MENU

Srovnání cen » Knihy, filmy, hry » Knihy » Próza - beletrie » Srovnání cen Simon Brett: Další prevít? Jen to ne!

Próza - beletrie

Simon Brett: Další prevít? Jen to ne!

Hodnocení: 1x
  • 4
EAN: 9788072038602

Další prevít? Jen to ne! - Simon Brett, Třetí část úspěšné série nahlížející z nezvyklého úhlu rodičovské starosti s batoletem. Malý prevít, který v předchozích dílech šikanoval a zcela zotročil své rodiče a domácí kočku, musí čelit nové výzvě, jež ohrožuje jeho dosud výsadní postavení: nyní proti němu nestojí jen On ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.85933
skladem

Filtrovat: i

Doporučujeme Simon Brett: Další prevít? Jen to ne!

Čerstvá hodnocení Simon Brett: Další prevít? Jen to ne!

  • 4

Tomica76, 27. listopadu 2015

Myslela jsem si, že třetí díl už nebude mít o čem vyprávět a budou se opakovat myšlenky a situace z prvního a druhého dílu. Omyl.. Opět dobře a vtipně zpracovaná kniha, u které se musíte smát od začátku až do konce..


Specifikace Simon Brett: Další prevít? Jen to ne!

Kategorie Próza - beletrie
Nejnižší cena 151 Kč

Další prevít? Jen to ne! - Simon Brett Třetí část úspěšné série nahlížející z nezvyklého úhlu rodičovské starosti s batoletem. Malý prevít, který v předchozích dílech šikanoval a zcela zotročil své rodiče a domácí kočku, musí čelit nové výzvě, jež ohrožuje jeho dosud výsadní postavení: nyní proti němu nestojí jen On a Ona, ale také nový sourozenec. Jak se náš malý hrdina vyrovná s novými protivenstvími? Nepochybně jako pravý prevít! Někdo bude škaredě litovat, ale to už bude pozdě! z kategorie Knihy | Beletrie | » ... a dál?

Produkt Simon Brett: Další prevít? Jen to ne!

Simon Brett: Další prevít? Jen to ne! - parametry

Název produktu: Simon Brett: Další prevít? Jen to ne!
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 151 Kč
Maximální cena: 151 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Další prevít? Jen to ne! - Simon Brett, Třetí část úspěšné série nahlížející z nezvyklého úhlu rodičovské starosti s batoletem. Malý prevít, který v předchozích dílech šikanoval a zcela zotročil své rodiče a domácí kočku, musí čelit nové výzvě, jež ohrožuje jeho dosud výsadní postavení: nyní proti němu nestojí jen On a Ona, ale také nový sourozenec. Jak se náš malý hrdina vyrovná s novými protivenstvími? Nepochybně jako pravý prevít! Někdo bude škaredě litovat, ale to už bude pozdě! z kategorie Knihy | Beletrie | Ostatní beletrie | Humor a satira od ARGO naleznete ne e-shopu KnihyDobrovsky.cz! Rodič je zcela nepochopitelný tvor. Pořídí si miminko, a velmi brzy zjistí, že nemá tu čest se ztělesněním roztomilosti, ale se zlomyslným, zákeřným diktátorem. A vezme si z toho poučení? Jistěže ne! Sotva jeden prevít završí druhý rok života, rodiče se začnou chystat na příchod nového potomka... Další prevít? Jen to ne! - Simon Brett od authora Simon Brett a nakladatelství v kategorii Knihy za skvělé ceny na e-shopu Martinus.cz


Recenze Simon Brett: Další prevít? Jen to ne!

Tomica76, 27. listopadu 2015Myslela jsem si, že třetí díl už nebude mít o čem vyprávět a budou se opakovat myšlenky a situace z prvního a druhého dílu. Omyl.. Opět dobře a vtipně zpracovaná kniha, u které se musíte smát od začátku až do konce..
Hodnocení:
  • 4
Pomohlo Vám toto hodnocení? ANO | NE
Děkujeme, vaše hlasování bylo uloženo.

Přidat recenzi pro Simon Brett: Další prevít? Jen to ne!

  • 0

* Položky označené hvězdičkou jsou povinné!

Nejoblíbenější knihy:

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2021 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.