing Rock Colt Mix je univerzální expreska pro jednoduché cvakání, složená z karabiny s plným rovným zámkem, karabiny s drátěným zámkem a z rozšiřující se polyamidové smyčky. Colt Mix od výrobce Singing Rock je univerzální kombinovaná expreska.  Spodní »

od 179 Kč

v 5 obchodech

Petzl brzda Verso

Petzl brzda Verso

Jistící kýbl Petzl Verso – maximálně odlehčený jistící kýbl. Petzl Verso je lehká, víceúčelová brzda, která se hodí pro jištění na jednoducho, na jištění s dvojčaty i slaňování. Brzdné kanálky jsou u Petzl Verso ve tvaru písmene V a mají na »

od 489 Kč

v 5 obchodech

Singing Rock Bora GP

Singing Rock Bora GP

Velmi lehká, pevná a univerzální HMS karabina Singing Rock Bora GP vyrobena z kvalitní slitiny hliníku je navržena tak, aby eliminovala nebezpečné boční přetížení. Vhodná pro horolezectví i situace, kdy je potřeba kvalitní jištění.  Univerzální odlehčená »

od 294 Kč

v 8 obchodech

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2018 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.