Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Próza - beletrie » Srovnání cen Simon Mawer: Evangelium podle Jidáše

Próza - beletrie

Simon Mawer: Evangelium podle Jidáše

Hodnocení: 1x
  • 4

Evangelium podle Jidáše - Simon Mawer. Mezi starověkými papyry od Mrtvého moře je nalezen pozoruhodný svitek. Pochází zprvního století našeho letopočtu a vše nasvědčuje tomu, že obsahuje pravdivé vylíčení Ježíšova života, jak ho zachytil Jehuda iš Karijot – Jidáš Iškatriotský. Pokud by se prokázala pravost ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 0

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Simon Mawer: Evangelium podle Jidáše koupíte i tady

Specifikace Simon Mawer: Evangelium podle Jidáše

Kategorie Próza - beletrie
Nejnižší cena 256 Kč

Mezi starověkými papyry od Mrtvého moře je nalezen pozoruhodný svitek. Pochází z prvního století našeho letopočtu a vše nasvědčuje tomu, že obsahuje pravdivé vylíčení Ježíšova života, jak ho zachytil Jehuda iš Karijot - Jidáš Iškatriotský. Pokud by se prokázala pravost svitku, stal by se z něj jeden z nejvýbušnějších psaných dokumentů v historii lidstva, který by zásadním způsobem otřásl základními tisíciletými dogmaty katolické církve. Úkolem svitek prozkoumat - potvrdit či vyvrátit jeho pravost - je pověřen » ... a dál?

Produkt Simon Mawer: Evangelium podle Jidáše

Simon Mawer: Evangelium podle Jidáše - parametry

Název produktu: Simon Mawer: Evangelium podle Jidáše
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 256 Kč
Maximální cena: 369 Kč
Ušetríte až: 113 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Evangelium podle Jidáše - Simon Mawer. Mezi starověkými papyry od Mrtvého moře je nalezen pozoruhodný svitek. Pochází zprvního století našeho letopočtu avše nasvědčuje tomu, že obsahuje pravdivé vylíčení Ježíšova života, jak ho zachytil Jehuda iš Karijot – Jidáš Iškatriotský. Pokud by se prokázala pravost svitku, stal by se zněj jeden znejvýbušnějších psaných dokumentův historii lidstva, který by zásadním způsobem otřásl základními tisíciletými dogmaty katolické církve. Úkolem svitek prozkoumat - potvrdit či vyvrátit jeho pravost – je pověřen katolický duchovní páter Leo Newman, světově uznávaný odborník na Koiné, dialekt starořečtiny, který se používal voblasti východního Středomoří na přelomu letopočtu, azároveň muž, který je vnovinách označován za „odpadlického kněze“. Leo je stále více pohlcován odkrýváním tajemství Jidášova svědectví, ale zároveň na něj doléhají itemné zákruty jeho vlastního života. Zakázaná, avšak neodolatelnáa zničující láska kvdané ženě. Příběh vášnivého avrcholně tragického milostnéhovzplanutí jeho matky ve válkou rozvráceném Římě. Jeho vlastní prožitky lásky azrady ohrožují pevnost azáklady jeho víry stejně pronikavě, jako Jidášovo evangelium. Dramatický aemocemi nabitý románový příběh se klene mezi Evropou vobdobí druhé světové války aJeruzalémem dva tisíce let po Ježíšově narození. Evangelium podle Jidáše - Simon Mawer od nakladatelství v kategorii Beletrie | za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.