Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Knihy naučná literatura » Srovnání cen Šilhánková a Vladimíra: Indicators of Sustainable Development for Municipalities (anglicky)

Knihy naučná literatura

Šilhánková a Vladimíra: Indicators of Sustainable Development for Municipalities (anglicky)

Hodnocení: 1x
  • 4

Indicators of Sustainable Development for Municipalities (anglicky) - a kolektiv Vladimíra Šilhánková. Problematika udržitelného rozvoje (UR) je v popředí zájmu široké odborné i laické veřejnosti již několik let.Pro měření směřování k udržitelnému rozvoji, stejně tak jako ke sledování výkonnosti jednotlivých území – ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Šilhánková a Vladimíra: Indicators of Sustainable Development for Municipalities (anglicky) koupíte i tady

Specifikace Šilhánková a Vladimíra: Indicators of Sustainable Development for Municipalities (anglicky)

Kategorie Knihy naučná literatura
Nejnižší cena 195 Kč

Problematika udržitelného rozvoje (UR) je v popředí zájmu široké odborné i laické veřejnosti již několik let.Pro měření směřování k udržitelnému rozvoji, stejně tak jako ke sledování výkonnosti jednot ... a dál?

Produkt Šilhánková a Vladimíra: Indicators of Sustainable Development for Municipalities (anglicky)

Šilhánková a Vladimíra: Indicators of Sustainable Development for Municipalities (anglicky) - parametry

Název produktu: Šilhánková a Vladimíra: Indicators of Sustainable Development for Municipalities (anglicky)
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 195 Kč
Maximální cena: 300 Kč
Ušetríte až: 105 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Indicators of Sustainable Development for Municipalities (anglicky) - a kolektiv Vladimíra Šilhánková. Problematika udržitelného rozvoje (UR) je v popředí zájmu široké odborné i laické veřejnosti již několik let.Pro měření směřování k udržitelnému rozvoji, stejně tak jako ke sledování výkonnosti jednotlivých území – od lokální přes regionální úroveň až k úrovni celostátní se používají ukazatele neboli indikátory.V současné době existuje několik mezinárodně uznávaných sad indikátorů místního a regionálního udržitelného rozvoje obsahujících několik set indikátorů.V současné době existuje několik mezinárodně uznávaných sad indikátorů místního a regionálního udržitelného rozvoje obsahujících několik set indikátorů. Cílem práce je, že pro sledování a následné řešení regionálních disparit je nezbytné zavést jednotný systém sledování rozvoje a výkonnosti (nejen ekonomické) jednotlivých území, který bude vzájemně skladebný nejen po jednotlivých jeho oblastech – ekonomické, environmentální a sociální, ale bude skladebný i hierarchicky tj. od místní, přes mikroregionální, regionální (krajskou) až po státní úroveň. Navržený jednotný systém sledování rozvoje a výkonnosti (nejen ekonomické) jednotlivých území bude zároveň kompatibilní s územně plánovacími podklady podle Stavebního zákona. Publikace je v anglickém jazyce. Indicators of Sustainable Development for Municipalities (anglicky) - a kolektiv Vladimíra Šilhánková od nakladatelství Civitas per Populi, o.p.s. v kategorii | Sociologie za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.