Srovnání cen » Mobily a komunikace » Mobilní telefony » Srovnání cen SIEMENS Gigaset S820

Mobilní telefony

SIEMENS Gigaset S820 cena od 0 Kč

SIEMENS Gigaset S820

Hodnocení: 1x
  • 4

Velký, uživatelský přívětivý, 2,4” dotykový displej plus pohodlná klávesnice Funkce řízení hovorů: ztišení vyzvánění všech (dle času) či anonymních hovorů, blokování hovorů, přesměrování hovorů a SMS1 Displej v nečinnosti zozbrazuje až 6 oblíbených funkcí Režim ECO bez radiace2 Quick Sync a Bluetooth® pro ...a dál?

Produkt neprodává žádný obchod na Srovnáme.cz, zkuste fulltextové vyhledávání:

Vždycky máte na vybranou

Nokia 3310 (2017)

Nokia 3310 (2017)

od 1 499 Kč

Nokia 216

Nokia 216

od 907 Kč

Xiaomi Redmi 4X

Xiaomi Redmi 4X

od 3 370 Kč

Xiaomi Mi Max 2

Xiaomi Mi Max 2

od 6 590 Kč

Xiaomi Redmi Note 4

Xiaomi Redmi Note 4

od 3 857 Kč

Nokia 105 (2017)

Nokia 105 (2017)

od 549 Kč

SIEMENS Gigaset S820 - parametry

Název produktu: SIEMENS Gigaset S820
Výrobce: SIEMENS
Minimální cena: 0 Kč
Maximální cena: 0 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Velký, uživatelský přívětivý, 2,4” dotykový displej plus pohodlná klávesnice

Funkce řízení hovorů: ztišení vyzvánění všech (dle času) či anonymních hovorů, blokování hovorů, přesměrování hovorů a SMS1

Displej v nečinnosti zozbrazuje až 6 oblíbených funkcí

Režim ECO bez radiace2

Quick Sync a Bluetooth® pro synchronizaci kontaktů, stahování obrázků a zvukových souborů

Adresář až na 500 záznamů vCard: 4 čísla na záznam, připomínka narozenin, personalizované vyzvánění a obrázky

Centrum zpráv se seznamem odchozích, příchozích a zmeškaných hovorů

Kalendář, připomínka schůzek, budík s opětovným buzením

Doba hovorů/pohotovostní doba až 20/250 hodin

Vynikající kvalita zvuku HSPTM s ovládáním hlasitosti pomocí postranní klávesy

Dotykový displej, pohodlná klávesnice a personalizované nastavení z tohoto telefonu činí vysoce výkonného společníka. Gigaset S820 je bezšňůrový telefon s chytrými nejmodernějšími funkcemi. Díky jeho dotykovému displeji máte všechny důležité funkce na dosah a velikost displeje 2,4“ zajišťuje snadnou čitelnost a ovládání. Pro snadné vytáčení doplňuje dotykový displej pohodlná klávesnice. Mezi mnoho funkcí tohoto telefonu patří ztišení vyzvánění hovorů, blokování anonymních čísel a přesměrování textových zpráv1. Vyberte si šest oblíbených funkcí pro umístění na displej v nečinnosti a mějte je ihned na dosah. Díky technologii Gigaset ECO Plus si můžete být jisti, že váš domácí telefon odpovídá nejvyšším environmentálním a bezradiačním standardům2.

Řízení hovorů

Řízení hovorů na přístroji Gigaset S820 je snadné. Pokud v určitou denní dobu nechcete být rušeni, využijte časové funkce ztišení vyzvánění hovorů. Vyrušují vás obchodníci po telefonu nebo neznámí volající? Můžete si ztišit vyzvánění všech hovorů z anonymních čísel nebo blokovat příchozí hovory z konkrétních čísel. Jedno z nejpohodlnějších nastavení vyhovuje nabitému každodennímu životu: přesměrování hovorů a textových zpráv1. Můžete si například přesměrovat všechny příchozí hovory a SMS na svůj mobil, když nejste doma.

Nastavitelné funkce

Upravte si nastavení modelu Gigaset 820 podle vašich potřeb. Technologie Quick Sync a Bluetooth® vám umožní synchronizaci kontaktních informací například s programem Outlook. Můžete si také nahrát zvukové soubory a obrázky pro různé vyzváněcí tóny a obrázková ID vašich kontaktů. Tento bezšnůrový telefon nabízí i adresář až na 500 záznamů vCard. Každý záznam má místo až na 4 čísla. A ke každému kontaktu si také můžete zadat připomenutí narozenin, a tak svůj bezšňůrový telefon proměnit v opravdu praktického společníka.

Snadné organizační nástroje

Během vteřiny pokračujte v nedávných hovorech nebo reagujte na zmeškané hovory. Gigaset S820 uchovává seznam hovorů s nedávno volanými odchozími, příchozími a zmeškanými čísly – ten je k dispozici na displeji na jeden dotyk. Praktické nástroje tím však nekončí: plánujte pomocí kalendáře, přípomínek schůzek a budíku s tlačítkem pro opětovné buzení, které jsou do tohoto bezšňůrového telefonu zabudovány.

P

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.