Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Próza - beletrie » Srovnání cen Simona Martínková-Racková: Antologie české poezie II. díl (1986 - 2006)

Próza - beletrie

Simona Martínková-Racková: Antologie české poezie II. díl (1986 - 2006)

Hodnocení: 1x
  • 3.5

Autor : Kolektiv autorů, Antologie české poezie II. díl (1986–2006) představuje českou básnickou tvorbu posledního dvacetiletí, jež u nás dosud nebyla v takovéto šíři prezentována. Kniha se soustředí na tvorbu zejména střední a mladší básnické generace. Každý autor je představen reprezentativním výběrem ze svých ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.89176
skladem

Jaké má kniha
Antologie české poezie ..
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Simona Martínková-Racková: Antologie české poezie II. díl (1986 - 2006) koupíte i tady

Specifikace Simona Martínková-Racková: Antologie české poezie II. díl (1986 - 2006)

Kategorie Próza - beletrie
Nejnižší cena 199 Kč

Tato publikace je v současné knižní produkci prvním komplexním pokusem představit nové české básnictví za posledních zhruba dvacet let. ... a dál?

Produkt Simona Martínková-Racková: Antologie české poezie II. díl (1986 - 2006)

Simona Martínková-Racková: Antologie české poezie II. díl (1986 - 2006) - parametry

Název produktu: Simona Martínková-Racková: Antologie české poezie II. díl (1986 - 2006)
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 199 Kč
Maximální cena: 473 Kč
Ušetríte až: 274 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.5 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 3.5
Podrobný popis:

Autor : Kolektiv autorů, Antologie české poezie II. díl (1986–2006) představuje českou básnickou tvorbu posledního dvacetiletí, jež u nás dosud nebyla v takovéto šíři prezentována. Kniha se soustředí na tvorbu zejména střední a mladší básnické generace. Každý autor je představen reprezentativním výběrem ze svých sbírek publikovaných po roce 1986, často jsou zde uváděny i básně rukopisné. Výběr textů je doplněn medailony autorů, přinášejícími kromě základních životopisných dat a fotografických portrétů i kompletní bibliografie v daném období. V knize nechybí ani výběr z tvorby zveřejňované na internetových literárních serverech. Antologie je vhodnou příručkou nejen pro školy, pro učitele i studenty české literatury, ale je určena každému, kdo se zajímá o bohatý rejstřík současné české poezie. Může pomoci čtenáři objevit neznámé autory a souvislosti jejich poetik, a otevřít tak nejširšímu okruhu zájemců vzrušující svět novodobého českého básnictví. Druh sortimentu : Kniha, Antologie české poezie II.díl, Jazyk : Čeština, Počet stran : 568 Antologie české poezie II. díl (1986–2006) - kolektiv autorů. Tato publikace je v současné knižní produkci prvním komplexním pokusem představit nové české básnictví za posledních zhruba dvacet let. Právě v tomto ohledu kniha zaplňuje mezeru na domácím trhu s přehledovými literárními publikacemi nejen svým výjimečným záběrem, ale také nestranností výběru, který jde napříč generacemi, poetikami i nakladatelskými a časopiseckými okruhy. Má ambici stát se základní příručkou pro školy i veřejnost, ale také velmi čtivou knihou pro ty, kteří se zajímají o bohatý rejstřík poetik současné české poezie.Antologie české poezie 1986–2006 přináší průřez tvorbou domácí střední a mladší básnické generace a zahrnuje na přibližně 600 stranách 132 autorů, z nichž je každý představený reprezentativní ukázkou z celku díla (7–10 básní), stručným medailonem a fotografií. Antologie české poezie II. díl (1986–2006) - kolektiv autorů od nakladatelství Dybbuk v kategorii za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.