Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Šimonovy pracovní listy 12

Učebnice/Odborná literatura

Šimonovy pracovní listy 12

Hodnocení: 1x
  • 4

Dej pozor, zajíci!Aktuální téma dopravní výchovy je zpracováno hravou formou a postihuje situace, se kterými se děti mohou setkat v roli chodce, spolujezdce, cyklisty nebo cestujícího ve veřejných dopravních prostředcích. Holčičky a kluky čeká těžký úkol naučit pravidlům bezpečnosti zbrklého zajíce, který ze ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 3.33
skladem

Jaké má kniha
Šimonovy pracovní listy..
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Šimonovy pracovní listy 12

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 89 Kč

Anotace: Aktuální téma dopravní výchovy je zpracováno hravou formou a postihuje situace, se kterými se děti mohou setkat v roli chodce, spolujezdce, cyklisty nebo cestujícího ve veřejných dopravních prostředcích. V souboru najdete nejen motivační texty a řadu námětů, jak využít 32 obrazových listů, ale i nápady na další aktivity, např. pohybové hry a vytváření modelových situací. ... a dál?

Produkt Šimonovy pracovní listy 12

Šimonovy pracovní listy 12 - parametry

Název produktu: Šimonovy pracovní listy 12
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 89 Kč
Maximální cena: 109 Kč
Ušetríte až: 20 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Dej pozor, zajíci!Aktuální téma dopravní výchovy je zpracováno hravou formou a postihuje situace, se kterými se děti mohou setkat v roli chodce, spolujezdce, cyklisty nebo cestujícího ve veřejných dopravních prostředcích. Holčičky a kluky čeká těžký úkol naučit pravidlům bezpečnosti zbrklého zajíce, který ze zvědavosti nasedl do tramvaje a vystoupil přímo uprostřed rušné městské ulice. Naštěstí tu jsou chytré dopravní značky Pozorka, Zákaz a Vypravěč, které všem ochotně poradí. V souboru najdete nejen motivační texty a řadu námětů, jak využít 32 obrazových listů, ale i nápady na další aktivity, např. pohybové hry a vytváření modelových situací. Obsahují také návod, jak si sestavit velký plán města nebo jak přetvořit dopravní výchovu do školního projektu. Pracovní listy jsou připravené pro děti předškolního a mladšího školního věku.Jak s listy pracovat Dopravní výchova patří mezi velmi důležité oblasti vzdělávání dětí předškolního věku i malých školáků. Pro ně jsme připravili tyto pracovní listy a za průvodce jsme vybrali postavičku zbrklého zajíce, který se omylem ocitne ve městě. Musí se proto naučit pravidlům bezpečné chůze, správného chování v prostředcích veřejné dopravy i na místě spolujezdce v automobilu. Samozřejmě si také všímáme jízdy na kolech, koloběžkách nebo tříkolkách, i když víme, že vhodnou příležitostí pro upevňování správných návyků je třeba návštěva dopravního hřiště. Práce s pracovními listy však umožňuje vytvářet modelové situace, propojit témata dopravní výchovy s výtvarnou prací, řešením logických úloh nebo grafomotorickou průpravou.Pracovní listy na sebe volně navazují jednak motivačním příběhem, jednak tématy – chodci, spolujezdci, prostředky veřejné dopravy, cyklisté. Během roku si ze souboru můžete vybírat podle potřeby. Zároveň se dopravní výchově můžete soustředěně věnovat třeba týden a práci s pracovními listy zpestřit návštěvou dopravních policistů, autoškoly nebo dopravního hřiště. Nápady na další činnosti najdete spolu s popisem práce na obrazovém úkolu na rubové straně pracovního listu. Nosným námětem, který můžete rozpracovat do školního projektu, je vytváření velkého plánu města s křižovatkami, značkami, autíčky a dalšími prvky. Posledním listem je certifikát, kterým můžete děti odměnit a symbolicky tak ukončit spolupráci se zajícem.Rádi bychom zde poděkovali paní učitelce Radce Karlové z CMŠ, od níž vyšel prvotní popud zabývat se dopravní výchovou, i mnoho zajímavých postřehů a nápadů. Neobešli bychom se ani bez spolupráce táborských dětí z CMŠ Masarykův dům, MŠ Čelkovice a CZŠ Orbis Pictus, které jednotlivé listy kriticky vyzkoušely.Doufáme, že při vyplňování pracovních listů Dej pozor, zajíci se děti nejen poučí, ale i pobaví, a dopravní výchova se stane vítaným tématemAutor: J. a K.Smolíkovi, A.KoblasováVazba: brožovanáFormát: 207 x 295 mmPočet stran: 64Vydáno: 2006Věková kategorie: pro děti předškolního a mladšího školního věku Dopravní výchova - Dej pozor, zajíci! - Edice: Pracovní pomůcky 3-8 - PORTÁL -


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.