Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Simone Janson: Jak nebýt perfektní, ale úspěšný

Knihy

Simone Janson: Jak nebýt perfektní, ale úspěšný

Hodnocení: 2x
  • 4

Kdo by nechtěl být perfektní? Doma, ve společnosti ostatních lidí a zvláště v práci? A který zaměstnavatel by si nepřál perfektní zaměstnance? Přesto nelze perfektnost ztotožnit s úspěchem a snaha být perfektní v práci škodí. Jak to? To se dozvíte právě v této ojedinělé knížce. Dočtete se, proč perfekcionismus není ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.83768

Jaké má kniha
Jak nebýt perfektní, al..
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Simone Janson: Jak nebýt perfektní, ale úspěšný

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 228 Kč

Publikace: Jak nebýt perfektní, ale úspěšný - Proč snaha o absolutní dokonalost nikam nevede - Janson Simone. Kdo by nechtěl být perfektní? Doma, ve společnosti ostatních lidí a zvláště v práci? A který zaměstnavatel by si nepřál perfektní zaměstnance? Přesto nelze perfektnost ztotožnit s úspěchem a snaha být perfektní v práci škodí. Jak to? To se dozvíte právě v této ojedinělé knížce. Dočtete se, proč perfekcionismus není žádoucí, ale je důležitější si správně určit priority, co je dostatečně dobré, jak se » ... a dál?

Produkt Simone Janson: Jak nebýt perfektní, ale úspěšný

Simone Janson: Jak nebýt perfektní, ale úspěšný - parametry

Název produktu: Simone Janson: Jak nebýt perfektní, ale úspěšný
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 228 Kč
Maximální cena: 256 Kč
Ušetríte až: 28 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 2 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Kdo by nechtěl být perfektní? Doma, ve společnosti ostatních lidí a zvláště v práci? A který zaměstnavatel by si nepřál perfektní zaměstnance? Přesto nelze perfektnost ztotožnit s úspěchem a snaha být perfektní v práci škodí. Jak to? To se dozvíte právě v této ojedinělé knížce. Dočtete se, proč perfekcionismus není žádoucí, ale je důležitější si správně určit priority, co je dostatečně dobré, jak se vyvarovat stresu a nebát se chyb, proč si věci nekomplikovat nebo jak nejlépe využít čas. Pochopíte, proč se z pilné včeličky nikdy nestane královna a proč je lepší lézt po kariérním žebříčku než se točit v kolotoči pro křečka. Kdo chce v práci každý den podávat 110% výkon, dosáhne spíše vyhoření než kariérního postupu. Díky této knížce s mnoha cvičeními a testy budete produktivní a výkonní i bez perfekcionismu, budete dosahovat dobrých výsledků a opět pracovat s potěšením.O autoroviSimone JansonováPíše mimo jiné pro stern.de, Financial Times Deutschland a ChangeX. Jejími hlavními tématy jsou vzdělávání, kariéra a ekonomika. Vydala několik knih, mimo jiné titul Selbstorganisation und Zeitmanagement v nakladatelství Redline. Pravidelně bloguje na www.berufebilder.de a uvádí tipy, jak "přežít" v práci, a další důležité informace z oblasti rozvoje kariéry.Více informací na: www.simone-janson.deZ obsahuO autorce 10Předmluva: Vždy perfektní a bezchybný výkon? 11Úvod: Co je to vlastně perfekcionismus? 131. Příčiny 17Je perfekcionismus jen naučeným chováním? 17Jak se perfekcionismus projevuje 202. Zjednodušme si život - nebo ne? 23Sklon ke zjednodušování 23Proč mozek vidí jen černobíle 23Jednoduše není jednodušší 24S myšlenkou do šuplíku a vyřízeno! 25Extrémní zjednodušování 26Pryč se zjednodušováním 27Jak je to s naším postojem 27Změna úhlu pohledu 283. Zpomalte - stačí dobře, ne perfektně! 33Pilné včeličky ve firmě 33Pracovat do úpadu 34Proč se z pilné včeličky nikdy nestane královna 35Sebeprezentace 35Produktivita 35Umění vést 36Schopnost přijímat kritiku 36Snižte si laťku 37Já určuji, co je dostatečně dobré 37Přesvědčte sami sebe o opaku 39Nastavení laťky 41Ne vždy příjemní šéfové 43Rozhovory o zpomalování 43Je třeba se umět prodat 45Perfekcionista - sám sobě nejhorším šéfem 45Nebeský účetní 46Touha kontrolovat 46Vaše silné a slabé stránky 47Silné stránky 47Slabé stránky 494. Myslím, tedy jsem? 51Zdravé přemýšlení, nebo thinkaholismus? 51Z lásky k detailu 52Thinkaholismus v praxi 53Jen žádnou paniku! 55Pesimismus... 55...a další katastrofy 575. Je perfekcionismus ekonomický problém? 61Firmami se šíří strach 61Pohádka o zvýšení efektivity 63Dělej chyby - buď podnikatelem! 656. Mýlit se je lidské 67Záleží na reakci 67Marná snaha 67Totální debakl 69Konstruktivně místo destruktivně 70Chyby, které ničí kariéru 72Lež má krátké nohy 72Kultura práce s chybou - víc než jen pouhá fráze? 747. Přistižen při činu - co teď? 77Málo odolný vůči kritice 77Mají druzí vždycky pravdu? 78Buďte sebevědomější! 79Absolutní přehánění 79Jak si brát kritiku méně osobně 80Správná r


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.