MENU

Srovnání cen » Knihy, filmy, hry » Knihy » Próza - beletrie » Srovnání cen Simona Monyová: Ženu ani květinou ...

Próza - beletrie

Simona Monyová: Ženu ani květinou ...

Hodnocení: 1x
  • 3.5
EAN: 9788023938067

Ženu ani květinou ... - Simona Monyová "V televizi říkali, že domácí násilí se týká dokonce každé třetí manželky… Zářný příklad toho, jak udělat z komára velblouda," pronesla jsem nabubřele a sebevědomí ze mě prýštilo jak šťáva z rozšlápnutého pomeranče…Dnes už jsem jiná. Už ze mě neprýští sebevědomí, jen ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.85837
skladem

Filtrovat: i

Doporučujeme Simona Monyová: Ženu ani květinou ...

Čerstvá hodnocení Simona Monyová: Ženu ani květinou ...

  • 5

Lada78, 25. listopadu 2015

Zase jedna z těch smutnější, ale přesto bravurně napsaných knih. Když porovnám rok vydání knížky s autorčiným životem, je hrozné, jak dlouho musela žít s tyranem. Zatímco v knize naznačený tragický závěr by pro hrdinku byl vlastně šťastným koncem, autorčin život tento happyend neměl.


Specifikace Simona Monyová: Ženu ani květinou ...

Kategorie Próza - beletrie
Nejnižší cena 151 Kč

Ženu ani květinou ... - Simona Monyová "V televizi říkali, že domácí násilí se týká dokonce každé třetí manželky… Zářný příklad toho, jak udělat z komára velblouda," pronesla jsem nabubřele a sebevědomí ze mě prýštilo jak šťáva z rozšlápnutého pomeranče…Dnes už jsem jiná. Už ze mě neprýští sebevědomí, jen čurůček teplé krve z rozseknutého rtu mi právě stéká po bradě. Ohledávám ranku jazykem, kovová pachuť se mi rozlézá po patře a z šedé kůry mozkové vytahuji zabodnutý střípek vzpomínek. Jak jsme tehdy se » ... a dál?

Produkt Simona Monyová: Ženu ani květinou ...

Simona Monyová: Ženu ani květinou ... - parametry

Název produktu: Simona Monyová: Ženu ani květinou ...
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 151 Kč
Maximální cena: 151 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.5 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 3.5
Podrobný popis:

Ženu ani květinou ... - Simona Monyová "V televizi říkali, že domácí násilí se týká dokonce každé třetí manželky… Zářný příklad toho, jak udělat z komára velblouda," pronesla jsem nabubřele a sebevědomí ze mě prýštilo jak šťáva z rozšlápnutého pomeranče…Dnes už jsem jiná. Už ze mě neprýští sebevědomí, jen čurůček teplé krve z rozseknutého rtu mi právě stéká po bradě. Ohledávám ranku jazykem, kovová pachuť se mi rozlézá po patře a z šedé kůry mozkové vytahuji zabodnutý střípek vzpomínek. Jak jsme tehdy se Zitou hrdě vypínaly hrudníky, aby z nich každý mohl rozluštit: Jsme emancipované, soběstačné a úspěšné! S námi nikdo mávat nebude. I když, pokud bych měla být zcela upřímná, já musela k oné soběstačnosti a emancipovanosti doklopýtat cestičkami značně krkolomnými. Ale zdařilo se, táhlo mi na Kristovy roky a žádný vztah už mě nemohl vykolejit z přesně vymezené trasy směrem vzhůru. Tedy domnívala jsem se, že žádný vztah už mě nemůže vykolejit… z kategorie Knihy | Beletrie | Knihy pro ženy | Romány pro ženy od MONY naleznete ne e-shopu KnihyDobrovsky.cz! Publikace: Ženu ani květinou... - Monyová Simona. Kniha Ženu ani květinou … vypráví o tom, co všechno zraňuje mužské

ego, a co všechno jsou ženy schopny snášet ve jménu takzvané

osudové lásky. Publikace: Ženu ani květinou... - Monyová Simona. Simona MonyováMONY 2004, edice BelamiKniha, čeština, 144 stranVypráví o tom, co všechno zraňuje mužské ego, a co všechno jsou ženy schopny snášet ve jménu takzvané osudové lásky


Recenze Simona Monyová: Ženu ani květinou ...

Lada78, 25. listopadu 2015Zase jedna z těch smutnější, ale přesto bravurně napsaných knih. Když porovnám rok vydání knížky s autorčiným životem, je hrozné, jak dlouho musela žít s tyranem. Zatímco v knize naznačený tragický závěr by pro hrdinku byl vlastně šťastným koncem, autorčin život tento happyend neměl.

Zobrazit celou recenzi
Hodnocení:
  • 5
Pomohlo Vám toto hodnocení? ANO | NE
Děkujeme, vaše hlasování bylo uloženo.

Přidat recenzi pro Simona Monyová: Ženu ani květinou ...

  • 0

* Položky označené hvězdičkou jsou povinné!

Nejoblíbenější knihy:

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2021 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.