Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Šimon a Petr: Hravý zeměpis 7 - Pracovní sešit pro 7. ročník ZŠ a víceletá gymnázia

Učebnice/Odborná literatura

Šimon a Petr: Hravý zeměpis 7 - Pracovní sešit pro 7. ročník ZŠ a víceletá gymnázia

Hodnocení: 1x
  • 4

Publikace: Hravý zeměpis 7 - Pracovní sešit pro 7. ročník ZŠ a víceletá gymnázia - Petr Šimon;Kolektiv. Pracovní sešity Hravý zeměpis jsou vytvořeny moderním a inovativním přístupem. Cvičení se vyznačují tvořivostí, obsahovou a typologickou pestrostí a motivují žáky k práci. Na tvorbě pracovních sešitů se podílel ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 0
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Šimon a Petr: Hravý zeměpis 7 - Pracovní sešit pro 7. ročník ZŠ a víceletá gymnázia

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 89 Kč

Pracovní sešit k zeměpisu pro 7. ročník ZŠ a VG v souladu s RVP ZV. Nové pracovní sešity Hravý zeměpis jsou tvořeny moderním a inovativním přístupem. Cvičení se vyznačují tvořivostí, obsahovou a typologickou pestrostí a motivují žáky k práci. Pro stále rostoucí zájem ze strany učitelů jsme se rozhodli postupně rozšířit řadu také o přehledně zpracované učebnice s nejnovějšími informacemi. Úlohy jsou koncipovány tak, aby jednoduchou a zábavnou formou pomohly žákovi osvojit všechny poznatky potřebné pro splnění » ... a dál?

Produkt Šimon a Petr: Hravý zeměpis 7 - Pracovní sešit pro 7. ročník ZŠ a víceletá gymnázia

Šimon a Petr: Hravý zeměpis 7 - Pracovní sešit pro 7. ročník ZŠ a víceletá gymnázia - parametry

Název produktu: Šimon a Petr: Hravý zeměpis 7 - Pracovní sešit pro 7. ročník ZŠ a víceletá gymnázia
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 89 Kč
Maximální cena: 112 Kč
Ušetríte až: 23 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Publikace: Hravý zeměpis 7 - Pracovní sešit pro 7. ročník ZŠ a víceletá gymnázia - Petr Šimon;Kolektiv. Pracovní sešity Hravý zeměpis jsou vytvořeny moderním a inovativním

přístupem. Cvičení se vyznačují tvořivostí, obsahovou a

typologickou pestrostí a motivují žáky k práci. Na tvorbě

pracovních sešitů se podílel široký kolektiv učitelů s bohatými

teoretickými znalostmi i praktickými zkušenostmi z vyučování

zeměpisu.Pracovní sešity jsou vhodné k učebnicím zeměpisu vydaným

  • nakladatelstvími Fraus, Nová škola nebo SPN. V souladu s RVP

Regionální geografie světa

• Afrika• Amerika• Asie• Austrálie a Oceánie• Arktida a Antarktida Publikace: Hravý zeměpis 7 - Pracovní sešit pro 7. ročník ZŠ a víceletá gymnázia - Petr Šimon;Kolektiv. Pracovní sešity Hravý zeměpis jsou vytvořeny moderním a inovativním přístupem. Cvičení se vyznačují tvořivostí, obsahovou a typologickou pestrostí a motivují žáky k práci. Na tvorbě pracovních sešitů se podílel široký kolektiv učitelů s bohatými teoretickými znalostmi i praktickými zkušenostmi z vyučování zeměpisu.

Pracovní sešity jsou vhodné k učebnicím zeměpisu vydaným nakladatelstvími Fraus, Nová škola nebo SPN. 56 celobarevných stran.

V souladu s RVP

Regionální geografie světa Afrika Amerika Asie Austrálie a Oceánie Arktida a Antarktida

Pracovní sešit k zeměpisu pro 7. ročník ZŠ a VG v souladu s RVP ZV. V publikaci Hravý zeměpis najdete: - 56 stran hravých cvičení přehledně zozdělených do 9 kapitol - každá strana obsahuje kromě úkolů i mapu a místo na vlastní poznámky - moderní a plnobarevný desing, který podporuje motivaci a kreativitu žáků - souhrnný test na konci každé kapitoly Pracovní sešit je vhodný k učebnici: Zeměpis 7 - Nakladatelství Fraus Zeměpis 7 I. a II. díl - Nakladatelství Nová Škola Zeměpis 7 - Nakladatelství SPN Zeměpis světa 1 a 2 - Nakladatelství ČGS a jiné. Pracovní sešit k zeměpisu v souladu s RVP ZV.


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.