Srovnání cen » Sport a fitness » Horolezectví » Cepíny » Podobné produkty Singing Rock EDGE s kladivem

Cepíny

Singing Rock EDGE s kladivem cena od 0 Kč

Singing Rock EDGE s kladivem

Hodnocení: 1x
  • 4

Cepín Singing rock EDGE s kladivem je lehký cepín pro horské lezení. Kompromis mezi klasickým turistickým cepínem a moderní zbraní do ledu.

Petzl Summit evo 59 cm

Petzl Summit evo 59 cm

Cepín Summit Evo od francouzké firmy Petzl je klasický cepín vhodný pro alpinismus s velmi moderním technickým designem. Je vhodný pro všechny druhy alpinismu a je vyjímečné lehký. Cepín Summit Evo od francouzké firmy Petzl je klasický cepín vhodný pro »

od 3 279 Kč

v 7 obchodech

Singing Rock Bandit

Singing Rock Bandit

Singing Rock cepín BANDIT s lopatkou Singing Rock BANDIT je cepín určený zejména pro lezení obtížných ledopádů a technicky náročných horských cest , ale díky modulárnímu systému jej můžete přizpůsobit každému výstupu. Prohnutý tvar násady umožňuje »

od 3 315 Kč

v 6 obchodech

PETZL Glacier

PETZL Glacier

Lehký cepín pro skialpinismus PETZL Glacier Literide Kompaktní lehký cepín určený pro skialpinismus, lyžování ve volném terénu na příkrých svazích hor a pro ultra lehké lezecké nebo běžecké výpravy do hor. Lehký a pohodlný:- hlava poskytuje výborný úchop- »

od 1 650 Kč

v 8 obchodech

Singing Rock Merlin

Singing Rock Merlin

Lehký cepín pro ledovcové túry, VHT a jednoduché horské výstupy. Popis: • klasická rovná násada je vyrobena z duralu třídy 7075 • hrot je vyroben z kvalitní kalené Cr-Mo oceli a snadno proniká do tvrdého sněhu nebo ledu • lopatka navržená pro snadné »

od 1 428 Kč

v 8 obchodech

Petzl Glacier 68 cm

Petzl Glacier 68 cm

PETZL cepín GLACIER PETZL cepín GLACIER je lehký kompaktní cepín určený pro skialpinismus , lyžování ve volném terénu na příkrých svazích hor a pro ultra lehké lezecké nebo běžecké výpravy do hor .   Hlava cepínu poskytuje výborný úchop . Hrot i násada »

od 1 777 Kč

v 7 obchodech

Singing Rock Wizard 55 cm

Singing Rock Wizard 55 cm

Singing Rock Wizard je cepín, který vám bude oporou při klasických horských výstupech. Je dostupný ve třech různých délkách, včetně jednoduchého FIX poutka. Wizard od výrobce Singing Rock je cepín s mírně zakřivenou násadou, čímž zajišťuje více prostoru »

od 1 600 Kč

v 7 obchodech

Petzl Summit 52 cm

Petzl Summit 52 cm

PETZL cepín SUMMIT EVO   PETZL cepín SUMMIT EVO je klasický cepín vhodný pro veškeré druhy alpinismus s velmi moderním designem. Je výjimečně lehký, ale přitom s dostatečnou hmotností na hlavě pro vyvážený zásek.   Násada cepínu tvarovaná vodním lisem »

od 2 598 Kč

v 6 obchodech

Singing Rock Wizard Light 52 cm

Singing Rock Wizard Light 52 cm

Cepín Singing Rock Wizard Light je lehčí varianta cepínu Wizard a bude vám oporou při výškovém horolezectví, skialpinismu a všech dalších aktivitách, při kterých oceníte nižší hmotnost vybavení. Wizard Light od výrobce Singing Rock je jedním z nejlehčích »

od 1 428 Kč

v 6 obchodech

Petzl Ride

Petzl Ride

Cepín kompaktní a ultralehký, vhodný pro skitouring a freeriding. Kompaktní, lehký a odolný cepín Petzl Ride o délce 45 cm pro všechny příznivce alpinismu a ledovcové turistiky, obzvláště pak pro skitouring a freeriding. Hrot z tvrzené oceli se vyznačuje »

od 1 981 Kč

v 6 obchodech

Petzl Freelock

Petzl Freelock

Poutko k cepínu Petzl Freelock : nutné pro každého horolezce do ledu. Poutko Petzl Freeloc… Poutko k cepínu Petzl Freelock : nutné pro každého horolezce do ledu. Poutko Petzl Freelock je lehké a komfortní. Nastavitelná délka do 50 cm. Hmotnost: »

od 476 Kč

v 7 obchodech

Petzl Linkin

Petzl Linkin

Pohodlné poutko pro turistické cepíny, které zabraňuje možné ztrátě cepínu. Poutko je použitelné se všemi cepíny které mají otvor k provlečení poutka, nebo karabiny. Poutko je lehké, pohodlné a s nastavitelnou délkou. Délku mezi 50–75 »

od 204 Kč

v 6 obchodech

Petzl Clipper

Petzl Clipper

Poutko k cepínu Petzl Clipper : je určeno zejména pro cepíny Petzl Quark, Petzl Nomic, Pet… Poutko k cepínu Petzl Clipper : je určeno zejménapro cepíny Petzl Quark, Petzl Nomic, Petzl Aztar. Poutko k cepínu Petzl Clipper má výhodu v rychlé možnosti »

od 1 139 Kč

v 6 obchodech

Climbing technology Alpin tour 60 cm

Climbing technology Alpin tour 60 cm

Cepín od firmy Climbing Technology je velmi lehký a má zvýšenou pevnost. Je ideální na vysokohorskou turistiku a skialpinismus. Velmi lehký cepín od firmy Climbing Technology je ideální pomůckou na vysokohorskou turistiku a skialpinismus. Rukojeť je dobře »

od 1 477 Kč

v 5 obchodech

Petzl Ice

Petzl Ice

Náhradní hrot pro cepín Petzl Ice – náhradní hrot pro cepíny Petzl Quark (nový typ – rok v… Náhradní hrot pro cepín Petzl Ice - náhradní hrot pro cepíny Petzl Quark (nový typ – rok výroby ⇒ 2010 s hlavou stejnou jako Petzl Nomic nebo Petzl Ergo), Petzl »

od 1 062 Kč

ve 4 obchodech

Petzl Sum tec 59 cm

Petzl Sum tec 59 cm

Horolezecký cepín Petzl Sum'Tec: špičkový cepín pro klasické horolezectví, skialpinisty nebo freeridery. Poskytuje alespoň částečnou ochranu prstů jako znáte z lezeckých cepínů, ale zároveň ho můžete bez potíží zapíchnout do firnu. Hlava cepínu je kovaná »

od 3 537 Kč

ve 3 obchodech

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2018 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.