Srovnání cen » Sport a fitness » Horolezectví » Cepíny » Podobné produkty Singing Rock EDGE s kladivem

Cepíny

Singing Rock EDGE s kladivem

Hodnocení: 1x
  • 4

Cepín Singing rock EDGE s kladivem je lehký cepín pro horské lezení. Kompromis mezi klasickým turistickým cepínem a moderní zbraní do ledu.

Radost vám udělá:
  • 0
doprava zdarma
Petzl Nomic

Petzl Nomic

Ledolezecký cepín Petzl Nomic – pro extrémní lezení ledopádů nebo pro drytooling, je jen možné používat pro libovolné výstupy, ale hodí se spíše pro ty těžší. Má tvarovanou rukojeť pro co nejjistější záseky. Násada lze držet dvěma způsoby. Konec násady »

od 5 208 Kč

v 6 obchodech

Petzl Summit evo 59 cm

Petzl Summit evo 59 cm

Summit Evo je klasický cepín pro alpinismus s velmi moderním technickým designem. Vhodný pro veškeré druhy alpinismu. Je výjimečně lehký avšak s dostatečnou hmotností na hlavě pro vyvážený zásek. Násada tvarovaná vodním lisem poskytuje vynikající úchop »

od 3 273 Kč

v 5 obchodech

Petzl Quark

Petzl Quark

Horolezecký cepín Petzl Quark – pro náročné lezení ledopádů, ale i těžkých mixů nebo pro drytooling. Má anatomicky tvarovanou rukojeť pro co nejlepší úchop. Konec násady má opatřen ochranou prstů před otloukáním, díky tomu ho lze snadno používat i bez pou »

od 4 624 Kč

v 6 obchodech

Singing Rock Bandit

Singing Rock Bandit

Singing Rock cepín BANDIT s lopatkou Singing Rock BANDIT je cepín určený zejména pro lezení obtížných ledopádů a technicky náročných horských cest , ale díky modulárnímu systému jej můžete přizpůsobit každému výstupu. Prohnutý tvar násady umožňuje »

od 3 393 Kč

v 6 obchodech

PETZL Glacier

PETZL Glacier

Lehký cepín pro skialpinismus PETZL Glacier Literide Kompaktní lehký cepín určený pro skialpinismus, lyžování ve volném terénu na příkrých svazích hor a pro ultra lehké lezecké nebo běžecké výpravy do hor. Lehký a pohodlný:- hlava poskytuje výborný úchop- »

od 1 641 Kč

v 8 obchodech

Singing Rock Wizard 55 cm

Singing Rock Wizard 55 cm

Singing Rock cepín WIZARD Singing Rock WIZARD je lehký cepín pro klasické horské výstupy.  Mírné zakřivená násada vyrobena z duralu třídy 7075 zajišťuje více prostoru při lezení v ledu nebo mixu a zároveň spodní část násady snadno proniká do sněhu. Spodní »

od 1 599 Kč

v 6 obchodech

Singing Rock Merlin

Singing Rock Merlin

Lehký cepín pro ledovcové túry, VHT a jednoduché horské výstupy. Popis: • klasická rovná násada je vyrobena z duralu třídy 7075 • hrot je vyroben z kvalitní kalené Cr-Mo oceli a snadno proniká do tvrdého sněhu nebo ledu • lopatka navržená pro snadné »

od 1 383 Kč

v 6 obchodech

Petzl Linkin

Petzl Linkin

Pohodlné poutko pro turistické cepíny, které zabraňuje možné ztrátě cepínu. Poutko je použitelné se všemi cepíny které mají otvor k provlečení poutka, nebo karabiny. Poutko je lehké, pohodlné a s nastavitelnou délkou. Délku mezi 50–75 »

od 213 Kč

v 6 obchodech

Petzl Panne

Petzl Panne

Široká lopatka pro dobrý záběr. Konec je zbroušený pro lepší průnik do ledu. Vhodné pro cepíny: QUARK (U19 M2, U19 P2), NOMIC (U21, U21 2, U21 3) a ERGO (U22, U22 2). Technické parametry: Hmotnost: 69g »

od 944 Kč

v 6 obchodech

Petzl Marteau

Petzl Marteau

Lichoběžníkový tvar kladiva. V nouzi lze použít jako pasivní vklíněněc. Vhodné pro cepíny: QUARK (U19 M2, U19 P2), NOMIC (U21, U21 2, U21 3) a ERGO (U22, U22 2). Technické parametry: Hmotnost: 58g Materiál: »

od 697 Kč

v 6 obchodech

Petzl Dry

Petzl Dry

Tento technický cepín kombinuje solidní zaseknutí s pevným variabilním úchopem. Vyváženost a kvalitní hrot, který si poradí s každým typem ledu, z něj činí cepín, se kterým je radost pracovat, ať už na ledu, mixu či ve firnových žlabech. Ergonomické madlo »

od 1 155 Kč

v 6 obchodech

Petzl Ice

Petzl Ice

Náhradní hrot pro cepín Petzl Ice – náhradní hrot pro cepíny Petzl Quark (nový typ – rok v… Náhradní hrot pro cepín Petzl Ice - náhradní hrot pro cepíny Petzl Quark (nový typ – rok výroby ⇒ 2010 s hlavou stejnou jako Petzl Nomic nebo Petzl Ergo), Petzl »

od 1 062 Kč

v 6 obchodech

Singing Rock Fix

Singing Rock Fix

{ ​Singing Rock Fix Plus je vylepšené poutko s polstrováním, které poskytuje lepší komfort v oblasti zápěstí, a snadným systémem povolování a utahování jednou rukou. Pro povolení navlečte očko na kladivo, nebo lopatku, a zatáhněte dolů, pro dotažení »

od 131 Kč

v 5 obchodech

Petzl Freelock

Petzl Freelock

Poutko k cepínu Petzl Freelock : nutné pro každého horolezce do ledu. Poutko Petzl Freeloc… Poutko k cepínu Petzl Freelock : nutné pro každého horolezce do ledu. Poutko Petzl Freelock je lehké a komfortní. Nastavitelná délka do 50 cm. Hmotnost: »

od 476 Kč

v 6 obchodech

Rock Empire Chackan 55 cm

Rock Empire Chackan 55 cm

Cepín vhodný pro Vysokohorskou turistiku a horolezectví, mírně prohnuté topůrko, protiskluzová rukojeť, materiál: hliník/ocel, odepínací poutko, Norma: CE1015, EN 13089. Klasický cepín Rock Empire Chackan Ski v atraktivním stříbrném provedení o délce 55 »

od 1 339 Kč

v 5 obchodech

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2018 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.