Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Cizojazyčné knihy » Srovnání cen Silke Bader: Anjelské kľúče

Cizojazyčné knihy

Silke Bader: Anjelské kľúče

Hodnocení: 1x
  • 3.5

V Tarotu starověkého Egypta vychází jeho autor Clive Barrett z běžně zastávaného názoru, že Tarot má svůj původ v Egyptě a jako soubor mystických obrazů čerpá z egyptských zdrojů. Samotné karty tohoto souboru zobrazují příběh Osirida a jeho vzkříšení, jakož i výjevy ze života v starověkém Egyptě vycházející z ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 0

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Silke Bader: Anjelské kľúče

Kategorie Cizojazyčné knihy
Nejnižší cena 171 Kč

Vaši anjeli vám prostrednictvím týchto povznášajúcich kariet prinášajů posolstvá, ktoré doširoka otvorie vaše srdcia. Želajů si, abyste ich niekomu v podobě kartiček darovali, alebo aby se stali vašimi osobnými sprievodcami. 56 kariet. ... a dál?

Produkt Silke Bader: Anjelské kľúče

Silke Bader: Anjelské kľúče - parametry

Název produktu: Silke Bader: Anjelské kľúče
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 171 Kč
Maximální cena: 211 Kč
Ušetríte až: 40 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.5 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 3.5
Podrobný popis:

V Tarotu starověkého Egypta vychází jeho autor Clive Barrett z běžně zastávaného názoru, že Tarot má svůj původ v Egyptě a jako soubor mystických obrazů čerpá z egyptských zdrojů. Samotné karty tohoto souboru zobrazují příběh Osirida a jeho vzkříšení, jakož i výjevy ze života v starověkém Egyptě vycházející z původních nástěnných maleb a rytin nalezených v hrobkách a chrámech. Osud a vzkříšení Osirida tvořili nejdůležitější část egyptských mýtů. V náboženství Egypťanů sehrával jeho příběh ústřední roli víc než 3000 let. Mýtus o smrti Osirida a jeho znovuzrození se stal základem jejich víry. Mezi tradičním pojetím Velkých arkán Tarotu a legendou o Osiridovi existuje úzká souvislost. Tarot starověkého Egypta přibližuje význam každé karty, vysvětluje její hlubší pozadí a objasňuje, jak tradiční tarotové metaforické a symbolické obrazy souvisejí s cyklem Osiridova vzkříšení. Mýty starých Egypťanů pomáhají porozumět obsahu tarotových karet. (na otvaranie brány srdca) Vaši anjeli vám prostrednictvím týchto povznášajúcich kariet prinášajů posolstvá, ktoré doširoka otvorie vaše srdcia. Želajů si, abyste ich niekomu v podobě kartiček darovali, alebo aby se stali vašimi osobnými sprievodcami. 56 kariet. Publikace: Anjelské kľúče - Silke Bader. Vaši andělé vám prostřednictvím těchto karet přinášejí

poselství, která doširoka otevřou vaše srdce. Ve slovenštině. Publikace: Anjelské kľúče - Silke Bader. Autor : Silke Bader, Druh sortimentu : Karty, Anjelské kľúče, Jazyk : Slovenština, Počet stran : neuvedeno Synergie - Jazyk: SK - ISBN: 978-80-7370-037-9 - Karty


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.