Srovnání cen » Sport a fitness » Horolezectví » Cepíny » Podobné produkty Singing Rock EDGE s kladivem

Cepíny

Singing Rock EDGE s kladivem

Hodnocení: 1x
  • 4

Cepín Singing rock EDGE s kladivem je lehký cepín pro horské lezení. Kompromis mezi klasickým turistickým cepínem a moderní zbraní do ledu.

Radost vám udělá:
  • 0
doprava zdarma
Petzl Nomic

Petzl Nomic

Ledolezecký cepín Petzl Nomic – pro extrémní lezení ledopádů nebo pro drytooling, je jen možné používat pro libovolné výstupy, ale hodí se spíše pro ty těžší. Má tvarovanou rukojeť pro co nejjistější záseky. Násada lze držet dvěma způsoby. Konec násady »

od 5 534 Kč

v 6 obchodech

Petzl Summit evo 59 cm

Petzl Summit evo 59 cm

Summit Evo je klasický cepín pro alpinismus s velmi moderním technickým designem. Vhodný pro veškeré druhy alpinismu. Je výjimečně lehký avšak s dostatečnou hmotností na hlavě pro vyvážený zásek. Násada tvarovaná vodním lisem poskytuje vynikající úchop »

od 3 273 Kč

v 5 obchodech

Singing Rock Bandit

Singing Rock Bandit

Singing Rock cepín BANDIT s lopatkou Singing Rock BANDIT je cepín určený zejména pro lezení obtížných ledopádů a technicky náročných horských cest , ale díky modulárnímu systému jej můžete přizpůsobit každému výstupu. Prohnutý tvar násady umožňuje »

od 3 500 Kč

v 6 obchodech

Singing Rock Merlin

Singing Rock Merlin

Lehký cepín pro ledovcové túry, VHT a jednoduché horské výstupy. Popis: • klasická rovná násada je vyrobena z duralu třídy 7075 • hrot je vyroben z kvalitní kalené Cr-Mo oceli a snadno proniká do tvrdého sněhu nebo ledu • lopatka navržená pro snadné »

od 1 358 Kč

v 6 obchodech

Petzl Summit 52 cm

Petzl Summit 52 cm

PETZL cepín SUMMIT EVO   PETZL cepín SUMMIT EVO je klasický cepín vhodný pro veškeré druhy alpinismus s velmi moderním designem. Je výjimečně lehký, ale přitom s dostatečnou hmotností na hlavě pro vyvážený zásek.   Násada cepínu tvarovaná vodním lisem »

od 2 698 Kč

v 5 obchodech

PETZL Glacier

PETZL Glacier

Lehký cepín pro skialpinismus PETZL Glacier Literide Kompaktní lehký cepín určený pro skialpinismus, lyžování ve volném terénu na příkrých svazích hor a pro ultra lehké lezecké nebo běžecké výpravy do hor. Lehký a pohodlný:- hlava poskytuje výborný úchop- »

od 1 641 Kč

v 7 obchodech

Singing Rock Wizard 55 cm

Singing Rock Wizard 55 cm

Singing Rock cepín WIZARD Singing Rock WIZARD je lehký cepín pro klasické horské výstupy.  Mírné zakřivená násada vyrobena z duralu třídy 7075 zajišťuje více prostoru při lezení v ledu nebo mixu a zároveň spodní část násady snadno proniká do sněhu. Spodní »

od 1 530 Kč

v 7 obchodech

Singing Rock Wizard Light 52 cm

Singing Rock Wizard Light 52 cm

Nejlehčí cepín SingingRocku specielně určený pro skialpinismus, výškové horolezectví a pro všechny aktivity, kde záleží na každém gramu lehčí varianta cepínu WIZARD bez spodního ocelového hrotu spodní část násady je ukončena záslepkou proti vnikání sněhu »

od 1 360 Kč

v 6 obchodech

Petzl Dry

Petzl Dry

Tento technický cepín kombinuje solidní zaseknutí s pevným variabilním úchopem. Vyváženost a kvalitní hrot, který si poradí s každým typem ledu, z něj činí cepín, se kterým je radost pracovat, ať už na ledu, mixu či ve firnových žlabech. Ergonomické madlo »

od 1 156 Kč

v 6 obchodech

Petzl Linkin

Petzl Linkin

Pohodlné poutko pro turistické cepíny, které zabraňuje možné ztrátě cepínu. Poutko je použitelné se všemi cepíny které mají otvor k provlečení poutka, nebo karabiny. Poutko je lehké, pohodlné a s nastavitelnou délkou. Délku mezi 50–75 »

od 213 Kč

v 6 obchodech

Petzl Clipper

Petzl Clipper

Poutko k cepínu Petzl Clipper : je určeno zejména pro cepíny Petzl Quark, Petzl Nomic, Pet… Poutko k cepínu Petzl Clipper : je určeno zejménapro cepíny Petzl Quark, Petzl Nomic, Petzl Aztar. Poutko k cepínu Petzl Clipper má výhodu v rychlé možnosti »

od 1 139 Kč

v 6 obchodech

Petzl Ice

Petzl Ice

Náhradní hrot pro cepín Petzl Ice – náhradní hrot pro cepíny Petzl Quark (nový typ – rok v… Náhradní hrot pro cepín Petzl Ice - náhradní hrot pro cepíny Petzl Quark (nový typ – rok výroby ⇒ 2010 s hlavou stejnou jako Petzl Nomic nebo Petzl Ergo), Petzl »

od 1 063 Kč

v 5 obchodech

Singing Rock Fix

Singing Rock Fix

{ ​Singing Rock Fix Plus je vylepšené poutko s polstrováním, které poskytuje lepší komfort v oblasti zápěstí, a snadným systémem povolování a utahování jednou rukou. Pro povolení navlečte očko na kladivo, nebo lopatku, a zatáhněte dolů, pro dotažení »

od 135 Kč

v 5 obchodech

Petzl Freelock

Petzl Freelock

Poutko k cepínu Petzl Freelock : nutné pro každého horolezce do ledu. Poutko Petzl Freeloc… Poutko k cepínu Petzl Freelock : nutné pro každého horolezce do ledu. Poutko Petzl Freelock je lehké a komfortní. Nastavitelná délka do 50 cm. Hmotnost: »

od 476 Kč

v 6 obchodech

Rock Empire Chackan 55 cm

Rock Empire Chackan 55 cm

Cepín vhodný pro Vysokohorskou turistiku a horolezectví, mírně prohnuté topůrko, protiskluzová rukojeť, materiál: hliník/ocel, odepínací poutko, Norma: CE1015, EN 13089. Klasický cepín Rock Empire Chackan Ski v atraktivním stříbrném provedení o délce 55 »

od 1 341 Kč

ve 3 obchodech

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.