Srovnání cen » Sport a fitness » Horolezectví » Karabiny » Podobné produkty Singing Rock HYPNOS Triple Lock

Karabiny

Singing Rock HYPNOS Triple Lock

Hodnocení: 1x
  • 4

HMS karabina s triple-lock Singingrock Hypnos TPL je lehká a kompaktní HMS karabina pro jištění uzlem UIAA nebo kýblem.

Radost vám udělá:
  • 0
skladem
PETZL Vulcan screw-lock

PETZL Vulcan screw-lock

Ocel upravená pro použití v náročných podmínkách Určena pro použití s těžkými břemeny Její velikost umožňuje připojení více prvků Velká světlost pro připojování na silné nosníky Zámek Keylock pomáhá předcházet zachycení karabiny při manévrování Červený »

od 498 Kč

v 6 obchodech

Petzl AMD triact-lock

Petzl AMD triact-lock

PETZL karabina AmD TRIACT-LOCK 2016 PETZL AMD  je asymetrická karabina tvaru písmene D s automatickou pojistkou TRIACT-LOCK . 3D tvar (průřez tvaru písmene H) jí zajišťuje mimořádnou pevnost v poměru k váze. Je vhodná pro použití na konci smyčky a k »

od 448 Kč

v 6 obchodech

Petzl William triact-lock

Petzl William triact-lock

PETZL karabina WILLIAM TRIACT-LOCK 2016 Široká karabina 3D tvaru (v průřezu písmeno H) s automatickou pojistkou zámku TRIACT-LOCK  je vhodná pro jistící stanoviště a k jištění pomocí poloviční lodní smyčky. Velké rozměry této karabiny a její hruškovitý »

od 464 Kč

v 8 obchodech

PETZL Vulcan triact-lock

PETZL Vulcan triact-lock

Ocel upravená pro použití v náročných podmínkáchUrčena pro použití s těžkými břemenyJejí velikost umožňuje připojení více prvkůVelká světlost pro připojování na silné nosníkyZámek Keylock pomáhá předcházet zachycení karabiny při manévrováníČervený »

od 542 Kč

v 5 obchodech

Mammut Bionic HMS Screw Gate

Mammut Bionic HMS Screw Gate

Horolezecká karabina MAMMUT Bionic HMS. Tato HMS karabina je vyvinuta pro náročné lezce. Beam technologie (specielní vysokoteplotní kování) redukuje váhu při stávající nosnosti. Velký rádius umožňuje pohodlné jištění i používání dalších jistících »

od 261 Kč

v 5 obchodech

Mammut Smart Alpine 8,9 - 10,5

Mammut Smart Alpine 8,9 - 10,5

Jistítko MAMMUT Smart Alpine 8.9-10.5. Smart Alpine je skvělé jistítko od firmy Mammut, které je vhodné pro použití s jednoduchým a polovičním lana, to z něj dělá skvělý produkt, který využijete při vašich lezeckých expedicích, ať už se jedná o suchou »

od 669 Kč

v 5 obchodech

Singing Rock Mini D

Singing Rock Mini D

tvar písmene D šroubovací pojistka vhodná jako doplněk na klíče, pro zavěšení lezeček, k upevnění kladiva přes smyčku na sedák nebo k uchycení jiného nářadí a příslušenství »

od 63 Kč

v 5 obchodech

Rock Empire HMS Magnum S

Rock Empire HMS Magnum S

Karabina ze slitiny hliníku, s pojistkou, K-lock systém, pevnost v podélné ose 28kN, pevnost napříč 10kN, světlost 24mm, hmotnost 90g. Rock Empire Carabiner HMS Magnum Screw je bezpečnou karabinou vhodnou pro horolezení a outdoorové aktivity. Je vyrobena »

od 250 Kč

v 5 obchodech

Singing Rock Hector

Singing Rock Hector

Singing Rock karabina HECTOR šroubovací Větší duralová HMS karabina určená zejména pro práci ve výškách, jejíž předností je velká pevnost a vysoká světlost . Díky hruškovitému tvaru zajišťuje snadnější jištění polovičním lodním uzlem  či jistícím »

od 299 Kč

v 9 obchodech

Singing Rock Colt Screw

Singing Rock Colt Screw

Novinka od českého výrobce pro rok 2015. Karabina, která se hodí všude, ale využijete ji nejvíc při budouvání jistících stanovišť, jištění, skalní záchraně… Vlastnosti, výhody: díky odlehčené hot-forged I-beam »

od 235 Kč

v 8 obchodech

Singing Rock Bora GP

Singing Rock Bora GP

Singing Rock karabina HMS BORA GP šroubovací   Šroubovací karabina HMS Bora GP je speciálně navržena tak, aby eliminovala nebezpečné příčné zatížení. Certifikovaná pro sportovní i průmyslové použití .   Drátová pojistka udržuje karabinu ve správné poloze »

od 294 Kč

v 7 obchodech

Singing Rock Bora TWL

Singing Rock Bora TWL

Novinka od českého výrobce pro rok 2015. Karabina, která se hodí všude, ale využijete ji nejvíc při jištění, budování jistících stanovišť, jištění, práci ve výškách, kotvení… Vlastnosti, výhody: díky odlehčené »

od 306 Kč

v 7 obchodech

Ocún Kestrel 5+1

Ocún Kestrel 5+1

Set drátěných karabin, které jsou příkladem rozměrové a pevnostní optimalizace, jakou umožňuje slitina hliníku Al7075. Karabiny jsou vyrobeny technologií Hot forging – kováním za tepla, což jim dodává skvělé vlastnosti, zvlášť v poměru hmotnosti a »

od 709 Kč

v 7 obchodech

Singing Rock expres set Colt Set

Singing Rock expres set Colt Set

Novinka od českého výrobce pro rok 2015. Expreska, která se hodí všude, ale využijete ji nejvíce při sportovním lezení. Sada pěti za zvýhodněnou cenu! Vlastnosti, výhody: díky odlehčené hot-forged I-beam »

od 1 591 Kč

v 6 obchodech

Singing Rock Bora Triple lock

Singing Rock Bora Triple lock

Univerzální HMS karabina pro horolezectví a práci ve výškách s triple lock pojistkou. Popis: * určená k jištění, slaňování a kotvení * díky odlehčené hot-forged I-beam konstrukci je karabina pevnější, odolnější a lehčí * velká vnitřní hladká plocha »

od 324 Kč

v 6 obchodech

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2018 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.