Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Knihy naučná literatura » Srovnání cen Simon Cox: Rozluštění Ztraceného symbolu

Knihy naučná literatura

Simon Cox: Rozluštění Ztraceného symbolu cena od 0 Kč

Simon Cox: Rozluštění Ztraceného symbolu

Hodnocení: 1x
  • 3.5

Rozluštění Ztraceného symbolu – dílo z pera autora mezinárodních bestsellerů, světoznámého odborníka na záhady – je průvodce k třetímu románu Dana Browna, v němž vystupuje harvardský symbolog Robert Langdon. Šedesát abecedně seřazených hesel odkryje skutečné záhady a historická fakta, jež jsou osou děje ...a dál?

Produkt neprodává žádný obchod na Srovnáme.cz, zkuste fulltextové vyhledávání:

Simon Cox: Rozluštění Ztraceného symbolu - parametry

Název produktu: Simon Cox: Rozluštění Ztraceného symbolu
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 0 Kč
Maximální cena: 0 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.5 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 3.5
Podrobný popis:

Rozluštění Ztraceného symbolu – dílo z pera autora mezinárodních bestsellerů, světoznámého odborníka na záhady – je průvodce k třetímu románu Dana Browna, v němž vystupuje harvardský symbolog Robert Langdon. Šedesát abecedně seřazených hesel odkryje skutečné záhady a historická fakta, jež jsou osou děje odehrávajícího se v závratných dvanácti hodinách a vytvářejí svět intrik a tajemství obklopujících město Washington. V průvodci objevíte úžasné pravdy, které se skrývají za románovými událostmi, světem symbolů a zednářské lóže.

V některých heslech autor poukazuje na to, že bychom se měli mít na pozoru nikoli před svobodným zednářstvím, nýbrž před tajnými skupinami a společnostmi, o nichž ve skutečnosti víme velice málo. Poskytuje zároveň hlubší pohled na některá témata, místa, osoby a skupiny z třetího románu Dana Browna. RozluštÄ›nĂ­ ZtracenĂ©ho symbolu je prĹŻvodce k tĹ™etĂ­mu románu Dana Browna, v nÄ›mĹľ vystupuje harvardskĂ˝ symbolog Robert Langdon. Ĺ edesát abecednÄ› seĹ™azenĂ˝ch hesel odkryje skuteÄŤnĂ© záhady a historická fakta, jeĹľ jsou osou dÄ›je odehrávajĂ­cĂ­ho se v závratnĂ˝ch dvanácti hodinách a vytvářejĂ­ svÄ›t intrik a tajemstvĂ­ obklopujĂ­cĂ­ch mÄ›sto Washington. V prĹŻvodci objevĂ­te úžasnĂ© pravdy, kterĂ© se skrĂ˝vajĂ­ za románovĂ˝mi událostmi, svÄ›tem symbolĹŻ a zednářskĂ© lóže.


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.