Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Simona Votyová: Nedávejte do hrobu motýla živého

Učebnice/Odborná literatura

Simona Votyová: Nedávejte do hrobu motýla živého

Hodnocení: 1x
  • 4

Soubor téměř čtyřicítky příběhů vyprávěných rodiči a sourozenci dětí s poruchou autistického spektra či samotnými dospělými s touto diagnózou. Jednotlivá vyprávění jsou doplněna komentáři odborníků, proložená literárními a výtvarnými dílky dětí i dospělých a řadou fotografií. Příběhy byly do knihy vybírány tak, aby ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Simona Votyová: Nedávejte do hrobu motýla živého koupíte i tady

Specifikace Simona Votyová: Nedávejte do hrobu motýla živého

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 195 Kč

Soubor zhruba 40 příběhů od rodičů a sourozenců lidí s autismem, ale také od dospělých osob s autismem. ... a dál?

Produkt Simona Votyová: Nedávejte do hrobu motýla živého

Simona Votyová: Nedávejte do hrobu motýla živého - parametry

Název produktu: Simona Votyová: Nedávejte do hrobu motýla živého
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 195 Kč
Maximální cena: 252 Kč
Ušetríte až: 57 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Soubor téměř čtyřicítky příběhů vyprávěných rodiči a sourozenci dětí s poruchou autistického spektra či samotnými dospělými s touto diagnózou. Jednotlivá vyprávění jsou doplněna komentáři odborníků, proložená literárními a výtvarnými dílky dětí i dospělých a řadou fotografií. Příběhy byly do knihy vybírány tak, aby tvořily co nejpestřejší mozaiku různých pohledů, názorů, postojů i zkušeností lidí, kteří mají co do činění s autismem. V knize tak najdeme nejen vyprávění rodičů, kteří výchovu svého dítěte berou jako poslání, ale i příběhy matek, které přes veškerou mateřskou lásku a dlouhé roky péče neshledávají na diagnóze autismu nic, za co by mohly děkovat. V řadě příběhů nechybí humor, dokonce ani ten černý, který dokládá, že s autismem se dá vyrovnávat různým způsobem. Část knihy je věnována obecným informacím o autismu a nejčastějším mýtům, které o autismu panují nejen v laické, ale i odborné veřejnosti. Příběhy lidí s autismem nevyšly proto, aby nabídly řešení, ale něco ještě cennějšího - osobní prožitky... Rodiny dětí s autismem mají život mnohem těžší, než si běžný člověk dokáže představit. (příběhy lidí s autismem) Publikace: Nedávejte do hrobu motýla živého - Příběhy lidí s autismem - Simona Votyová , Magdalena Čáslavská. Soubor zhruba 40 příběhů od rodičů a sourozenců lidí s autismem,

ale také od dospělých osob s autismem. Publikace: Nedávejte do hrobu motýla živého - Příběhy lidí s autismem - Simona Votyová , Magdalena Čáslavská.


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.