Srovnání cen » Sport a fitness » Horolezectví » Cepíny » Podobné produkty Singing Rock EDGE s kladivem

Cepíny

Singing Rock EDGE s kladivem cena od 0 Kč

Singing Rock EDGE s kladivem

Hodnocení: 1x
  • 4

Cepín Singing rock EDGE s kladivem je lehký cepín pro horské lezení. Kompromis mezi klasickým turistickým cepínem a moderní zbraní do ledu.

Petzl Nomic

Petzl Nomic

Ledolezecký cepín Petzl Nomic – pro extrémní lezení ledopádů nebo pro drytooling, je jen možné používat pro libovolné výstupy, ale hodí se spíše pro ty těžší. Má tvarovanou rukojeť pro co nejjistější záseky. Násada lze držet dvěma způsoby. Konec násady »

od 5 533 Kč

v 5 obchodech

Petzl Quark

Petzl Quark

Horolezecký cepín Petzl Quark – pro náročné lezení ledopádů, ale i těžkých mixů nebo pro drytooling. Má anatomicky tvarovanou rukojeť pro co nejlepší úchop. Konec násady má opatřen ochranou prstů před otloukáním, díky tomu ho lze snadno používat i bez pou »

od 4 913 Kč

v 5 obchodech

Petzl Summit evo 59 cm

Petzl Summit evo 59 cm

Cepín Summit Evo od francouzké firmy Petzl je klasický cepín vhodný pro alpinismus s velmi moderním technickým designem. Je vhodný pro všechny druhy alpinismu a je vyjímečné lehký. Cepín Summit Evo od francouzké firmy Petzl je klasický cepín vhodný pro »

od 3 279 Kč

v 5 obchodech

Rock Empire Chackan 55 cm

Rock Empire Chackan 55 cm

Cepín vhodný pro Vysokohorskou turistiku a horolezectví, mírně prohnuté topůrko, protiskluzová rukojeť, materiál: hliník/ocel, odepínací poutko, Norma: CE1015, EN 13089. Klasický cepín Rock Empire Chackan Ski v atraktivním stříbrném provedení o délce 55 »

od 1 339 Kč

v 5 obchodech

Singing Rock Bandit

Singing Rock Bandit

Singing Rock cepín BANDIT s lopatkou Singing Rock BANDIT je cepín určený zejména pro lezení obtížných ledopádů a technicky náročných horských cest , ale díky modulárnímu systému jej můžete přizpůsobit každému výstupu. Prohnutý tvar násady umožňuje »

od 3 042 Kč

v 5 obchodech

PETZL Glacier

PETZL Glacier

Lehký cepín pro skialpinismus PETZL Glacier Literide Kompaktní lehký cepín určený pro skialpinismus, lyžování ve volném terénu na příkrých svazích hor a pro ultra lehké lezecké nebo běžecké výpravy do hor. Lehký a pohodlný:- hlava poskytuje výborný úchop- »

od 1 641 Kč

v 8 obchodech

Singing Rock Merlin

Singing Rock Merlin

Lehký cepín pro ledovcové túry, VHT a jednoduché horské výstupy. Popis: • klasická rovná násada je vyrobena z duralu třídy 7075 • hrot je vyroben z kvalitní kalené Cr-Mo oceli a snadno proniká do tvrdého sněhu nebo ledu • lopatka navržená pro snadné »

od 1 428 Kč

v 7 obchodech

Petzl Glacier 68 cm

Petzl Glacier 68 cm

PETZL cepín GLACIER PETZL cepín GLACIER je lehký kompaktní cepín určený pro skialpinismus , lyžování ve volném terénu na příkrých svazích hor a pro ultra lehké lezecké nebo běžecké výpravy do hor .   Hlava cepínu poskytuje výborný úchop . Hrot i násada »

od 1 777 Kč

v 6 obchodech

Singing Rock Wizard 55 cm

Singing Rock Wizard 55 cm

Singing Rock Wizard je cepín, který vám bude oporou při klasických horských výstupech. Je dostupný ve třech různých délkách, včetně jednoduchého FIX poutka. Wizard od výrobce Singing Rock je cepín s mírně zakřivenou násadou, čímž zajišťuje více prostoru »

od 1 599 Kč

v 6 obchodech

Petzl Summit 52 cm

Petzl Summit 52 cm

PETZL cepín SUMMIT EVO   PETZL cepín SUMMIT EVO je klasický cepín vhodný pro veškeré druhy alpinismus s velmi moderním designem. Je výjimečně lehký, ale přitom s dostatečnou hmotností na hlavě pro vyvážený zásek.   Násada cepínu tvarovaná vodním lisem »

od 2 598 Kč

v 5 obchodech

Petzl Linkin

Petzl Linkin

Pohodlné poutko pro turistické cepíny, které zabraňuje možné ztrátě cepínu. Poutko je použitelné se všemi cepíny které mají otvor k provlečení poutka, nebo karabiny. Poutko je lehké, pohodlné a s nastavitelnou délkou. Délku mezi 50–75 »

od 204 Kč

v 6 obchodech

Petzl Clipper

Petzl Clipper

Poutko k cepínu Petzl Clipper : je určeno zejména pro cepíny Petzl Quark, Petzl Nomic, Pet… Poutko k cepínu Petzl Clipper : je určeno zejménapro cepíny Petzl Quark, Petzl Nomic, Petzl Aztar. Poutko k cepínu Petzl Clipper má výhodu v rychlé možnosti »

od 1 139 Kč

v 6 obchodech

Singing Rock Fix

Singing Rock Fix

{ ​Singing Rock Fix Plus je vylepšené poutko s polstrováním, které poskytuje lepší komfort v oblasti zápěstí, a snadným systémem povolování a utahování jednou rukou. Pro povolení navlečte očko na kladivo, nebo lopatku, a zatáhněte dolů, pro dotažení »

od 135 Kč

v 5 obchodech

Petzl Dry

Petzl Dry

Tento technický cepín kombinuje solidní zaseknutí s pevným variabilním úchopem. Vyváženost a kvalitní hrot, který si poradí s každým typem ledu, z něj činí cepín, se kterým je radost pracovat, ať už na ledu, mixu či ve firnových žlabech. Ergonomické madlo »

od 1 155 Kč

v 5 obchodech

Petzl Ice

Petzl Ice

Náhradní hrot pro cepín Petzl Ice – náhradní hrot pro cepíny Petzl Quark (nový typ – rok v… Náhradní hrot pro cepín Petzl Ice - náhradní hrot pro cepíny Petzl Quark (nový typ – rok výroby ⇒ 2010 s hlavou stejnou jako Petzl Nomic nebo Petzl Ergo), Petzl »

od 1 062 Kč

v 5 obchodech

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2018 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.